Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta z językiem niemieckim.   Obowiązki: Kompleksowa obsługa klientów oraz ich wsparcie techniczne zgodne ze standardami firmy; Bieżąca komunikacja drogą telefoniczną i mailową; Obsługa chatu; Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.   Wymagania: Wykształcenie min. średnie; Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2); Umiejętność obsługi komputera; Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność; Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.   Oferta: Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii: 5000zł - 6400zł brutto/msc; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnym zespole; Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji; Jasno sprecyzowany zakres obowiązków; Możliwość awansu.   Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV przez formularz na stronie: hr-line.pl/oferta_pracy/350073   Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.
Warszawa (mazowieckie)
Jesteś absolwentem germanistyki lub biegle komunikujesz się w języku niemieckim? Jeśli tak to mamy ofertę pracy dla Ciebie! W imieniu naszego klienta, wiodącej firmy outsourcingowej w Katowicach, powadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego    Opis stanowiska: - kontakt z klientami niemieckojęzycznymi poprzez odbieranie połączeń przychodzących oraz odpisywanie na emaile.   Nasze oczekiwania: - znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1 jest naszym najważniejszym wymogiem, - znajomość j. angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem, - mile widziana znajomość obsługi komputera .   Co możemy zaoferować? - umowę o pracę, - elastyczny grafik, - pensję od 5000 zł brutto + premie, - pracę na pełny etat, 1/2 lub 3/4 etatu, - dodatki pozapłacowe (karta MultiSport lub prywatna opieka medyczna), - pomoc w relokacji, - szkolenie wstępne, które przygotowuje do pracy na stanowisku. APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY!   Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195   Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL” Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".   Biorąc udział w rekrutacji IRKL: Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl. pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/   Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Katowice (śląskie)
Znasz język niemiecki? I chcesz pracować z naszym Klientem - Firmą, która prężnie działa na rynku poznańskim? Zależy Ci, by Twoja praca była elastyczna, pozbawiona napięcia i dawała satysfakcję? Chcesz mieć kontakt z niemieckim i stawiasz na rozwój? Jeśli tak, to APLIKUJ!   Poszukujemy specjalisty, który odpowiedzialny będzie za wsparcie klientów branży finansowej w problemach związanych z obszarem płatności bezgotówkowych.   Zależy nam byś umiał:   Język niemiecki na poziomie B2/C1 Bądź dyspozycyjny do pracy w przeciągu kilku tygodni, miesiąca, dwóch   Oferujemy:   Umowę o pracę Możliwość pracy na: cały etat lub ½, ¾ etatu (opcja do wyboru), Benefity (Multisport/ Medicover/Lunch pass) Pakiet relokacyjny Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus premie Możliwość rozwoju w strukturach firmy   Dołącz do zespołu!   Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL” Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".   Biorąc udział w rekrutacji IRKL: Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod[at]irkl. pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/   Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Poznań (wielkopolskie)
Nasz klient to jeden z największych koncernów IT na świecie. Lider w wielu branżach, obejmujących między innymi technologie energetyczne, produkcję oraz usługi finansowe, który zatrudnia ponad 170 tys. pracowników na sześciu kontynentach.   W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:   Weryfikator danych   Miejsce pracy: Olsztyn   Oferujemy Ci:   - stabilne zatrudnienie na pełen etat w międzynarodowej firmie   - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00   - wynagrodzenie premium + bonusy   - pakiet relokacyjny w kwocie 4000 zł brutto   - dodatki pozapłacowe: My Benefit   - możliwość rozwoju zawodowego   - udział w programach szkoleniowych     Osoba na wyżej wymienionym stanowisku zajmować się będzie weryfikacją i potwierdzaniem tożsamości klientów oraz tworzeniem i uzupełnianiem dokumentacji dla największego międzynarodowego banku.     To jest oferta dla Ciebie jeśli:   - znasz na bardzo dobrym poziomie jeden z wymienionych języków:   - Niemiecki - Francuski - Grecki - Niderlandzki - Portugalski   - posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym   - jest dla nas mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie KYC (Know Your Costumer) lub w usługach finansowych       Pamiętaj o dołączeniu aktualnej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik Biura Obsługi z językiem francuskimMiejsce pracy: Katowice.Obowiązki:•Kompleksowa obsługa klientów, zgodna ze standardami firmy•Zapewnienie koordynacji przepływu informacji związanych z obsługą zleceń•Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy•Bieżąca komunikacja i wspieranie klientów. Wymagania:•Wykształcenie min. średnie•Znajomość języka francuskiego oraz angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2)•Umiejętność obsługi komputera (MS Office)•Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność•Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym 06:00- 14:00 14:00-22:00Oferta:•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnym zespole•Ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji•Jasno sprecyzowany zakres obowiązków•Prywatna opieka zdrowotna oraz świadczenia dla pracowników•Konkurencyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link: hr-line.pl/oferta_pracy/350047 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.
Katowice (śląskie)
Firma CPC Consulting, z siedzibą we Wrocławiu, jest spółką specjalizującą się w transgranicznym delegowaniu polskich pracowników do Niemiec i Austrii. Nasza firma należy do największej polskiej grupy spółek doradztwa personalnego. Jeżeli szukasz pracy pełnej wyzwań – to miejsce jest dla Ciebie! Poszukujemy osoby, która będzie mogła wspierać Dyrektora Rozwoju Biznesu spółki w codziennych działaniach związanych z funkcjonowaniem firmy. Jeżeli chciałbyś mieć swój udział w budowaniu biznesu oraz rozwijać się wraz z nim, to prosimy o Twoją aplikację.   Asystentka/Asystent ds. operacyjnych         Co będzie należało do Twoich zadań?   ·       Wsparcie Dyrektora Rozwoju Biznesu w obsłudze bieżących spraw handlowych ·       Kontakt z klientem niemieckojęzycznym, wstępne rozmowy odnośnie możliwości współpracy, sporządzanie ofert dotyczących współpracy, ustalanie spotkań, obsługa bieżącej korespondencji z kontrahentami i klientami ·       Wsparcie Działu Sprzedaży ·       Kontakt z centralą grupy w Warszawie w sprawach administracyjnych ·       Prace analityczne (zestawienia i analizy)     Od kandydata oczekujemy:     ·       Wyższego wykształcenia ·       Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji  (warunek konieczny) ·       Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych ·       Doświadczenia na podobnym stanowisku ·       Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności ·       Kreatywności i otwartości na nowe wyznania  ·       Chęci rozwoju i poznawania specyfiki funkcjonowania firmy ·       Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny   Co możemy ci zaoferować?     ·       Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat ·       Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym ·       Perspektywy dalszego rozwoju ·       Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ·       Komfortowe warunki pracy ·       Niezbędne narzędzia do pracy ·       Praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia ·       Dodatkowe bonusy pozapłacowe     Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem. Wzór klauzuli; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).  
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-9 z 9.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top