Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Krakowie (branża transport/logistyka) poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji.     Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na ternie Polski oraz zagranicznych aktywne pozystkiwanie kandydatów za pomocą dostępnych źródeł: social media, portale z ogłoszeniami o pracę, Direct Search analiza i selekcja profili kandydatów pod kątem stanowisk współpraca z HR Manager w zakresie opracowywania metod pozyskiwania kandydatów utrzymywanie kontaktu z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego umawianie spotkań z kandydatami oraz przygotowywanie kandydatów do rozmów z Klientem  działania z zakresu Employer Branding (udział w targach pracy) opracowywanie raportów   Oczekiwania: biegła znajomość języka angielskiego (mile widziane także inne języki obce) wykształcenie w zakresie HR/Zarządzanie/Psychologia minimum 2 lata doświadcznia na stanowisku Rekrutera (IT/Customer Service) biegła znajomość MS Office wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych   Oferujemy: umowę o pracę wynagrodzenie 5000-6,5000 zł brutto miesięcznie możliwość realizacji ciekawych projektów rozwój w firmie o międyznarodowym zasięgu   Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Kraków (małopolskie)
Jeżeli jesteś osobą, która: • jest zainteresowana zdobyciem ciekawego wpisu do CV • lubi pracę z ludźmi • posiada wysokie umiejętności interpersonalne • chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i pracy z klientem To właśnie Ciebie szukamy! Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i i usług HR. W Randstad zdobędziesz: • praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego • pełne wsparcie ze strony najlepszych specjalistów z branży • doświadczenia w rekrutacjach na stanowiska tymczasowe • szansę poznania różnych metod rekrutacji  W trakcie trwania praktyk: • poznasz specyfikę działania Agencji Pracy Tymczasowej • będziesz aktywnie wspierać konsultantów w obsłudze biura  • nauczysz się prowadzić proces rekrutacyjny • poznasz pracę w systemie SAP • będziesz zaangażowany w prowadzenie dokumentacji kadrowej Prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych  w tytule – STAŻ/2017!!!WAŻNE!!!Staż finansowany ze środków Urzędu Pracy, w ramach projektu RPO kierowanego dla osób powyżej 30 roku życia. Po pozytywnym zakończeniu stażu oferujemy możliwość zatrudnienia.  Na aplikacjach prosimy umieścić informację:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Garwolin (mazowieckie)
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Krakowie (branża transport/logistyka) poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji.   Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na ternie Polski oraz zagranicznych aktywne pozystkiwanie kandydatów za pomocą dostępnych źródeł: social media, portale z ogłoszeniami o pracę, Direct Search analiza i selekcja profili kandydatów pod kątem stanowisk współpraca z HR Manager w zakresie opracowywania metod pozyskiwania kandydatów utrzymywanie kontaktu z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego umawianie spotkań z kandydatami oraz przygotowywanie kandydatów do rozmów z Klientem  działania z zakresu Employer Branding (udział w targach pracy) opracowywanie raportów   Oczekiwania: biegła znajomość języka angielskiego (mile widziane także inne języki obce) wykształcenie w zakresie HR/Zarządzanie/Psychologia minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w HR w firmie o międzynarodowym zasięgu minimum 2 lata doświadcznia na stanowisku Rekrutera (IT/Customer Service) biegła znajomość MS Office wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych   Oferujemy: umowę o pracę wynagrodzenie 5000-6,5000 zł brutto miesięcznie możliwość realizacji ciekawych projektów rozwój w firmie o międyznarodowym zasięgu   Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV za pośrednictwem strony.
Kraków (małopolskie)
24 kwietnia 2017
W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:   Młodszy specjalista ds. HR   Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: - przygotowywanie ogłoszeń o pracę - aktywne pozyskiwanie kandydatów - budowanie i utrzymywanie bazy kandydatów - prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla - współtworzenie narzędzi rekrutacyjnych - współtworzenie szkoleń    - wspieranie zespołu w pracach biurowych - kontakt z Klientem     Od kandydata/-ki oczekujemy:   - wykształcenia wyższego (ewentualnie ostatni rok studiów) - zainteresowań w obszarze rozwoju zasobów ludzkich - zaangażowania w wykonywane obowiązki - komunikatywności w kontaktach osobistych i telefonicznych - doskonałej organizacji czasu pracy - samodzielności, dokładności i sumienności - dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość jęz. angielskiego     W zamian oferujemy:   - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego - dynamiczną pracę pełną wyzwań - dla najlepszych możliwość związania się z pracodawcą na stałe - przyjazną atmosferę w zespole        Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Koszalin (zachodniopomorskie)
24 kwietnia 2017
PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z realizacją na terenie województwa wielkopolskiego nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:   KOORDYNATOR PROJEKTU EFS Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za: koordynację i zarządzanie projektem aktywizacji osób bezrobotnych EFS, promocję projektu i rekrutację uczestników, przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów, przygotowanie harmonogramów, monitoring działań, organizację szkoleń/doradztwa i nadzór nad pracą trenerów/doradców/coachów.   Od kandydatów oczekujemy: minimum rok doświadczenia w koordynacji projektu EFS, doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi i osobami niepełnosprawnymi, bardzo dobrej znajomości MS Office, Excel, umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem pracy, znajomości lokalnego rynku pracy, prawa jazdy kat. B i własnego auta.   Oferujemy: umowę o pracę lub umowę współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata, możliwość rozwoju zawodowego i awansu, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu.  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Poznań Junikowo (wielkopolskie)
21 kwietnia 2017
Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.  (certyfikat nr 8562), poszukuje rekrutera z zaawansowaną znajomością języka niemieckiego. Rekruter Miejsce pracy: Racibórz (śląskie), Katowice (śląskie), Gliwice (śląskie) Forma zatrudnienia: Pełny etat Obowiązki: Przeprowadzenie całkowitego procesu rekrutacji od publikacji ofert pracy, rekrutację kandydatów aż po wysłanie potencjalnego pracownika do pracy za granicę Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim Ewentualne tłumaczenie życiorysów z języka polskiego na niemiecki Podtrzymywanie kontaktu z już istniejącymi klientami Zdobywanie nowych klientów Telefoniczny oraz mailowy kontakt z aktualnymi i nowymi kontrahentami w języku niemieckim Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, systematyczność, skrupulatność Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy Umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań Operatywność w działaniach i dyspozycyjność Oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjne wynagrodzenie Premie uznaniowe Prywatny pakiet medyczny Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim  wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Katowice (śląskie)
21 kwietnia 2017
Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.  (certyfikat nr 8562), poszukuje rekrutera z zaawansowaną znajomością języka niemieckiego. Rekruter Miejsce pracy: Opole (opolskie) Forma zatrudnienia: Pełny etat Obowiązki: Przeprowadzenie całkowitego procesu rekrutacji od publikacji ofert pracy, rekrutację kandydatów aż po wysłanie potencjalnego pracownika do pracy za granicę Sprawdzanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim Ewentualne tłumaczenie życiorysów z języka polskiego na niemiecki Podtrzymywanie kontaktu z już istniejącymi klientami Zdobywanie nowych klientów Telefoniczny oraz mailowy kontakt z aktualnymi i nowymi kontrahentami w języku niemieckim Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, systematyczność, skrupulatność Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy Umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań Operatywność w działaniach i dyspozycyjność Oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjne wynagrodzenie Premie uznaniowe Prywatny pakiet medyczny Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim  wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.  
Opole, Traunreut (opolskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 117.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top