Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Wraz z rozwojem firmy Vital Resorts zatrudni do jednego ze swoich hoteli   RECEPCJONISTĘ/KĘ z dobrą znajomością j. niemieckiego miejsce pracy: Świeradów Zdrój godziny pracy: ustalane wg grafiku na cały miesiąc   Oczekiwania: miła aparycja oraz usposobienie entuzjazm w wykonywaniu zadań powierdzanych do wykonania w ciągu dnia wykształcenie minimum średnie umiejętność dobrej organizacji pracy dobra znajomość j. niemieckiego   W zamian oferujemy: wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego umowa regulująca zatrudnienie szansa rozwoju osobistego   Aplikacje prosimy wysyłać z dopiskiem „Aplikacja Recepcjonista” oraz z następującym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".    
Świeradów Zdrój (dolnośląskie)
15 października 2017
Poszukujemy osoby do pracy w pensjonacie w Bukowinie Tatrzańskiej: KUCHARZ/POMOC KUCHENNA/KELNER/POMOC W PENSJONACIE. Możliwość elastycznych warunków pracy, a także zakwaterowania na miejscu. Gwarantujemy wyżywienie w godzinach pracy. Zależy nam na uczciwych, rzetelnych i pracowitych osobach. Możliwość pracy na pełen etat, na stałe lub sezonowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 888 850 585
Bukowina Tatrzańska (małopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp z o.o. to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:Pracownik Kawiarni na LotniskuMiejsce pracy: POZNAŃ ŁAWICAZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa stanowiska gastronomicznego na terenie strefy wolnocłowej;-obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;-obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie posiłków i dbanie o funkcjonowanie zaplecza;WYMAGANIA:-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid) ;-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;-posiadanie statusu osoby niekaranej;-dobra organizacja pracy własnejOFERUJEMY:-pracę na pełen etat od zaraz;-konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną oraz premią za realizację celów ;-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;-możliwość doskonalenia umiejętności językowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji, CV na adres e-mail: @ , bądź kontakt bezpośrednio do biura lub pod nr tel.: 790790445.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem klienta z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko:EKSPEDIENT/EKSPEDIENTKAMiejsce: Poznań, ŁawicaWymagania: – dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;– dobra organizacja pracy własnej;Obowiązki:– obsługa Klientów;- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;– dbałość o ekspozycje towaru;Oferujemy:– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace bezpośrednio z firmą ;– pracę w systemie zmianowym;– atrakcyjną stawka wynagrodzenia wraz z premią;– pracę z praktycznym zastosowaniem języka angielskiego;- możliwość zdobycia doświadczeniaZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalulub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 790790445.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:   Pizzer – Poznań Grunwald   Wymagania: - posiadanie aktualnej książeczki sanepidu - doświadczenie na stanowisku - kilku miesięczne - komunikatywność, sumienność - chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym - punktualność   Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł brutto /h - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę w energicznym zespole, - możliwość dodatkowych godzin   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 790790445.   Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
Poznań (wielkopolskie)
12 października 2017
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.   Opis stanowiska Pomocnik kuchenny dba o stan magazynowy w kuchni oraz pomaga przy transporcie brudnych naczyń do zmywarki. Pomocnik kuchenny rozładowuję towar dostarczony do kuchni, opróżnia kosze na śmieci itp Wymagania - komunikatywna znajomość j. angielskiego - pracowitość - możliwość szybkiego wyjazdu do pracy na min 6 miesięcy Nasza oferta Hotel położony w małym miasteczku w Anglii w hrabstwie Worcestershire. Hotel oferuję: - wynagrodzenie 7,50 GBP/h brutto - tanie zakwaterowanie 45 GBP/tydzień pokój 2 osobowy ze wszystkimi rachunkami - umowe na 12 miesięcy - ponad 5 tyg płatnego urlopu w roku - darmowe wyżywienie podczas pracy - miłą atmosferę w pracy      
Andrychów, Inwałd, Sucha Beskidzka, Zator (Wielka Brytania)
Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta – istniejącej od ponad 45 lat sieci lokali gastronomicznych specjalizujących się w daniach z ryb – poszukujemy pracowników na stanowisko: Kelnerka - sprzedawca Miejsce pracy: Wyspa Sylt, Niemcy   Wymagania: - znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/ kelnera, - gotowość do podjęcia pracy od zaraz.   Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości w bistro na wyspie Sylt.   Warunki zatrudnienia: - niemiecka umowa o pracę, - wynagrodzenie: 1870-1900€/msc brutto, - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, - praca 5 dni w tygodniu, - możliwość podjęcia pracy od zaraz, - przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.   APLIKUJ!   Wyślij CV na adres mailowy. Osoba do kontaktu: Beata, tel. 536 275 320.   Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Sylt (Niemcy)
Karmello Chocolatier to powstała w 2010 roku polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości, ręcznie produkowane wyroby czekoladowe, które dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnych sklepach firmowych. Posiadamy własną sieć sprzedaży detalicznej, którą rozbudowujemy, otwierając nowe punkty handlowe. Dynamiczny rozwój firmy wynika z naszego zamiłowania do czekolady.      Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli: łatwo nawiązujesz kontakt z klientem, jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę w zespole, posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: pracę w młodym, dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia sprzedażowa) możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do karty Multisport. Zakres obowiązków: przygotowywanie kaw i napojów zimnych, sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy, dbanie o estetykę miejsca pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Warszawa (mazowieckie)
10 października 2017
  Zrób sobie prezent na święta!   Brytyjski ośrodek wypoczynkowy Butlins z lokalizacją w Skegness UK, ogłasza nabór do pracy w okresie świątecznym.   Proponujemy Ci: - Pracę od 27.11.2017 do 11.01.2018 - Satysfakcjonujące wynagrodzenie – 7.5 £/h brutto jeśli masz powyżej 25 lat, 7.05 £/h brutto jeśli jesteś w wieku 21-24 - Możliwość wykupienia akomodacji po lepszej cenie - Dodatkowy bonus w postaci imprezy pracowniczej all-inclusive!   Podczas swojej pracy, będziesz odpowiadać za: - sprzątanie pokoi - utrzymanie ośrodka w czystości   Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą będą prowadzone 31.10 przez Skype. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jednie pozytywnego nastawienia i gotowości do wyjazdu, dzięki któremu po powrocie zrobisz sobie i swoim bliskim prezent!Jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego.   Zgłoś się do nas a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Co teraz?  -> Prześlij CV z dopiskiem „Butlins Skegness”  lub -> Zadzwoń nr 506 045 052 i umów się na rozmowę!   Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. LSJ HR Group, licencja nr 4440 ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Skegness (Wielka Brytania)
Zrób sobie prezent na święta!   Brytyjski ośrodek wypoczynkowy Butlins z lokalizacją w Bognor Regis, ogłasza nabór do pracy w okresie świątecznym.   Proponujemy Ci: - Pracę od 20.11.2017/4.12.2017 do 03.01.2018 - Satysfakcjonujące wynagrodzenie – 7.5 £/h brutto jeśli masz powyżej 25 lat, 7.05 £/h brutto jeśli jesteś w wieku 21-24 i 6.8 £/h brutto jeśli masz 18-20 lat - Dodatkowo płatne godziny w dni świąteczne i Nowy Rok - Zakwaterowanie w samodzielnych domkach z kuchnią i ogrzewaniem - Darmowy przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy - Dodatkowy bonus w postaci imprezy pracowniczej all-inclusive!   Podczas swojej pracy, będziesz pracować jako: Ratownik Kelner/kelnerka Pomoc kuchenna   Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą będą prowadzone 7.11 przez Skype.   Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jednie pozytywnego nastawienia i gotowości do wyjazdu, dzięki któremu po powrocie zrobisz sobie i swoim bliskim prezent!Jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego.   Zgłoś się do nas a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Co teraz?  -> Prześlij CV z dopiskiem „Butlins Bognor” lub -> Zadzwoń nr 506 045 052 i umów się na rozmowę!   Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. LSJ HR Group, licencja nr 4440 ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Bognor Regis (Wielka Brytania)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 39.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top