Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Chcesz pracy która pozwoli Ci się rozwijać a zarazem wykorzystać już posiadane doświadczenie złóż CV do prężnie rozwijającego się Wydawnictwa :Oczekiwania:- chęć uczenia się, - umiejętność pracy w zespole,- swoboda wypowiedzi,Nie wymagamy doświadczenia, twoja zaangażowanie i chęć uczenia się będzie atutem Oferujemy :- umowę o pracę- podstawę 1600 zł netto za pełen miesiąc- szkolenie + opiekę menadżera na sali- miłą atmosferę w pracy- dodatkowy bonus za polecenie osoby do pracyWszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji CV lub kontakt telefoniczny.
Częstochowa (śląskie)
NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 27 000 pracowników. W chwili obecnej do Centralnego Magazynu Szyb Samochodowych w Sochaczewie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Nr ref. OBK/SOC/2017 Lokalizacja: Sochaczew Ilość miejsc: 1     Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:   Kontakt oraz bieżącą współpracę z klientami eksportowymi i krajowymi Przyjmowanie zleceń oraz przygotowywanie potrzebnej dokumentacji Weryfikowanie możliwości wykonania zlecenia pod względem logistycznym i asortymentowym                                                                    Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:   Wykształcenie wyższe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Komunikatywna znajomość języka angielskiego Bardzo dobra znajomość języka francuskiego Znajomość Pakietu MS Office Zdolność analitycznego myślenia Umiejętność podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji   Zatrudnionej osobie oferujemy:   Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Dynamiczne środowisko pracy Możliwość dalszego rozwoju zawodowego Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków Pakiet benefitów   Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających życiorys oraz list motywacyjny (koniecznie z zaznaczeniem numeru referencyjnego) do dnia 28 lutego 2017 r. poprzez email.   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Proszę o załączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997  o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).  
Sochaczew I Okolice, Pruszków (mazowieckie)
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:   Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim  (Praca w DE) MIEJSCE PRACY: NIEMCY Nadrenia - Palatynat Obowiązki:   - telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim, - obsługa procesów personalnych, - przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy, - załatwianie bieżących spraw w biurze, - koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, - realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji. Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, - doświadczenie w kontakcie z klientem niemieckojęzycznym, - umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, komunikatywność, - dynamiczne i kreatywne rozwiązywanie bieżących spraw, - kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - zakwaterowanie i wyżywienie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - stacjonarną pracę biurową, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Kandel (Niemcy)
Zadania: - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j. niemieckim (nie sprzedaż) - Administracja biurowa Oczekiwania: - Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2) - Komunikatywność - Dyspozycyjność minimum na pół etatu, z możliwością na większy wymiar godzin (praca na elastycznym grafiku) Oferujemy: - Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Bardzo duża elastyczność godzinowa, łatwa do pogodzenia ze studiami Chętnie przyjmiemy studentów oraz osoby na pełen etat   Przeslij swoje CV      
Warszawa (mazowieckie)
W związku z innowacyjnym projektem międzynarodowej firmy marketingowej poszukujemy osób do działu Sprzedaży produktów inwestycyjnych na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży Obowiązki:- Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami- Finalizacja transakcji sprzedażowych- Prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami- Efektywne zarządzanie danymi- Realizacja celów sprzedażowych. Wymagania:- Dyspozycyjność- Umiejętność budowania relacji z klientem- Motywacja do pogłębiania wiedzy w zakresie branży inwestycyjnej, rynków finansowych itp.- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży, bądź naturalne predyspozycje i chęć rozwoju w tym obszarze Oferujemy:- Duże możliwości rozwoju w innowacyjnym projekcie- gwaranowane wynagrodzenie w wysokości 3100 zł brutto + szeroki sysytem prowizyjny- Szkolenia sprzedażowe i produktowe gwarantujące rozwój- Bardzo atrakcyjne warunki współpracy, premie oraz nadprogramowe premiowanie najlepszych wyników- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu- Przyjazną atmosferę pracy- Dogodną lokalizację w centrum WarszawySzukasz możliwości rozwoju i miejsca w którym będziesz realizował ciekawe projekty? Aplikuj do Nas! Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm/.”
Warszawa (mazowieckie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:   Konsultant ze znajomością języka niemieckiego   Miejsce pracy: biuro w mieście Gliwice   Obowiązki:   - zadaniem konsultanta będzie wsparcie klientów w zapytaniach, - telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim, - załatwianie bieżących spraw w biurze.   Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, - doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku, - dynamiczne działanie i dokładność, - zorganizowanie na stanowisku pracy, - komunikatywność.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Czy chcesz: Współpracować z ciekawymi ludźmi z różnych stron świata, Rozwijać się wraz z firmą, razem z nią tworzyć nowe standardy działania, Wykonywać swoje obowiązki, a jednocześnie miło spędzać czas? Jeśli tak - dołącz do nas!   Zapraszamy wszystkich, którzy: Znają biegle język: niemiecki/ turecki/ węgierski/ Są otwarci na nowe wyzwania i rozwój w branży HelpDesk W zamian oferujemy: Elastyczny grafik, Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przed doświadczonych trenerów, Biuro w  Warszawa - Mokotów Doskonałą atmosferę i międzynarodowe środowisko. Nie wahaj się wyślij CV    
Warszawa,Ursynów (mazowieckie)
W związku z ciągłym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:   Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim   MIEJSCE PRACY: Biuro w centrum miasta Gliwice     Obowiązki:   - Zadaniem pracownika obsługi klienta jest kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim - Przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy - Koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów - Realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji   Wymagania:   - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - Dynamiczne działanie i dokładność - Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań - Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne - Kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów   Oferujemy:   - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy - Bezpłatne lekcje języków obcych - Świetną atmosferę w pracy - Pracę w dynamicznym i zgranym zespole - Stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic - Rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe - Profesjonalne narzędzia pracy - Stabilność zatrudnienia Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 220.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top