Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Oferujemy pracę zdalną, z domu. Dla wszystkich, którzy posiadają odrobinę czasu i chęci do zapoznania się z naszym systemem. :)Wymagamy:- dostępu do Internetu- około 1h dziennie wolnego czasu, - zaangażowania, - pełnoletności.Oferujemy:- pracę zdalną, przez Internet.- elastyczny grafik- to Ty jesteś swoim szefem :)- możliwość zarobienia w zależności od Twoich udziałów.- Twoje dochody będą zależały od Twojego zaangażowania – Twój wolny czas działa na Twoją korzyść,- wdrożymy Cię w projekt, przeszkolimy i zapewnimy stałe wsparcie doświadczonych osób,-możliwość rozwoju osobistego - nie wymagamy doświadczenia – zdobywasz je wraz z naszym Zespołem.Chcesz zarabiać na reklamach jak wielki giganci internetowi typu: google, facebook youtube ??Skontaktuj się ze mmą i poświęć 20 minut na obejrzenie filmu i zobaczysz na czym będzie polegać Twoja praca. Możesz spokojnie pisać odpowiem na wszelkie pytania.Nie musisz się krepować.Nie potrzebne CV poprostu skontaktuj się.Napisz do mnie a prześlę więcej szczegółów :)
Opole (opolskie)
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, która działa na rynku polskim od 2007 roku, rekrutując pracowników na niższego i średniego szczebla w kraju i zagranicą. Obecnie dla naszego Klienta z branży IT oraz marketingu interaktywnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:   SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Ruda Śląska     OBOWIĄZKI: - pozyskiwanie nowych oraz obsługa stałych Klientów w zakresie doradztwa, sprzedaży stron www i sklepów internetowych; - obsługa posprzedażowa Klientów; - przygotowywanie ofert; - negocjowanie warunków współpracy.   WYMAGANIA: - doświadczenie na ww. stanowisku w branży IT oraz marketingu; - wysokie umiejętności komunikacji; - samodzielność w realizacji zadań; - skrupulatność, dokładność oraz dotrzymywanie terminów; - prawo jazdy kat. B   DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE: - znajomość Google AdWords, Facebook Ads, E-mail marketing; - znajomość systemów CMS.   OFERUJEMY: - umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B; - pracę od poniedziałku do piątku; - rozwój oraz doskonalenie umiejętności zawodowych; - udział w interesujących projektach i szkoleniach; - realizacja własnych pomysłów; - miłą atmosferę pracy; - dogodna lokalizacja.   Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.
Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Bytom (śląskie)
KIEROWNIK FIRMY IT, E-COMMERCE, HANDLOWEJ, USŁUGOWEJ, PRODUKCYJNEJ    Masz wykształcenie, wiedzę i pomysł, chcesz współtworzyć i prowadzić firmę działajacą w branży IT, E-COMMERCE, USŁUGOWEJ, NOWYCH TECHNOLOGII itp, lub starych, ale sprawdzonych: np. handel internetowy, usługi, hosting itp, lub inny profil, również montaż, produkcja. Zgłoś swoją kandydature i pomysł, możliwa również praca zdalna. DO DYSPOZYCJI - na początek : - 100 tysięcy zł w gotówce + możliwość pozyskania dotacji z funduszy UE; - Lokal o powierzchni ponad 180 m kwadratowych + możliwość rozbudowy (prąd, woda, gaz, ogrzewanie,   linia tele. parking) - możliwe wykorzystanie: biuro, magazyn, mała hala produkcyjna itp. Lokalizacja powiat Wolsztyn; - 2 hektary terenu, możliwość zabudowy, ogrodzenia, ochrony i monitoringu, (prąd, woda, linia tel.) OFERUJEMY : - wynagrodzenie 50 % zysku netto firmy, umowa na pismie; (forma prawna zatrudnienia do ustalenia) - możliwość pracy zdalnej; - możliwość darmowego zakwaterowania; - elastyczny czas pracy; WYMAGANIA : - wykształcenie średnie lub wyższe (także studenci), najlepiej kierunkowe;- wiedza i umiejętności związana z prowadzeniem danego przedsięwzięcia;- mile widziane doświadczenie i własny wkład finansowy (nie obowiązkowy);- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem; Zgłoszenie CV proszę wysyłać na e-mail, tel. 608702821  
WOLSZTYN (cała Polska)
  Poszukujemy Kandydata ze znajomością Photoshopa do Bułgarii (Sofia) Praca polega na weryfikowaniu informacji od Johnson&Johnson, zamieszczaniu informacji na portalach społecznościowych SOCIAL MEDIA, praca przy użyciu Photoshopa, poprawianiu, weryfikowaniu przesyłanych wzorów/zdjęć Wynagrodzenie około 6000 PLN  brutto (2500 lev gross + monthly 10% bonus ) Zatrudnienie na umowę o pracę… Gwarantujemy zwrot kosztów przyjazdu do Sofii… Każdego miesiąca dodatkowy kupon na żywność - 30 Euro …Ubezpieczenie medyczne … Kartę telefoniczną z numerem Bułgarskim … Zakwaterowanie opłacone od razu  na 1,5 miesiąca wraz z depozytem   … Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie – brak nadgodzin i pracy w weekendy   CV w języku angielskim prosimy przesłać na j........................................... z dopiskiem Marketing - Bułgaria          
Sofia (Bułgaria)
Praca przez internet, bez wychodzenia z domu! Zarobki w zależności od efektu wykonanej pracy. Praca odpowiednia dla osób, które chciałyby zacząć zarabiać inaczej niż na tradycyjnym etacie. Dla osób, które chcą być samodzielne i zauważają jaki potencjał zarobkowy daje dzisiaj internet i chcą ten potencjał zacząć wykorzystywać. Prace tą można również traktować jako dodatkowe źródło dochodu.   Godziny pracy można w pełni dostosować do swojego trybu życia. Wynagradzani jesteśmy za efekt wykonanej pracy, dlatego ciężko wskazać zarobek miesięczny, bo może to być 500zł, a może być i 10000zł. Jednak plan działania zakłada, pojawienie się zarobków już od początku współpracy. Niemniej celem nadrzędnym współpracy jest nauka e-marketingu i e-biznesu od podstaw. Pracujemy wspólnie, współpracując przy tym z firmami, które są na rynku ponad 10 lat. Jednak każdy jest niezależny w swoich działaniach.   Wymagania niezbędne: - przede wszystkim chęć uczenia się nowych rzeczy i rozwijania swojej osobowości. Nie trzeba mieć doświadczenie w tej branży, bo wszelkie szkolenia będą przekazywane, jednak chęć do zdobywania wiedzy jest niezbędna - komunikatywność - ukończone 18 lat - dostęp do internetu - wysoka kultura osobista   Oferujemy ze swojej strony: - profesjonalne wdrożenie w temat i pomoc w osiąganiu zamierzonych celów - wszelaką niezbędną pomoc - odpowiednie szkolenia na każdym z etapów współpracy - miłą i przyjazną atmosferę, gdzie podstawą jest współpraca oparta na zdrowych zasadach i relacjach   W celu uzyskania większej ilości wiadomości skontaktuj się na podany adres e-mail lub poprzez formularz - prosimy tylko o podanie adresu e-mail. Rozpoczęcie współpracy jest poprzedzone rozmową szkoleniowo-zapoznawczą, gdzie cała koncepcja współpracy zostanie wyjaśniona.
Warszawa (mazowieckie)
Szukam chętnych osób do współpracy w programie partnerskim. Praca polega na promowaniu produktów finansowych wyłącznie online. Wykonujemy proste czynności na platformie według instrukcji i wytycznych. Praca w domu przed komputerem. Wymagania: - ukończone 18 lat, - obsługa komputera i internetu w stopniu podstawowym, - trochę wolnego czasu. Oferuję: - pełne szkolenie i wsparcie przez cały okres współpracy, - możliwość zarobienia jednorazowo 500-1000 zł lub zarabiania regularnych miesięcznych dochodów. A to wszystko: - w 100% legalne, - bez inwestycji. Więcej informacji wyślę na maila. Jeżeli jesteś zainteresowana/y napisz.
Cała Polska (cała Polska)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Facebook AdsOpis stanowiska:• Planowanie, realizowanie i koordynowanie kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem Facebook Ads• Analiza efektywności kampanii oraz ich optymalizacja• Podejmowanie działań podnoszących skuteczność kampanii• Kontrola budżetu kampanijnego• Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych• Tworzenie treści na landing pageWymagania:• Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii internetowych• Umiejętność optymalizowania kampanii• Umiejętność konfiguracji i optymalizacji kampanii Facebook Ads• Znajomość środowiska Google Analytics i Facebook Analytics• Wiedza jaką grafikę się konwertuje, a jaką nie• Wiedza jak tworzyć skuteczny landing page• Analityczny umysł• Znajomość social media, obsługa MS Office• Kreatywność i zaangażowanieMile widziane:• Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii na rynki zagraniczne• Znajomość programów afiliacyjnych i narzędzi/platformy do ich prowadzenia• Zainteresowanie szeroko pojętym e-marketingiem• Komunikatywna znajomość języka angielskiegoOferujemy:• Przejrzysty zakres zadań• Udział w projektach o charakterze międzynarodowym• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny• Praca w kilkunastoosobowym zespole• Praca stacjonarna, pełen etat• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego• Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport
Rzeszów I Okolice (podkarpackie)
Szukamy osoby, która posiada stały dostęp do Internetu i w zakresie podstawowym potrafi działać w mediach społecznościowych. Możesz zarobić dodatkowo 500 zł do wypłaty lub mieć stały dochód na poziomie nawet 5000 zł. Co leży w zakresie Twoich obowiązków? Głównie promocja produktów i usług naszej firmy. Jesteśmy nowym przedsięwzięciem, w którym znajdzie się miejsce dla każdej zaangażowanej osoby! Warunki współpracy to ukończone przez Ciebie 18 lat oraz posiadanie polskiego obywatelstwa! Gwarantujemy Ci elastyczne godziny pracy! Ty decydujesz ile pracujesz! Nie masz doświadczenia w takich rzeczach? Nic się nie martw! Krok po kroku pokażemy Ci co musisz robić oraz jakie efekty możesz osiągnąć. Otrzymasz dostęp do materiałów, szkoleń oraz narzędzi, które pozwolą Ci na efektywną pracę z nami. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą zdalną napisz do nas wiadomość.  
Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-8 z 8.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top