Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce pracy: okolice Deggendorf SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego Klienta, hotelu **** połączonego ze spa, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kucharz   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie posiłków przygotowanie przystawek oraz dań głównych    Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie na ww. stanowisku   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro/godz. brutto zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę wyżywienie GRATIS w godzinach pracy składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)     Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600       Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).    
Okolice Deggendorf (Niemcy)
20 września 2018
Szukam  pracy jako kucharz lub łomot kuchenna /kuchnia udomowa . 661598328
Cieszyn, Jastrzębie Zdrój (śląskie)
19 września 2018
Restauracja w Szczawnicy zatrudni kelnerów/kelnerki na preferencyjnych warunkach.Gwarantowana umowa o pracę oraz możliwość bezplatnego zakwaterowania . Praca również dla studentów dziennych oraz zaocznych
Szczawnica (małopolskie)
18 września 2018
European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy Piekarza do pracy na terenie Belgii.  Miejsce pracy: Belgia, Nieuwpoort   Opis stanowiska pracy: - Pieczenie oraz wyrabianie ciasta - Przygotowywanie chleba i bułeczek - Obsługa pieca - Praca na zmianach nocnych i w weekendy   Wymagania: - Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata - Praca samodzielna - Dokładność w wykonywanych obowiązkach - Dobra znajomość języka angielskiego    Oferty pracy: - Belgijską umowę o pracę - 38 h pracy tygodniowo (praca na zmianach nocnych i w weekendy) - 12,99 euro brutto/1h - Wypłaty tygodniowe - Opłacone zakwaterowanie - Polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.
Flandria Zachodnia (Belgia)
18 września 2018
    Szef Kuchni  Zadania:- Nadzór nad jakością potraw- Kierowanie i organizacja pracy personelu- Kreowanie nowych potraw- Kontrola przestrzegania zasad higienicznych- Umiejętność efektywnego zarządzania, szkolenia i motywowania zespołu- Dbanie o najwyższe standardy obsługi klientaWymagania:- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni- Wykształcenie gastronomiczne- Zdolności organizacyjne - Kreatywność, pasja do gastronomiiOferujemy:- Umowa o pracę- Możliwość realizowania własnych pasji i pomysłów – jesteśmy otwarci na nowe wizje i pomysły kulinarneZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Gdynia (pomorskie)
18 września 2018
European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu klienta belgijskiego poszukuje osób do pracy na stanowisku Cukiernik. Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia Opis oferty pracy: Praca jako cukiernik. Przygotowywanie ciasta, ciast i ciasteczek. Praca na zmianach nocnych Wymagania: Doświadczenie w pracy jako cukiernik 2 lata Podstawowa znajomość języka angielskiego Praca w nocy, praca w weekendy. Gotowość do wyjazdu Oferta belgijskiego pracodawcy: Umowa belgijska Tygodniowe wypłaty 8 euro netto/1h (zmiana nocna) 38 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w nadgodzinach) Zakwaterowanie (pokój 2-os.) Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy.
Flandria Zachodnia (Belgia)
14 września 2018
City Hotel zatrudni pracowników na stanowisko ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY Zakres obowiązków: - sprzedaż i obsługa imprez MICE (szkolenia, bankiety i konferencje), - przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientami, - utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu.Oferujemy:- pracę w prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole, - możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe, - wynagradzanie od 1800,00 - 2000,00 netto - zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Praca 5 dni w tygodniu - ale dyżury mogą występować w soboty i niedziele wówczas dni wolne od pracy wypadają w tygodniu. Wymagania: - wykształcenie wyższe lub średnie - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - minimum roczne doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii - wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, - orientacja na klienta, łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji, - zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność, - wysoka kultura osobista, - zaawansowana znajomość pakietu Office - badania do celów sanitarno-epidemiologicznych  
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
14 września 2018
City Hotel zatrudni pracowników na stanowisko POMOC W PRALNI Zakres obowiązków: - pranie i prasowanie odzieży, ręczników, serwetek itp.; - obsługa magla - praca 5 dni w tygodniu, ale dyżury mogą występować w soboty i niedziele wówczas dni wolne od pracy wypadają w tygodniu. Wymagania: - dokładność i dobra organizacja pracy; - umiejętność pracy w zespole; - badania sanitarno-epidemiologiczne Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę – 3-miesięczny okres próbny; potem umowa na czas określony. - praca w charakterze zmianowym 6.00-14.00, 10.00-17.00 - praca obejmuje również weekendy w zamian za dni wolne w tygodniu.
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 30.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top