Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

16 listopada 2017
Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającego się producenta działającego w sektorzeFMCG poszukujemy obecnie doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu i obejmiestanowisko: Junior Product Manager - Lokalizacja Swarzędz   Kandydat/-ka powinien spełniać następujące wymagania wykształcenie wyższe 1,5 roczne doświadczenie w dziale marketingu najlepiej w branży FMCG znajomość zagadnień związanych z działaniami promocyjnymi w szczególności (BTL, Social Media etc.) umiejętność analitycznego myślenia rzetelność, dokładność, skrupulatność bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint, Excel – warunek konieczny dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie dobra organizacja pracy własnej *Mile widziana znajomość systemu klasy ERP – SAP   Do zadań należeć będzie: rekomendacja oraz realizacja strategii i planu marketingowego dla wybranych marek (portfolio marek własnych) analiza trendów rynkowych oraz otoczenia konkurencyjnego przygotowywanie prezentacji nt. trendów rynkowych dla wybranego obszaru - monitoring otoczenia rynkowego i konkurencji analiza danych sprzedażowych dla podległych marek rekomendacje dotyczące optymalizacji asortymentu przygotowywanie prezentacji produktowych przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla zespołów handlowych odpowiedzialność za organizację akcji trade marketingowych prowadzenie działań e-marketingowych dla wybranych marek (portale społecznościowe, SEO/SEM) Oferujemy: stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu bardzo dobrą atmosferę pracy umowa o pracę w wymiarze etatu atrakcyjne wynagrodzenie świąteczny fundusz socjalny Opiekę medyczną Kartę Multisport   Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojej aplikacji za pośrednictwemserwisu.   Znasz osobę, której możesz polecić tę ofertę pracy - przekaż kontakt.   *Oferta pracy stałej.Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
Swarzędz (wielkopolskie)
16 listopada 2017
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Hydraulik   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: montaż instalacji wodnych prace hydrauliczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 12,18 euro/godz. brutto + 44,00 euro/dzień diety zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)        Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Mannheim (Niemcy)
16 listopada 2017
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko. Operator mieszalnikaMiejsce pracy: Swarzędz (wielkopolskie) Do zadań kandydata należeć będzie:samodzielna obsługa mieszalnikadozowanie surowcasprawne wykonywanie zadań i raportowanieinformowanie o awarii Wymagania:min. 0,5 roku doświadczenia na produkcjigotowość do pracy w systemie trzech zmianposzukujemy osoby sprawnej fizycznie i z dobrą kondycją zdrowotną Oferujemy:stabilne zatrudnienie w wymiarze etatuumowę o pracęzatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w zakładzie produkcyjnymatrakcyjne wynagrodzenie oraz premię efektywnościowąodzież ochronnąopiekę medyczną i Kartę Benefitpracodawca oferuje bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania   Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV. Skontaktujemy się telefonicznie. *Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim.   FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (nr 6231).   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do dokumentów: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dorealizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie DanychOsobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Swarzędz (wielkopolskie)
Firma Ubezpieczeniowa w Obornikach przyjmie osobę na staż: Zadania:- Obsługa klientów biznesowych firmy,- Pozyskiwanie nowych firm do zawarcia ubezpieczenia,- Informowanie klientów o sprawach bieżących, udzielanie odpowiedzi na pytania, wysyłanie korespondencji. Wymagania:- Wiek powyżej 30 roku życia (warunek konieczny),- Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,- Zaangażowanie,- Umiejętność pozyskiwania nowych klientów, Praca w biurze w godzinach 8.00 - 16.00Zatrudnienie poprzez Urząd Pracy.Praca od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV i podanie nr. telefonu na adres praca . gfi @ gmail . comSkontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oborniki (wielkopolskie)
16 listopada 2017
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierowca C+E   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: transport towarów Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B  prawo jazdy kat. C+E karta kierowcy kod 95  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 2700,00 euro/mies. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)        Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Hannover (Niemcy)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Stolarz   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: montaż mebli drewnianych w przyczepach kempingowych Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 11,00 euro/godz. brutto + 44,00 euro/dzień diety zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)     Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Norymberga (Niemcy)
16 listopada 2017
Stała, dobrze płatna praca, w czystych warunkach, blisko granicy z bonusem na dojazd   Opis stanowiska pracy Miedzynarodowa spółka Znaczący dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego Zajmuje się produkcją systemów klimatyzacji dla samochodów osobowych Stanowiska dla absolwentów szkół, osób z praktyką na produkcji oraz bez praktyki Atrakcyjne wynagrodzenie 3.013 zł netto - 500zł dopłaty na dojazd/zakwaterowanie.   Chętnie oferujemy Rozpoczęcie pracy od zaraz Praca stała, umowa o pracę Praca w czystym i bezpiecznym środowisku Rehabilitacja w godzinach pracy Możliwość uzyskania podwyżki wynagrodzenia   Wymagamy Chęć do pracy na linii produkcyjnej na akord Umiejętność pracy w zespole Staranność i sprawność manualną Akceptację systemu 3 zmianowego   Można też napisać bezpośrednio lub zadzwonić:  Mariusz +48 733 346 397
Liberec (Czechy)
16 listopada 2017
Firma rekrutacyjno-szkoleniowa IRKL wraz ze swoim niemieckim partnerem ogłasza nabór na stanowiska: ELEKTRYK/ SPAWACZ/ HYDRAULIK   Chcesz pracować w Niemczech, ale nie znasz języka? Skorzystaj z naszego darmowego kursu języka niemieckiego, który jest gwarancją pracy w Niemczech!   ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! TO TWOJA SZANSA!   Co otrzymujesz? – bezpłatny kurs języka niemieckiego, finansowany przez niemieckiego Pracodawcę, który gwarantuje Ci zatrudnienie po ukończeniu kursu, – niemiecką umowę o pracę, – wynagrodzenie od 11,51 € brutto/h + DIETĘ 40 €/za każdy dzień pracy (podwyżka wynagrodzenia w 2018 r.) – zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę, – zasiłki rodzinne (Kindergeld), ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne, niemiecką emeryturę, – załatwienie wszystkich formalności związanych z podjęciem pracy w Niemczech.   Jak wygląda kurs? – przed rozpoczęciem kursu odbywa się spotkanie z pracodawcą, – kurs jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, – czas trwania to około 3-4 miesiące (planowane rozpoczęcie w grudniu), – popołudniowe godziny spotkań (dopasowane do godzin pracy uczestników).   Czego wymagamy? – doświadczenia/ wykształcenia związanego z zawodem elektryka/hydraulika/spawacza, – prawa jazdy kat. B, – chęci nauki języka i wyjazdu do pracy do Niemiec.   Wszystkie osoby, które ukończą kurs językowy otrzymują PEWNĄ pracę w niemieckim przedsiębiorstwie, które już dwukrotnie znalazło się w gronie 100 najlepszych pracodawców wśród średnich firm niemieckich. Istniejąca od 35 lat firma zatrudnia aktualnie ponad 6 tys. pracowników. Jedno ze stanowisk czeka na Ciebie!   Jak się zgłosić? Wyślij nam swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i numer telefonu) - zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na spotkanie. Więcej informacji pod numerem: 535 995 195     Zastrzegamy sobie prawo do zrezygnowania z organizacji kursu, jeżeli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników.
Toruń (kujawsko-pomorskie)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na holenderskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują holenderską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Holandii. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. angielskiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego holenderskiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Stolarz Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: sortowanie drewna prace stolarskie prace produkcyjne Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderski Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 11,28 euro/godz. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)       Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Różne Lokalizacje (Holandia)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Asystent koordynatora Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: nadzorowanie pracowników sprzątanie pokoi oraz innych pomieszczeń hotelowych Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 1650,00 euro/mies. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Willingen (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 431-440 z 808.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top