Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Specjalista ze znajomością j niemieckiego (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane)     Stanowisko nie dotyczy sprzedaży Jest to wewnętrzna obsługa użytkowników portalu internetowego Wymagania: bardzo dobra znajomość języka czeskiego chęć dalszego rozwoju w strukturach firmy i poszerzania kompetencji.   Nasz klient oferuje: Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji; szeroki pakiet dodatkowych benefitów; możliwość dalszego rozwoju i poszerzania umiejętności – firma zapewnia dodatkowe kursy i szkolenia. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu    
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech a także w pośrednictwie pracy. Nasz zespół to m.in. specjaliści z językiem niemieckim, dział rekrutacji opiekunek z Polski i kadrowa opieka setek pracowników tymczasowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Pracownik działu handlowego z językiem niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Zadaniem działu handlowego z j. niemieckim jest stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi oraz partnerami w Niemczech. - Obsługa i koordynacja aktualnych zleceń oraz pozyskiwanie nowych klientów. - Realizowanie bieżących zadań działu i współpraca z innymi działami firmy. - Prace administracyjno-biurowe i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny. - Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub/i w obsłudze klienta. - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i umiejętności negocjacyjne. - Praktyczna znajomość pakietu MS Office. - Kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy. Gwarantujemy: - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne narzędzia pracy. - Jasną ścieżkę rozwoju dopasowaną do potrzeb i umiejętności pracowników (kursy, szkolenia). - Codzienny kontakt z językiem obcym. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. - Udział w wydarzeniach firmowych w przyjaznej atmosferze. APLIKOWANIE: W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/155/062017/B2 oraz Imię i Nazwisko.Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).  
Bytom. Katowice, Zawiercie, Tychy, Bielsko Biała, Żywiec,, Mep (śląskie)
Wsparcie / Suport z j niemieckim Miejsce pracy: Warszawa Dyspozycyjność min 20h tygodniowo Sam decydujesz kiedy chcesz pracować J Możliwość pracy od poniedziałku do soboty Zadania: Wsparcie Klienta (nie sprzedaż) w języku niemieckim Wsparcie techniczne, dbanie o administrację w systemie, indywidualny kontakt z Klientami mailowo oraz tel.   Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych Pozytywne nastawienie Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie min. B2 Oferujemy: Umowę o pracę Profesjonalne szkolenie wstępne - w pełni płatne przez pracodawcę Przyjemną atmosferę, w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Elastyczny grafik   Zapraszamy do APLIKOWANIA  
Warszawa (mazowieckie)
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.   Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy w: Call Center wydawnictwa – sprzedaż literatury fachowejPraca dla osoby w każdym wieku J   Oferujemy: - pracę na umowę zlecenie (z możliwością odprowadzania składek do ZUS) - wynagrodzenie podstawowe w wysokości 13zł brutto/h + wysokie premie sprzedażowe i premie uznaniowe - szkolenia z negocjacji i sprzedaży   Wymagamy: - dobrej dykcji - komunikatywności - chęci w rozwoju umiejętności w zakresie sprzedaży   Praca polega na: - wykonywaniu połączeń do klientów znajdujących się już w bazie firmy - sprzedaż literatury fachowej (podręczników, kodeksów itp.) - budowaniu pozytywnych relacji z klientami   Uważasz, że idealnie sprawdziłbyś się w sprzedaży telefonicznej? Wyślij nam swoje cv na adres mailowy wpisując w tytule WYD/LIT/06.   Do CV należy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”  
Gdańsk, Gdynia, Sopot (pomorskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech a także w pośrednictwie pracy. Nasz zespół to m.in. specjaliści z językiem niemieckim, dział rekrutacji opiekunek z Polski i kadrowa opieka setek pracowników tymczasowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia osoby na stanowisko: Pomoc biurowa z językiem niemieckim Miejsce: Centrum miasta Bytom   Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Do zadań pomocy biurowej należy wysyłanie mailowe bieżących informacji do klientów niemieckich i odpisywanie na ich zapytania w języku niemieckim. - Przyjmowanie i rejestrowanie połączeń telefonicznych od partnerów będących na terenie Niemiec. - Prace administracyjne w języku niemieckim (uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie danych). - Wsparcie bieżącej pracy działu i dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. - Udział w wydarzeniach firmowych w gronie optymistycznych i dynamicznych osób. - Elastyczne godziny pracy między 8:00-16:00 / 10:00-18:00, od poniedziałku do piątku. APLIKOWANIE: W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/160/061917/B2 Imię i Nazwisko.Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Bytom. Katowice, Zawiercie, Tychy, Bielsko Biała, Żywiec,, Mep (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 129.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top