Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.   Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szanse na lepszą pracę !   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: REKRUTER Miejsce pracy: Wrocław Do Twoich obowiązków należeć będzie: aktywne wyszukiwanie potencjalnych kandydatów do pracy w wielu branżach, budowanie dobrych relacji z kandydatami, przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych, finalizowanie procesu zatrudniania kandydata. Wymagania: bardzo dobra znajomość rynku pracy oraz jego specyfiki, płynna znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny), umiejętność samodzielnej organizacji pracy, otwartość i komunikatywność w codziennych działaniach. W zamian oferujemy Ci: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzin w centrum Wrocławia, niemieckie standardy zarządzania, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój osobisty w szeregach firmy, pracę w młodym, dynamicznym zespole.           Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres podany w ogłoszeniu. W tytule wiadomości umieść informacje na jakie stanowisko aplikujesz. Przyspieszy to weryfikację Twoich dokumentów.   Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej podanych w danych kontaktowych, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub kontaktując się z Naszymi pracownikami pod numerami tel. + 48 7136660, + 48 713666455, + 48 535620081 Wyślij CV - czekamy właśnie na Ciebie!
Wroclaw (dolnośląskie)
Liberty Poland S. A z siedzibą w Chorzowie poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Telefoniczny Klienta Cyfrowego Polsatu Zadania: - Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z klientami, którzy posiadają już usługi w naszej sieci - Przedstawianie informacji o firmie wraz z ofertą - Obsługa systemu komputerowegoWymagania: - Budowania i utrzymania pozytywnych relacji z klientem - Poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie - Umiejętność pracy w zespole - Wykształcenie min. średnie - Dyspozycyjność min 4 razy w tygodniu + 2 sobotyOferujemy: - Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą - Pracę w profesjonalnym, kilkuosobowym zespole - Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 / 15 zł / h + premie sprzedażowe - Dobrą atmosferę w pracy - Wsparcie w rozwijaniu nowych umiejętnościWYŚLIJ DO NAS SWOJE CV BĄDŹ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE. Prosimy w CV o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Katowice, Chorzów, Bytom (śląskie)
Opis stanowiska Kompleksowa obsługa klienta bułgarskojęzycznego w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień; Zarządzanie bazą potencjalnych i istniejących klientów; Monitorowanie rynku i działań konkurencji; Realizacja zadań: migracje, development; Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami; Administrowanie systemem zamówień; Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki. Wymagania Biegła znajomość języka bułgarskiego; Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; Zdolności sprzedażowe; Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem; Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów; Entuzjazm i zaangażowanie; Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania; Wysoka kultura osobista i motywacja do działania; Dyspozycyjność do współpracy w elastycznym wymiarze godzinowym. Oferujemy Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw; Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu; Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku; Wynagrodzenie stałe min. 5 000 pln + system prowizyjny bez ograniczeń Zapraszamy do przesłania CV
Warszawa (mazowieckie)
Opis stanowiska:       Kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;     Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;     Promowanie i sprzedaż produktów;     Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;     Administrowanie systemem zamówień;     Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.   Wymagania:       Biegła znajomość języka słoweńskiego     Dośwadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży     Kultura osobista     Entuzjazm i zaangażowanie;     Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;     Motywacja do pracy     Chęć uzuskiwania wysokich prowizji   Oferujemy:       Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;     Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;     Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;     Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.  
Warszawa (mazowieckie)
Opis stanowiska:       Kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;     Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;     Promowanie i sprzedaż produktów;     Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;     Administrowanie systemem zamówień;     Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.   Wymagania:       Biegła znajomość języka węgierskiego     Dośwadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży     Kultura osobista     Entuzjazm i zaangażowanie;     Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;     Motywacja do pracy     Chęć uzuskiwania wysokich prowizji   Oferujemy:       Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;     Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;     Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;     Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.  
Warszawa (mazowieckie)
  Summary of primary job responsibilities   Telephone and e-mail customer support to Slovenian  speaking Customers/Clients within Contact Centre environment.   First line of technical support to users of global brand electic equipment or glucose meters – diabetes care users telephone support.       Requirements   Native/fluent Slovenian, both written and verbal; Ability to communicate in Polish or English;   Excellent interpersonal skills;   IT literacy (Windows, MS Office suite);   Team work oriented;   Professional telephone manner;   Experience in customer service / technical support would be an asset.   We offer   Complete training for supported products;   Good work conditions, stable employment – full time contract (40 h/week);   Internal promotion opportunity;   Friendly, multinational work environment;   Relocation and social package.  
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 211-220 z 220.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top