Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

20 lutego 2017
Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Senior Java Developer Miejsce pracy: Katowice Nr ref. SJD/165/16 Najważniejsze obowiązki: projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami, konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności, wyjazdy służbowe i praca u klienta / z klientem. Wymagania: wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne, m.in. elektrotechnika, matematyka, fizyka, bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE, znajomość Spring, MVC, Hybris, znajomość systemów Windows, Linux, znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną, gotowość do częstych wyjazdów służbowych, umiejętność pracy w zespole, otwartość, odpowiedzialność. Oferujemy: udział w innowacyjnych projektach, współpracę z międzynarodowym zespołem programistów, możliwość rozwoju i awansu, elastyczne godziny pracy, atrakcyjny system wynagrodzenia.  
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Z (śląskie)
20 lutego 2017
Informatyk Dla naszego klienta poszukujemy informatyków, również z Ukrainy, do obsługi programów komputerowych. Wymagana sumienność, uczciwość, komunikatywna znajomość języka polskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku Wynagrodzenie netto w pierwszym okresie od 2100 zł (w zależności od doświadczenia)   Praca na terenie Dolnego Śląska.   Start: od zaraz   Oferujemy pomoc w załatwieniu formalności niezbędnych do podjęcia pracy w Polsce.   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Nie pobieramy opłat za znalezienie pracy.   Nr KRAZ  15668.  
Oława (dolnośląskie)
20 lutego 2017
Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA. Programista Java Miejsce pracy: Zielona Góra Zakres obowiązków będzie obejmował: udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.   Wymagania: dobra znajomość Java 1.8, dobra znajomość wybranych technologii i frameworków (Spring, JPA,  Hibernate i inne), znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), umiejętność pisania testów jednostkowych, znajomość GIT, znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych, umiejętność pracy w zespole, umiejętności analityczne oraz zdolność rozwiązywania problemów, znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej. Mile widziane: doświadczenie w programowaniu JEE/ Spring, doświadczenie w tworzeniu REST Web Services, doświadczenie w tworzeniu testów akceptacyjnych i kontraktowych, znajomość baz NoSQL (MongoDB) znajomość JavaScript (jQuery, AJAX), XHTML, CSS i standardów W3C, znajomość Domain Driven Design, doświadczenie w pracy w zespole SCRUM / Agile, znajomość narzędzi Atlassian, wkład w projekty open-source lub tworzenie własnych aplikacji. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom, niezbędne narzędzia pracy, elastyczny czas pracy, wsparcie w relokacji do Zielonej Góry, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach, wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier, pracę nad realizacją innowacyjnych projektów, udział w zajęciach sportowych, świeże owoce, bilety na wydarzenia sportowe, dostęp do firmowej biblioteki.   Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Programista Java.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Quercus Sp. z o.o. zajmuje się konsultacjami i wdrożeniami systemów SAP.      Aktualnie szukamy studentów /absolwentów studiów lub osoby z kilkuletnim doświadczeniem na stanowiska: Zadania: Konfiguracja systemów SAP w ramach modułu HCM Bezpośrednia współpraca z klientami na wszystkich etapach implementacji projektów Programowanie rozszerzeń Analiza oraz opracowywanie koncepcji wdrożeń Prowadzenie szkoleń   Wymagania:           Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych Wykształcenie wyższe (również studenci) Znajomość języka angielskiego Umiejętności programistyczne Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy Odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość języka niemieckiego   Oferujemy: Dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie Motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy Opiekę medyczną Pakiet sportowy Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi Udział w innowacyjnych projektach dla najważniejszych firm w Polsce i za granicą Dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy.
Wielkopolskie (wielkopolskie)
Firma MJD Dienstleistungen GmbH  istnieje na niemieckim rynku pracy od 2014 roku i z powodzeniem zajmuje się poszukiwaniem oraz zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników w różnych branżach przemysłu i branży budowalnej. Firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do zatrudniana pracowników na terenie Niemiec.   Dla naszego stałego klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: WEB DESIGNER (NIEMCY)- HESSEN   Miejsce pracy: 36119 Neuhof ( Landkreis Fulda)   Obowiązki: - projektowanie nowoczesnych stron internetowych i aplikacji w tym mobilnych - weryfikacja swoich projektów po wdrożeniu - znajomość trendó w projektowaniu w obszarach web i mobile   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( warunek konieczny) - doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych (iOS, Android) - bardzo dobra znajomość aplikacji Adobe: Photoshop, Illustrator, Axure - umiejętność tworzenia makiet oraz wiedza z zakresu możliwości, jakie dają dostępne na rynku technologie - mile widziana znajomość HTML - kreatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnego tworzenia nieszablonowych projektów, dokładność i dbałość o szczegóły   Oferta: - zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, niemiecki pracodawca - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie w Euro - niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne - zakwaterowanie     Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.   Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
36119 Neuhof ( Landkreis Fulda) (Niemcy)
Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.     TESTER ADAS / SYSTEMÓW AD   Miejsce pracy: Kraków   OBOWIĄZKI Nadzór nad procesem testowania systemów wizyjnych Modyfikacje procedury testowej na poziomie kodu oraz konfiguracji oprogramowania współpracującego WYMAGANIA Wykształcenie: Informatyka, Automatyka i pokrewne Wiedza i umiejętności specjalistyczne z zakresu: -         AUTOSAR 4.2 experience (ARXML, DLT) -         Vector CAN/OE for Eth/CAN Bus Stimulation and analysis (incl. CAPL Scripting) -         PYTHON for Application Scripting via Windows COM and other IPC mechanisms -         XCP and UDS for fault injection and detection -         Telelogic DOORS for requirement analysis and test case specification -         PTC Integrity for defect management and test plan execution -         TASS Pre-Scan for scene synthesizing 3D street scenes -         Several Open Loop HIL test stands for visual image injection are available -         Experience with SW testing (open and closed loop HiL) -         Deduct test cases and test specification from development requirements -         Create HIL based scripts for automated tests according to SPICE ENG.6 - ENG-10 -         Analysis of failed test scenarios and generation of trouble tickets Test kinds: -         Interface Tests (Eth IF vs. RTE, RTE vs RTE, CAN vs RTE) -         SW Integration Tests -         Functional Tests -         Verification Tests -         Fault Injection Tests Angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację Doświadczenie zawodowe mile widziane   OFERUJEMY Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę Pracę w stabilnej firmie   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.   W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.   Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”
Kraków (małopolskie)
20 lutego 2017
Dla naszego Klienta – firmy aktywnie i dynamicznie działającej na rynku nowych technologii, zajmującej się produkcją oprogramowania dla sektora ubezpieczeń oraz szeroko pojętego biznesu, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Programista PHP Chcesz się zajmować? Utrzymaniem i rozwojem istniejących aplikacji webowych klasy B2B, B2C Tworzeniem nowych rozwiązań rozszerzających możliwości naszych Partnerów Czego wymagamy od kandydata idealnego? Umiejętności pracy w zespole Min 2-letnie doświadczenia na stanowisku Programisty PHP Zaawansowanej znajomości języka PHP (OOP) Praktycznej wiedzy na temat testowania aplikacji - testy jednostkowe, funkcjonalne Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (Git) i narzędziami wspierającymi (GitLab, Gitlab CI) Umiejętności tworzenia aplikacji z wykorzystaniem popularnych frameworków (Symfony, Zend) Umiejętności projektowania i zarządzania bazami danych (PostgreSQL, SQLite, MySQL) Praktycznej wiedzy z zakresu technologii web (HTML, CSS, JavaScript) Olbrzymiej motywacji i chęci rozwoju Kreatywności, zainteresowania bieżącymi kierunkami rozwoju wymaganych technologii Umiejętności rozwiązywania problemów, poszukiwania nieszablonowych rozwiązań Dyspozycyjności, rzetelności, terminowości oraz wysokiej kultury osobistej Udokumentowanego referencjami doświadczenia na podobnym stanowisku, lub udokumentowanego (GitHub, BitBucket, inne) zaangażowania w projekty Open Source   Czego możesz za to oczekiwać? Stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Elastycznego czasu pracy Wynagrodzenia na poziomie 5000 - 7000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia Możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach Komfortowych, wielomonitorowych stanowisk pracy Możliwości wyboru środowiska pracy MAC, Windows Corocznego udziału w przychodzie firmy Wczasów pod gruszą, dofinansowania aktywności sportowych Udziału w konferencjach i szkoleniach (także zagranicznych) Oferta dotyczy rekrutacji stałej   Agencja nr 15035   Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.  
Koszalin, Wrocław (cała Polska)
20 lutego 2017
Dla naszego Klienta – firmy aktywnie i dynamicznie działającej na rynku nowych technologii, zajmującej się produkcją oprogramowania dla sektora ubezpieczeń oraz szeroko pojętego biznesu, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Programista PHP Chcesz się zajmować? Utrzymaniem i rozwojem istniejących aplikacji webowych klasy B2B, B2C Tworzeniem nowych rozwiązań rozszerzających możliwości naszych Partnerów Czego wymagamy od kandydata idealnego? Umiejętności pracy w zespole Min 2-letnie doświadczenia na stanowisku Programisty PHP Zaawansowanej znajomości języka PHP (OOP) Praktycznej wiedzy na temat testowania aplikacji - testy jednostkowe, funkcjonalne Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (Git) i narzędziami wspierającymi (GitLab, Gitlab CI) Umiejętności tworzenia aplikacji z wykorzystaniem popularnych frameworków (Symfony, Zend) Umiejętności projektowania i zarządzania bazami danych (PostgreSQL, SQLite, MySQL) Praktycznej wiedzy z zakresu technologii web (HTML, CSS, JavaScript) Olbrzymiej motywacji i chęci rozwoju Kreatywności, zainteresowania bieżącymi kierunkami rozwoju wymaganych technologii Umiejętności rozwiązywania problemów, poszukiwania nieszablonowych rozwiązań Dyspozycyjności, rzetelności, terminowości oraz wysokiej kultury osobistej Udokumentowanego referencjami doświadczenia na podobnym stanowisku, lub udokumentowanego (GitHub, BitBucket, inne) zaangażowania w projekty Open Source   Czego możesz za to oczekiwać? Stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Elastycznego czasu pracy Wynagrodzenia na poziomie 5000 - 7000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia Możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach Komfortowych, wielomonitorowych stanowisk pracy Możliwości wyboru środowiska pracy MAC, Windows Corocznego udziału w przychodzie firmy Wczasów pod gruszą, dofinansowania aktywności sportowych Udziału w konferencjach i szkoleniach (także zagranicznych) Oferta dotyczy rekrutacji stałej   Agencja nr 15035   Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.  
Koszalin, Wrocław (cała Polska)
20 lutego 2017
Dla naszego Klienta – firmy aktywnie i dynamicznie działającej na rynku nowych technologii, zajmującej się produkcją oprogramowania dla sektora ubezpieczeń oraz szeroko pojętego biznesu, poszukujemy Kandydata na stanowisko:   DevOps - Sysadmin Chcesz się zajmować? Wdrażaniem, analizowaniem i szacowaniem wpływu zmian na utrzymywane systemy, Monitorowaniem skuteczności efektywności poszczególnych rozwiązań oraz optymalizacją już istniejących. Rozwiązywaniem incydentów wpływających na działanie/dostępność systemu produkcyjnego, Zapewnieniem ciągłej pracy infrastruktury, Planowaniem i przygotowywaniem skryptów kopii zapasowych, Czego wymagamy od kandydata idealnego?   Dobrej znajomości technologii używanych w naszym aktualnym stack’u: Wirtualizacje/środowiska: VMware vCloud (klient), Docker, Ubuntu 14/16, Alpine Storage: GlusterFS Monitoring: ELK, Beats, Zabbix Web: nginx, HaProxy, Apache2, PHP5.5-7 (konfiguracja) DB: PostgreSQL 9.5/9.6 -  replikacja (master-slave), Redis Inne: DNS(bind9), VPN Minimum 2 lat doświadczenia w metodyce DevOps (jako administrator) Znajomości technologii Docker Swarm, Ansible, Consul Czego możesz za to oczekiwać? Stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Realnego wpływu na architekturę projektów i wdrażane technologie Wynagrodzenia na poziomie 5000 - 9000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia Pracy w Koszalinie lub we Wrocławiu (dajemy możliwość pracy zdalnie, okazjonalnie w razie potrzeby delegacje do Koszalina/Wrocławia) 7- godzinnego dnia pracy Możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach Komfortowych, wielomonitorowych stanowisk pracy Corocznego udziału w przychodzie firmy Wczasów pod gruszą, dofinansowania aktywności sportowych Oferta dotyczy rekrutacji stałej   Agencja nr 15035   Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.  
Wrocław, Koszalin (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 175.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top