Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta rozpoznawalnego producenta działającego w branży FMCG poszukujemy obecnie: ELEKTRYK (UR - SEP 20kV) - utrzymanie instalacji zakładu Lokalizacja Swarzędz (wielkopolskie)   Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za:  - utrzymanie sieci energetycznej zakładu w należytej kondycji, - przeglądy i konserwacje trafostacji i rozdzielni wysokoprądowych - utrzymanie i modernizacje obecnych instalacji elektrycznych   Kandydat powinien posiadać: - wykształcenie zawodowe techniczne z zakresów elektryka, elektromechanika lub elektronika - doświadczenie na analogicznym stanowisku (min. 1,5) - wiedzę z zakresu: zapewnienia optymalnej gospodarki energetycznej, prowadzenia bieżącej eksploatacji i ruchu infrastruktury energetycznej, stacji transformatorowo-rozdzielczych, agregatów prądotwórczych, systemów zasilania, wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych - uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne 20kV lub wyższe - znajomość budowy i eksploatacji urządzeń energetycznych - umiejętność analitycznego myślenia, wyobraźnię przestrzenną oraz samodzielność przy realizowaniu zadań i bardzo dobrą organizację pracy - oczekujemy od osoby długoterminowego  zaangażowania we współpracę                                                                                                                                                          Dołączając do struktur Firmy otrzymasz: - stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet benefitów - możliwość rozwoju w strukturach firmy - możliwość wykorzystywania bezpłatnego transportu z Poznania   Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim.    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, poznaniem pracodawcy i podjęciem nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do podesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.    Agencja pracy FallWork Sp. z o.o.  Nr Cert. 6231 
Swarzędz K. Poznania (wielkopolskie)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: MONTER/ INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH I CENTRALNEGO OGRZEWANIA kraj:Niemcy     Zakres Twoich obowiązków: montaż, konserwacja, serwis i naprawa urządzeń sanitarnych, ogrzewania wykonywanie centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową, samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych.   Wymagania: prawo jazdy kat. B (mile widziane) doświadczenie w montażu i obsłudze urządzeń sanitarnych i CO, mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność czytania projektów oraz rysunków technicznych, komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec.   Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. W pełni opłacone zakwaterowanie. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej.    
Fulda (Niemcy)
Aerosol Service jest czołowym producentem w Europie wyrobów aerozolowych i liquidów oraz opakowań aerozolowych. Nasze produkty trafiają do tak odbiorców jak: Aldi, Lidl, Kaufland, DM, Rossmann, Norma. Nasz sukces rynkowy jak i gospodarczy rozwój firmy zależy zawsze ostatecznie od zadowolenia naszych Klientów. Orientacja na Klienta, jego satysfakcja oraz dążenie do ciągłego doskonalenia są głównym celem i systemem wartości naszego działania. W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko: MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃWYNAGRODZENIE BRUTTO: 5000 zł Miejsce pracy: Charnowo k. Ustki Obowiązki: utrzymywanie maszyn i urządzeń przemysłowych w sprawności technicznej bieżące identyfikowanie i usuwanie powstałych awarii (urządzenia pneumatyczne, elektryczne, mechaniczne) ścisła współpraca z Działem Produkcji w zakresie wymiany informacji o awariach i przeglądach aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych odpowiedzialność za sprawność i stan techniczny powierzonych narzędzi Wymagania: wykształcenie średnie techniczne doświadczenie na stanowisku mechanika (min. 3 lata) znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pneumatyki i automatyki umiejętność czytania dokumentacji technicznej mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektryki dyspozycyjność umiejętność organizacji pracy własnej samodzielność i operatywność Oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się firmie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie + system premii duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych bezpłatne korzystanie z pakietów prywatnej opieki medycznej Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Charnowo (pomorskie)
Aerosol Service jest czołowym producentem w Europie wyrobów aerozolowych i liquidów oraz opakowań aerozolowych. Nasze produkty trafiają do tak odbiorców jak: Aldi, Lidl, Kaufland, DM, Rossmann, Norma. Nasz sukces rynkowy jak i gospodarczy rozwój firmy zależy zawsze ostatecznie od zadowolenia naszych Klientów. Orientacja na Klienta, jego satysfakcja oraz dążenie do ciągłego doskonalenia są głównym celem i systemem wartości naszego działania. W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko: ELEKTROMECHANIK - AUTOMATYKWYNAGRODZENIE BRUTTO: 5000 zł Miejsce pracy: Charnowo k. Ustki Obowiązki: naprawy urządzeń i maszyn w zakresie elektryki, automatyki przemysłowej oraz drobnej mechaniki przeglądy serwisowe, diagnostyka analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń modernizacja istniejących urządzeń uczestniczenie w przezbrojeniach linii produkcyjnych odpowiedzialność za sprawność i stan techniczny powierzonych narzędzi Wymagania: minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Elektromechanika-Automatyka w utrzymaniu ruchu wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, kursy (Elektromechanik-Automatyk) umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii), aktualne uprawnienia SEP „E” od 1 kV umiejętność organizacji pracy własnej samodzielność i operatywność dyspozycyjność Oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się firmie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie + system premii duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych bezpłatne korzystanie z pakietów prywatnej opieki medycznej Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Charnowo (pomorskie)
Progresso dla swojego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:   Ustawiacz maszyn wtryskowych Miejsce pracy: Biskupice Podgórne   Obowiązki: Ustawianie procesu wtrysku, Wymiana i ustawianie  form wtryskowych, Nadzór nad procesem produkcji, kontrola poprawności wtrysku, Dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi oraz robotów   Wymagania: Min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku Ustawiacza maszyn wtryskowych, Mile widziana znajomość maszyn Engel oraz narzędzi peryferyjnych Sepro, Doświadczenie w samodzielnej wymianie form, zmianie narzędzi oraz uruchamianiu produkcji, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic, Umiejętność obsługi oraz programowania manipulatorów powiązanych z wtryskarkami, Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, Praktyczna znajomość MS Office   Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie, - Interesującą i odpowiedzialną pracę, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie   Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]
Wrocław, Biskupice Podgórne, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 441-445 z 445.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top