Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Absolwenci/ Specjaliści z j niemieckim- nowe projekty Miejsce pracy: Olsztyn Nie wymagamy doświadczenia Oferujemy umowę o prace Opis stanowiska: Codzienny kontakt z niemieckojęzycznymi klientami (telefoniczny, mailowy) Nie sprzedaż i nie pozyskiwanie Rozwiązywanie problemów, udzielanie odpowiedzi na zapytania Zarządzanie bazą danych Przygotowanie niezbędnej dokumentacji   Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Komunikatywna  znajomość j. angielskiego   Firma oferuje: Atrakcyjne warunki finansowe 4000 – 5000 PLN brutto Bogaty pakiet prestiżowych szkoleń Bogaty pakiet dodatkowych benefitów Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym   Aplikuj teraz
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:DORADCA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃWymagania: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, cierpliwość, wysoki poziom kultury osobistej odpowiedzialne podejście do wykonywania obowiązków, dobra dykcja. Obowiązki: telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń (ubezpieczenia majątkowe:  głównie samochodowe oraz mieszkaniowe) utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Podczas pracy korzystamy tylko z tzw. "ciepłej" bazy klientów, czyli osób które wysłały zapytanie ofertowe, lub zostawiły do siebie kontakt za pomocą internetowych rankomatów, bądź kontaktowały się z infolinią. Nie dzwonimy do przypadkowych osób, poirytowanych kontaktem ze strony konsultanta. Nie wymagamy także osiągania progów sprzedażowych! Oferujemy: wynagrodzenie podstawowe + prowizje procentową od każdej sprzedaży. w trakcie pracy konsultanci odbywają szkolenie i zdają egzamin państwowy otrzymując Certyfikat Agenta Ubezpieczeniowego stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku, pakiet bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń, dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, nowoczesne miejsce pracy 100 m od plaży! dni tematyczne, imprezy integracyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę zmianową, elastyczny grafik, ustalany  INDYWIDUALNIE. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres:mailowy w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: JEL/SP/11 Do CV należy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia poszukuje kandydatów do pracy w Grupie ERGO Hestia, jednego z liderów branży ubezpieczeniowej na stanowisku:                                                                          Konsultant Infolinii Przychodzącej                                                                                           (FI/03/11/16) Miejsce pracy: Gdańsk Numer referencyjny: FI/03/11/16   Zakres obowiązków: obsługa wyłącznie telefonów przychodzących  obsługa programów komputerowych Oczekiwania: mile widziane wykształcenie wyższe lub studia zaoczne w trakcie  umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej (także z trudnym klientem) dokładność oraz umiejętność wnikliwej analizy danych pod presją czasu gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 8-18 od poniedziałku do piątku bardzo dobra obsługa komputera (przy jednoczesnej rozmowie telefonicznej) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie bogaty system szkoleń wewnętrznych  wsparcie doświadczonego konsultanta w początkowym okresie zatrudnienia pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze zaplanowaną ścieżkę kariery: realna szansa na rozwój, możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych do innych biur firmy bogaty pakiet benefitów m.in.: dofinansowanie do posiłków, bezpłatna siłownia, pakiet medyczny i wiele innych    W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny oferty: FI/03/11/16 Zapraszamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie innym potencjalnym pracodawcom moich danych osobowych przez Fundację Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia, z siedzibą w Sopocie, przy ulicy Hestii 1, która jest administratorem danych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. z 2002r., Nr 101 poz. 926, ze zm.), w celach niezbędnych do przeprowadzania rekrutacji i pośrednictwa pracy. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej powyżej.  Jeśli chcesz zachować swoje cv w naszej bazie, dołącz poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz pośrednictwa pracy. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia z siedzibą w Sopocie, ul. Hestii 1, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000199278 NIP: 585-140-59-23. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wglądu do danych osobowych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia.
Zadania: - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j. niemieckim (nie sprzedaż) - Administracja biurowa Oczekiwania: - Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2) - Komunikatywność - Dyspozycyjność minimum na pół etatu, z możliwością na większy wymiar godzin (praca na elastycznym grafiku) Oferujemy: - Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Bardzo duża elastyczność godzinowa, łatwa do pogodzenia ze studiami Chętnie przyjmiemy studentów oraz osoby na pełen etat   Przeslij swoje CV
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 238.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj