Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego (C1), na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Miejsce pracy: Olsztyn Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta (Support) poprzez odbieranie połączeń przychodzących (obsługa klienta posprzedażowa, reklamacje itp.) oraz odpisywanie na maile. Wymagania: • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, • komunikatywność, • umiejętność pracy w zespole.Oferujemy: • pracę w międzynarodowym zespole dla amerykańskiego koncernu – lidera produkcji sprzętu RTV/AGD. • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (projekt długoterminowy), • możliwość pracy na pełen etat, 3/4 lub 1/2 etatu, • pracę w elastycznych godzinach wg grafiku (pon.-pt. godz. 8-20, soboty godz. 9-17), • atrakcyjne wynagrodzenie, • pakiet socjalny (Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna), • pakiet relokacyjny, • profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). Dołącz do naszego zespołu! Nie jesteś z Olsztyna, a chciałbyś u nas pracować? Mamy dla Ciebie – pakiet relokacyjny (będziemy opłacać przez 3 miesiące Twoje zakwaterowanie)APLIKUJ! Wyślij do nas swoje CV poprzez portal profesja Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 733 516 777  Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.” Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Olsztyn, Ostróda, Szczytno (warmińsko-mazurskie)
Dla naszego klienta - firmy o globalnym zasięgu, istniejącej w Polsce od ponad 20 lat, obsługującej kontrahentów z branż m.in. e-commerce, bankowości oraz elektroniki, poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego (min. B2) na stanowisko:   Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego  Miejsce pracy: Katowice   Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za pierwszą linię wsparcia klientów biznesowych (klienci kontaktują się telefonicznie, mailowo oraz poprzez chat).   Wymagamy: - znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2, - komunikatywności, - dobrej znajomości obsługi komputera.   Oferujemy: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz światowego lidera branży e-commerce, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość pracy na pełny etat, 3/4 lub 1/2 etatu, - pracę w elastycznych godzinach, - wynagrodzenie: 5000 zł/m-c brutto + dodatki za pracę w weekendy + premie miesięczne w wysokości do 1000 zł brutto, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport/ prywatna opieka medyczna), - pakiet relokacyjny: 2000 zł (dla osób spoza województwa śląskiego), - dogodną lokalizację pracy (GPP Business Park), - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). APLIKUJ! Wyślij swoje CV do dnia 18.12.2017 Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195   Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Katowice (śląskie)
Chcesz pracować w międzynarodowym zespole dla amerykańskiego koncernu - lidera produkcji sprzętu AGD/RTV? Aktualnie szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego (min. B2), na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim Miejsce pracy: Gdańsk/ Przymorze Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za telefoniczną obsługę Klienta (Support) poprzez odbieranie połączeń przychodzących (obsługa klienta posprzedażowa, reklamacje itp.) oraz odpisywanie na maile.   Wymagania: * znajomość j. francuskiego na poziomie min. B2, * komunikatywność, * umiejętność pracy w zespole.   Oferujemy: * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, * możliwość pracy na pełny etat, 1/2 lub 3/4 etatu, * pracę w elastycznych godzinach, * atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, * benefity pozapłacowe (Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna), * profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu!), * dogodną lokalizację pracy.   APLIKUJ! Wyślij CV do dnia 14.12.2017 poprzez portal profesja. Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 733 516 777  Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.  
Gdańsk, Gdynia, Sopot (pomorskie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel , do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy z doświadczeniem w obsłudze klienta na stanowisko:   Rekruter z językiem słowackim Żory     Obowiązki:   - samodzielne prowadzenie rekrutacji, - kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja), - koordynacja działań związanych z projektami rekrutacyjnymi, - prezentowanie oferty pracy, - zarządzanie oraz aktualizowanie bazy danych, - budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.     Wymagania:   - bardzo dobra znajomość języka słowackiego, - min. roczne doświadczenie w kontakcie z klientami – warunek konieczny, - mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w obszarze HR, - umiejętności w zakresie komunikacji i budowania relacji interpersonalnych, - terminowe i efektywne wywiązywanie się z powierzonych zadań, - bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Żor, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Żory (śląskie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:Konsultant ze znajomością języka niemieckiego (praca w biurze)Miejsce pracy: biuro w mieście Gliwice   Obowiązki:- zadaniem konsultanta będzie wsparcie klientów w zapytaniach,- telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,- załatwianie bieżących spraw w biurze. Wymagania:- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,- doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku,- dynamiczne działanie i dokładność,- zorganizowanie na stanowisku pracy,- komunikatywność. Oferujemy:-atrakcyjne wynagrodzenie,-umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,-bezpłatne lekcje języków obcych,-świetną atmosferę w pracy,-pracę w dynamicznym i zgranym zespole,-stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,-rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,-profesjonalne narzędzia pracy,-stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
6 grudnia 2017
Jesteśmy agencją i siecią reklamy efektywnościowej, której celem jest optymalizacja działań niezależnie od miejsca generowania efektów. Należymy do grupy spółek specjalizujących się w realizacji zintegrowanej komunikacji w mediach cyfrowych o kompetencjach pozwalających na obsługę Klientów we wszystkich dostępnych obszarach digital. W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową struktury, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. sprzedażyWymagania• doświadczenie w pracy w Call Center• chęć do pracy oraz ukierunkowania na wynik oraz realizację celów sprzedażowych• nienaganna dykcja• dobra obsługa środowiska Windows• odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę• umiejętność nawiązywania relacji• mile widziana znajomość języka rosyjskiego Obowiązki• telefoniczna obsługa rozmów• realizacja kampanii sprzedażowych• raportowanie wykonywanych połączeń oraz ich statusu końcowego• wprowadzanie danych do zintegrowanego systemu komputerowegoOferujemy• pracę od poniedziałku do piątku od 9 do 17• narzędzia potrzebne do pracy i Twoje stanowisko pracy• atrakcyjną stawkę godzinową i system premiowy• formę zatrudnienia do ustalenia• pracę w młodym zespole oraz w miłej atmosferze   Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).
Radom (mazowieckie)
4 grudnia 2017
Firma kuzniewski.pl od 2008 roku dostarcza najwyższej jakości rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:   Konsultant infolinii   Zakres obowiązków: - obsługa zapytań telefonicznych oraz przekazywanie ich do specjalistów ds. sprzedaży - obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług - budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy - przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu   Wymagamy: - wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów - bardzo dobrej organizacji czasu pracy - mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana znajomość sprzętu oraz zagadnień informatycznych   Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość obcowania z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze       Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Plewiska (wielkopolskie)
4 grudnia 2017
Mamy dla Ciebie: Zarobki- 3000zł - albo więcej! Pracę od poniedziałku do piątku Praca tylko w jedną sobotę w miesiącu- extra płatna; Sprzedaż prestiżowych produktów ubezpieczeniowych; Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację; Umowę o pracę (chyba, że wolisz umowę zlecenie - to Twój wybór); Prywatną opiekę medyczną, która jest standardem dla każdego; Dofinansowanie do pakietu sportowego ; Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Kasa jest regularnie na Twoim koncie Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca Czego oczekujemy: Pozytywnej energii i otwartości Łatwości nawiązywania kontaktów Orientacji na cel i determinacji Twoje zadania to: Sprzedaż prostych produktów ubezpieczeniowych Telefoniczny kontakt z Klientem naszej firmy Dbanie o najwyższą jakość obsługi Realizacja założonych celów Czy wiesz, że…  Ponad 80% naszej kadry zarządzającej to ludzie z rekrutacji wewnętrznych – stawiamy na Wasz potencjał! 60% naszego zespołu operacyjnego to osoby, które zaczynały w naszym zespole sprzedaży! Średni staż w Dziale Sprzedaży naszych pracowników to 1 rok.
Warszawa, Śródmieście (mazowieckie)
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Konsultant biznesowy z j. niemieckim Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:• Obsługa posprzedażowa Klientów niemieckojęzycznych w obszarze zakupów internetowych (wyłącznie kontakt przychodzący- telefony, e-maile, chat);• Wsparcie Klienta biznesowego w sprawie bieżących zapytań;• Kontrola stanu zamówień, statusu produktów oraz płatności;• Obsługa niemieckojęzycznej dokumentacji – wsparcie administracyjne firmy. Od kandydatów oczekujemy:• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (minimum poziom B2), gotowości na codzienny kontakt z native speakerami;• Otwartości i komunikatywności;• Orientacji na potrzeby Klienta. Oferujemy:• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (nawet 5200-6500 zł brutto miesięcznie);• Pracę w elastycznym systemie godzinowym – dostosowanie zatrudnienia do swojego trybu życia i zobowiązań poprzez możliwość wyboru godzin pracy w przedziale czasowym 6:00-22:00;• Otwartość firmy na pracowników dyspozycyjnych w niepełnym wymiarze godzin;• Możliwość poznania nowych ludzi z całego świata, dzięki międzynarodowemu środowisku pracy;• Codzienny kontakt z językiem niemieckim;• Pakiet benefitów, m. in. dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna;• Pracę w jednej z najnowocześniejszych przestrzeni biurowych w regionie (m.in. sale relaksu, pokoje treningowe);• Liczne szkolenia w stabilnej i międzynarodowej, a równocześnie – przyjaznej firmie.
Katowice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-9 z 9.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top