Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Znasz Hiszpański lub Francuski, a może Włoski Chcesz Pracować za granicą (Bułgaria – Sofia) na umowę o pracę w międzynarodowej firmie                 1)  Hiszpański/Spanish - 4200 PLN brutto                   Salary: BGN 1600 gross + 20% bonus                  2) Włoski/ Italian - około 4400 PLN brutto                 Salary BGN 1650 gross + 20% bonus                  3) Francuski/French około 4800 PLN brutto              Salary BGN 1900 gross + 15% bonus   Premie  wypłacane co miesiąc – regularnie wraz z wynagrodzeniem Nie wymagamy doświadczenia – szkolenia wliczone są wczas pracy   Praca biurowa, weryfikacja dokumentów i udzielanie informacji zwrotnych   Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z naszym Klientem ZWRACAMY za koszt przejazdu/przelotu! Płacimy za zakwaterowanie! CV w języku angielskim prosimy przesłać  z dopiskiem Praca Bułgaria   Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”. .  
Sofia (Bułgaria)
Hiszpański + Angielski – wsparcie techniczne Miejsce pracy: Warszawa Umowa o pracę Poszukujemy kandydatów dyspozycyjnych w elastycznych godzinach z możliwością pracy zmianowej (pełen etat). Dbanie o dobry wizerunek firmy, udzielanie odpowiedzi na zapytania w języku hiszpańskim Oczekiwania: Znajomość języka hiszpańskiego - C1 Znajomość języka angielskiego – B2   W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu  – Hiszpański – Warszawa     Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”. .  
Warszawa (mazowieckie)
Poszukujemy kandydatów z językiem HOLENDERSKIM Nasz Klient poszukuje osób na stałe (umowa o pracę), które cenią podnoszenie kalifikacji zawodowych i możliwość szkoleń. Dla których międzynarodowe środowisko pracy to dodatkowy atut w pracy Zapraszamy kandydatów którzy chcą rozwijać się w dziale wewnętrznego utrzymania klienta (nie sprzedaż). Miejsce pracy: Warszawa Oczekiwania: Znajomość języka holenderskiego - min. B2/C1 Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny   W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu  – Holenderski – Warszawa   Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”. .  
Warszawa (mazowieckie)
Wsparcie użytkowników z językiem NORWESKIM Miejsce pracy: Warszawa Zadania: Wsparcie wewnętrznych Klientów (nie sprzedaż) odpowiadanie na zapytania, sprawdzanie poprawności udzielanych informacji, kontakt w Klientami w celu uzyskanie informacji zwrotnych Nie wymagamy doświadczenia Oczekiwania: Znajomość języka norweskiego co najmniej na poziomie min. B2 Znajomość języka angielskiego  Oferujemy: Umowę o pracę Profesjonalne szkolenie wstępne - w pełni płatne przez pracodawcę Przyjemną atmosferę, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych   W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu  – Norweski – Warszawa     Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”. .  
Warszawa (mazowieckie)
Mówisz w języku Portugalskim i znasz język Angielski na poziomie komunikatywnym Jeżeli tak to zapraszamy do przesłania CV (nie wymagamy doświadczenia) przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy Ciebie do pracy Gwarantujemy umowa o pracę Miejsce pracy Warszawa   Opis zakresu obowiązków : odpowiadanie na zapytania użytkowników, weryfikowanie otrzymanych informacji, przekazywanie feedbacku.     Czekamy na Twoje CV  w tytule „ Portugalski – Warszawa”     Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.    
Warszawa (mazowieckie)
Chcesz Pracować za granicą (Bułgaria – Sofia) na umowę o pracę w międzynarodowej firmie Hebrajski/ HEBREW około 4800 PLN brutto Salary BGN 1900 gross + 15% bonus Do każdego wynagrodzenia – premia motywacyjna Nie wymagamy doświadczenia – szkolenia wliczone są w czas pracy (przeprowadzane w języku hebrajskim)   Opis stanowiska: Praca biurowa (pon – pt)dla portalu PAYPAL, weryfikacja dokumentów i udzielanie informacji zwrotnych, odpisywanie w języku hebrajskim na zapytania Klientów związanych z usługą PayPal   Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z naszym Klientem ZWRACAMY za koszt przejazdu/przelotu! Gwarantujemy zakwaterowanie w Hotelu 4**** - Hotel Lord CV w języku angielskim prosimy przesłać  z dopiskiem Praca Bułgaria   Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”. .  
Sofia (Bułgaria)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 122.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top