Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   MECHANIK SAMOCHODOWY     ZADANIA: - konserwacja i serwis aut osobowych do 3,5t - renowacja i naprawa aut osobowych do 3,5t - diagnoza i usuwanie błędów   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) - wykształcenie kierunkowe - znajomość diagnostyki komputerowej - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B i własny samochód   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV ZE ZDJĘCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +46 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”  
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH   ZADANIA: - konserwacja, renowacja i naprawa maszyn rolniczych - diagnoza i usuwanie błędów   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) - wykształcenie kierunkowe - znajomość diagnostyki komputerowej - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B i własny samochód   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”      
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   MECHANIK AUT CIĘŻAROWYCH I TRANSPORTOWYCH   ZADANIA: - konserwacja i renowacja aut ciężarowych i transportowych - diagnoza i usuwanie błędów - prace blacharskie - spawanie   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) - wykształcenie kierunkowe - znajomość diagnostyki komputerowej - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B i własny samochód   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV ZE ZDJĘCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”    
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   LAKIERNIK SAMOCHODOWY   ZADANIA: - realizacja kompletnego przygotowania do lakierowania - określenie odcieniu lakieru - doświadczenie z lakierami na bazie wody - demontaż i montaż części przed i po lakierowaniu - końcowa kontrola po lakierowaniu   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) - wykształcenie kierunkowe - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B oraz własne auto   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV ZE ZDJĘCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY   ZADANIA: - sprawdzanie stanu technicznego instalacji elektrycznych pojazdów - montaż i demontaż instalacji elektrycznych samochodów - diagnostyka i naprawa usterek w układach elektronicznych samochodów - przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdów samochodowych   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku - wykształcenie kierunkowe (elektromechanik samochodowy) - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B oraz własne auto   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV ZE ZDJĘCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko   BLACHARZ SAMOCHODOWY   ZADANIA: - renowacja karoserii i naprawy powypadkowe - umiejętność pracy przy stole i ramie do naciągania blach - demontaż / montaż części karoserii - wymiana szyb   WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) - wykształcenie kierunkowe - umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B oraz własne auto   OFERUJEMY: - umowę z niemieckim pracodawcą - atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto/h + 24 euro netto za każdy przepracowany dzień) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę - długoterminowe zatrudnienie - składki i podatki odprowadzane w Niemczech - ubezpieczenie - pomoc polskojęzycznego koordynatora   ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAŁĄCZAJĄC CV ZE ZDJĘCIEM LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 20:00)   W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”
Bayern, Baden Württemberg (Niemcy)
Mechanik samochodowy lub mistrza mechaniki samochodowej z dobra/komunikatywna znajomoscia j. niemieckiego.Poludniowe Niemcy: Konstanz (Baden-Wüttemberg).Zakres obowiazkow:▪ Wszystkie prace zwiazane z mechanika samochodowa.Wymagania:▪ Kwalifikacje i wyksztalcenie zawodowe jako mechanic samchodowy.▪ Komunikatywna/dobra znajomosc jezyka niemieckiego. (warunek konieczny)▪ Bez nalogow alkoholowychOferujemy:▪ Niemiecka umowa o prace i niemieckie swiadczenia socjalne▪ Niemiecki pracodawca▪ Praca w renomowanym serwisie samochodowym.▪ Wynagrodzenie: 12.00 Euro brutto + zakwaterowanie (naczas probny)▪ 13.00-15.00 Euro/godz. brutto (zakwaterowanie platne) stawka zalezna od doswiadczenia i znajomosci j. niemieckiego.Zainteresowane osoby, ktore spelniają powyzsze wymagania prosimy o przeslanie swojego CV (mile widziane w jezyku niemieckim).Telefon 0049160-2163542 (PN - PT od 08:30-16:00)
Konstanz (Niemcy)
Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.   Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szanse na lepszą pracę !   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY (branża wulkanizacyjna) kraj:Niemcy   Jeśli w pracy liczy się dla ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!   Do Twoich obowiązków należeć będzie: praca przy instalacji opon oraz montażu/naprawie wulkanizacyjnych taśmach przenośnikowych, praca na stałe w systemie 3 zmianowym. Wymagania:   duża sprawność manualna, doświadczenia w branży ślusarskiej lub wulkanizacyjnej- mile widziane, umiejętność czytania rysunuku technicznego, prawo jazdy kategorii B + własny samochód, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny).   Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem.
Fulda (Niemcy)
W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:   ELEKTRYK w branży Automotive (M/F)   Miejsce pracy: Kamenz, Niemcy (okolice Drezna) Numer referencyjny: ELK-10543-2016 Start: do uzgodnienia   Opis stanowiska: Organizacja oraz wykonywanie prac montażowych, korekcyjnych i naprawczych seryjnych lub wzorcowych akumulatorów litowo-jonowych bądź całych systemów na nich opartych Przeprowadzanie mechanicznych oraz elektrycznych testow akumulatorów Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji odnośnie czasu życia różnego rodzaju akumlatorów Współpraca przy optymalizacji procesów   Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, mechatronik itp.) Doświadczenie zawodowe jako elektryk lub elektromonter Dobra znajomość języka niemieckiego Motywacja do pracy   Oferujemy: Stałe zatrudnienie Pracę w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Niemiecką umowę o pracę i wynikające z niej benefity Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie z progresywnym wzrostem już po 6 tygodniach Zakwaterowanie oraz częściowe pokrycie jego kosztów       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."        
Kamenz, Niemcy (okolice Drezna) (Niemcy)
Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:   Pracownik produkcji w branży Automotive (M/F) POMOCNIK ELEKTRYKA Z J. NIEM. (M/F)       Miejsce pracy: Kamenz, Niemcy (okolice Drezna) Numer referencyjny: PRH-10543-2016 Start: do uzgodnienia   Opis stanowiska: montowanie i sprawdzanie części oraz podzespołów akumlatorów litowo – jonowych przed ostatecznym montażem wykonywanie poszczególnych prac na linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami dokumentowanie realizowanych etapów pracy przeprowadzanie prostej konserwacji sprzętu roboczego   Wymagamy: doświadczenia w pracy w zakładach produkcyjnych przy obsłudze maszyn lub praktyki w zawodzie elektryka, elektronika, elektromontera bądź w pochodnym zawodzie dobrej znajomości języka niemieckiego motywacji do pracy   Oferujemy: stałe zatrudnienie pracę w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemiecką umowę o pracę i wynikające z niej korzyści wynagrodzenie z progresywnym wzrostem już po 6 tygodniach zakwaterowanie oraz częściowe pokrycie jego kosztów       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."        
Kamenz, Niemcy (okolice Drezna) (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 254.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top