Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

26 stycznia 2017
Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Zmiany w Sklepie Miejsce pracy: Wrocław Główne obowiązki:• Koordynacja pracy podległego zespołu, • Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta, • Dbałość o zatowarowanie sklepu, ekspozycję produktów, • Dbanie o porządek w sklepie, zmianę wizualizacji, • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy, • Realizacja założonych celów sprzedażowych, • Organizacja oraz udział w działaniach marketingowych. Wymagania: • Doświadczenie w pracy w sklepie w centrum handlowym, • Umiejętność organizowania pracy dla kilkuosobowej grupy, • Znajomość branży art. szkolno-biurowych mile widziana, • Znajomość zasad sprzedaży detalicznej – stacjonarnej i internetowej, • Wysoka kultura osobista i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów, • Mile widziana znajomość języka angielskiego, • Komunikatywność i otwartość na działanie, • Odpowiedzialność i zaangażowanie. Co oferujemy: • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, • Stabilne warunki zatrudnienia,• Atrakcyjne warunki finansowe, • Możliwość rozwoju.Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja @progresso.net.plW tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Sklepu Miejsce pracy: Wrocław Główne obowiązki: • Zarządzanie sklepem w Centrum Handlowym, • Nadzór nad realizacją założeń sprzedażowych, • Koordynacja pracy podległego zespołu, planowanie zapotrzebowania personalnego, • Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu oraz ekspozycji, • Przyjmowanie i wprowadzanie dostaw do systemu, • Odpowiedzialność za dokumentację sprzedażową i magazynową, • Aktywna sprzedaż i doradztwo dla Klienta, • Szkolenie pracowników w zakresie sprzedaży oraz obowiązujących standardów. Wymagania: • Doświadczenie w zarządzaniu sklepem min. 3 lata, • Mile widziana znajomość branży art. szkolno-biurowych, • Mile widziana znajomość oprogramowania Comarch OPTIMA, • Znajomość zasad sprzedaży detalicznej, • Doświadczenie w zarządzaniu personelem, • Wysoka kultura osobista i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów, • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, jeśli będzie tego wymagała sytuacja, • Odpowiedzialność i zaangażowanie. Co oferujemy: • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,• Stabilne warunki zatrudnienia, • Atrakcyjne warunki finansowe, • Możliwość rozwoju.Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja @progresso.net.plW tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" [Certyfikat MPiPS: 540]
24 stycznia 2017
Opis stanowiska: Planowanie, kierowanie oraz koordynowanie działań marketingowych w wielu obszarach na rzecz budowania wizerunku marki oraz wzrostu sprzedaży,  Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów, Efektywne zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników Przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych oraz reklamowych, Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie działań i materiałów marketingowych, Monitorowanie i analiza rynku, zachowań konsumentów i działań konkurencji, Wsparcie w nadzorowaniu linii produktów, kreowaniu ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych planów sprzedażowych, Współpracę ze wszystkimi działami w firmie, m.in. w celu terminowego wprowadzenia produktu na rynek. Wymagania: Wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia), Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Marketingu w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, FMCG Bardzo dobra znajomość branży kosmetycznej, Doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktów, przygotowywaniu i skutecznym wprowadzaniu nowych produktów na rynek, Zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji), Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w obszarze działań promocyjnych, Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych – AC Nielsen, Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu, Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie, Nastawienie na cele i skuteczność działania, Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów, a także inicjowania zmian, Dobra znajomość języka angielskiego. Oferujemy: Pracę w dynamicznej firmie, dającej możliwość osobistych wyzwań zawodowych, Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, Możliwość realizacji własnych pomysłów, Samodzielną pracę z pełną odpowiedzialnością za jej wyniki, Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
Warszawa (mazowieckie)
Zastępca Kierownika Restauracji Stary Browar w Gliwicach  będzie odpowiedzialny/a za: efektywne i wydajne zarządzanie restauracją zwiększenie sprzedaży w restauracji  promocję restauracji zapewnienie wysokiego standardu usług i przyjaznej atmosfery rozwój i szkolenie pracowników koordynację i organizację pracy pracowników Szukamy osoby z doświadczeniem dyspozycyjnej pomysłowej z pasją i zaangażowaniem umiejącej samodzielnie rozwiązywać problemy potrafiącej łatwo nawiązywać i podtrzymywać relacje z klientem W zamian oferujemy pracę w miłej atmosferze i na dobrych warunkach płacowych.
Gliwice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 41-46 z 46.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj