Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Agencja Pracy Koncepcja oferuje zatrudnienie dla osób z biegłą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem zawodowym w branży HR   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: Specjalista ds. rekrutacji /rekruter rynek polski Specjalista ds. rekrutacji/ rekruter rynek zagraniczny   Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi), minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy umiejętność wyznaczania priorytetów, dążenie do realizacji wyznaczonych celów skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja, dyspozycyjność mile widziana znajomość języków obcych, prawo jazdy kategorii B.    Oferujemy : umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji możliwość rozwoju i samorealizacji atrakcyjne wynagrodzenie –podstawa plus prowizje możliwość awansu i doskonalenia zawodowego   Obowiązki : samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego oraz średniego szczebla, kontakty z pracodawcami poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów, tworzenie profili kandydatów, przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, prowadzenie bazy kandydatów, przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, raportowanie do przełożonych.   Sposób aplikowania:           CV kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności  i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych -w języku polskim: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”     Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.    
Wrocław (dolnośląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Konsultant działu HR z j. niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom NR OGŁOSZENIA: AJP/182/121417/B2 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Zadaniem pracownika w dziale rekrutacji/HR jest wstępna selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych podjęciem pracy. - Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i przedstawianie warunków współpracy. - Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów chętnych do pracy. - Informowanie kandydatów o aktualnych ofertach pracy. - Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta. - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. - Chęć zdobycia doświadczenia w dziale rekrutacji. - Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowa wypłata. - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w codziennej pracy. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/182/121417/B2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Pomoc administracyjno-biurowa z językiem niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom   Nr ogłoszenia: AJP/181/121417/B2 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych (przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim). - Zadaniem pracownika administracyjnego jest obsługa mailowa i telefoniczna klientów z Niemiec. - Zarządzanie i przekierowywanie zapytań zgłaszanych przez klientów w języku niemieckim. - Prace administracyjno-biurowe i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów. Wymagania: - Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. - Bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelne wykonywanie obowiązków. - Entuzjazm i pozytywne nastawienie w podejmowaniu nowych zadań. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Szkolenia umożliwiające stały rozwój zawodowy. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. - Pracę umożliwiającą rozwijanie znajomości języka niemieckiego. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób. APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/181/121417/B2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom (śląskie)
8 grudnia 2017
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:   HR BUSINESS PARTNER Miejsce pracy: Szczecin   Oferujemy Ci: - realne możliwości rozwoju zawodowego i poszerzanie kompetencji -przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rosnącym zespole - szeroki pakiet benefitów   Będziesz odpowiedzialny za: - planowanie i prowadzenie rekrutacji, nadzór nad polityką wdrażania pracowników - wsparcie Dyrektora Personalnego w budowie polityki personalnej ( budowanie komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej oraz działań zw. z Employer Brandingiem, odpowiedzialność za wizerunek pracodawcy na rynku pracy, raportowanie kluczowych wskaźników z obszaru HR, controlling wynagrodzeń i innych wskaźników) - organizowanie i administrowanie szkoleniami   Powinieneś: - posiadać wykształcenie wyższe (kierunkowe: psychologia, socjologia, ZZL) - posiadać doświadczenie w obszarze HR – mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w agencjach rekrutacyjnych, nastawione na dalszy rozwój zawodowy - znać  j. niemiecki lub angielski w stopniu umożliwiającym komunikację - biegle posługiwać się programem Excel, znajomość programu Teta będzie dodatkowym atutem     Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „HR Business Partner - Szczecin”    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.   LSJ Group, licencja nr 4440 ul. Celna 1, 70-644 Szczecin Phone: +48 91 814 52 52  
Szczecin (zachodniopomorskie)
Dla naszego klienta - firmy o globalnym zasięgu, istniejącej w Polsce od ponad 20 lat, obsługującej kontrahentów z branż m.in. e-commerce, bankowości oraz elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Specjalista ds. rekrutacji Miejsce pracy: Katowice Liczba miejsc pracy: 2   Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego (C1) – warunek konieczny, Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1), Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Praktyczna, biegła znajomość pakietu MS Office, Komunikatywność, otwartość, chęć pracy z ludźmi.     Obowiązki: Aktywne poszukiwanie źródeł docierania do kandydatów, Weryfikacja kompetencji kandydatów (również w j. niemieckim), Prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, Raportowanie wyników.     Oferujemy: Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach rekrutacyjnych (dla znanych, światowych marek), Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pełny etat (pon. – pt.), Wynagrodzenie: 4500 – 6000 zł/ m-c, Samodzielne stanowisko oraz możliwość rozwoju, Benefity pozapłacowe (karta MultiSport/ prywatna opieka medyczna), Dogodną lokalizację pracy (GPP Business Park).     APLIKUJ! Wyślij CV do dnia 17.12.2017  Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 995 195       Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”   Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Katowice (śląskie)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:Kierownik Działu Kadr i Płac Opis stanowiska:• Kompleksowe zarządzanie obszarem kadr i płac• Doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz aspektów podatkowych• Koordynacja działań oraz merytoryczne wsparcie zespołu kadr i płac• Kontrola prawidłowości rozliczania czasu pracy• Nadzorowanie obszaru umów cywilno-prawnych• Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur, regulaminów i zarządzeń• Monitorowanie zmian w przepisach oraz dostosowywanie do nich wewnętrznych praktyk oraz procedur• Uczestnictwo w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne instytucje• Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołuWymagania:• Wykształcenie wyższe• Min. 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac (najlepiej w firmie produkcyjnej)• Doskonała znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych• Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, systemów kadrowo-płacowych oraz innych koniecznych rozwiązań informatyczno-komunikacyjnych wymaganych przy obsłudze kadrowo-płacowej (m.in. przy współpracy z US, PFRON, GUS)• Doskonała znajomość zagadnień związanych z czasem pracy• Dobra znajomość zagadnień związanych z umowami cywilno-prawnymi oraz pracą tymczasową• Doświadczenie w tworzeniu regulaminów i procedur• Mile widziana znajomość programu Optima• Mile widziane doświadczenie we wprowadzeniu lub obsłudze systemu ERP, RCP (współpraca z wdrożeniowcami oraz informatykami)• Mile widziane doświadczenie w przejmowaniu firmy w obszarze kadr i płac• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacjiOferujemy:• Możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów• Elastyczne godziny pracy• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych, wewnętrznych oraz kursach językowych
Rzeszów (podkarpackie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pomoc biurowa z językiem ukraińskim   Żory (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej, - wspieranie bieżących zadań działu.   Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, - dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel), - bardzo dobra organizacja pracy, - komunikatywność, - rzetelność.   Oferujemy:   - możliwości rozwoju, - pracę w doświadczonym, prężnym zespole, - profesjonalne narzędzia pracy, - przyjazną atmosferę.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Żory (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Pomoc biurowa z językiem niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom   Nr ogłoszenia: AJP/160/120517/B2 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Do zadań pomocy biurowej należy wysyłanie mailowe bieżących informacji do klientów niemieckich i odpisywanie na ich zapytania w języku niemieckim. - Przyjmowanie i rejestrowanie połączeń telefonicznych od partnerów będących na terenie Niemiec. - Prace administracyjne w języku niemieckim (uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie danych). - Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. - Doświadczenie w obsłudze klienta. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/160/120517/B2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w punkcie rekrutacyjnym, osoby na stanowisko:Asystent w dziale rekrutacji / dziale HR z językiem niemieckim Miejsce: Kraków NR OGŁOSZENIA: AJP/190/120517/K2 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Głównym zadaniem Asystenta jest kontakt telefoniczny z osobami współpracującymi z naszą firmą w j. niemieckim. - Wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy w celu usprawnienia pracy działu. - Wsparcie bieżących działań dotyczących procesów rekrutacyjnych. - Prace administracyjno-biurowe i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów. Wymagania: - Dobra znajomość języka niemieckiego. - Mile widziane doświadczenia w obsłudze klienta. - Mile widziana umiejętność praktycznej obsługi MS Excel. - Chęć zdobycia doświadczenia w dziale kadr (HR). - Otwartość, samodzielność i dynamika w działaniu. - Kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej.Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Szkolenia umożliwiające stały rozwój zawodowy. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Praca biurowa od poniedziałku do piątku. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób.APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/190/120517/K2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Bochnia, Gorlice (małopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-9 z 9.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top