Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

15 lutego 2017
Opis stanowiska: prowadzenie działań na rzecz zmniejszenia liczby reklamacji na meble tapicerowane i systemowe, ustalanie przyczyn powstawania wad produktów, wprowadzanie zmian mających na celu eliminację błędów produkcyjnych, przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, monitorowanie wskaźników, audytowanie/tworzenie stanowisk kontrolnych produktów wytyczanie celów pracownikom, tworzenie standardów jakości na poszczególnych stanowiskach, współpraca z innymi działami firmy, przeprowadzanie audytów produktów, szkolenia pracowników, tworzenie analiz jakościowych. Wymagania: zdobyłeś wykształcenie wyższe, posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży meblowej, masz znajomość języka angielskiego, jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować czas pracy, posiadasz bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, umowę o pracę, możliwość udziału w szkoleniach, przyjemną atmosferę pracy.
Kępno (wielkopolskie)
Opis stanowiska: nadzór oraz odpowiedzialność za cały proces produkcyjny, prawidłowa i terminowa realizacja planów produkcyjnych, kreowanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów oraz optymalizacji produkcji, dostosowanie bieżących planów do priorytetów wykonywanych zleceń, umiejętne zarządzanie podległymi pracownikami, zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, opracowywanie standardów raz procedur w odniesieniu do procesu produkcji, działanie według standardów oraz prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację, inicjowanie oraz wprowadzenie projektów ciągłego doskonalenia celu poprawy wydajności, zwiększenia elastyczności, redukcji kosztów oraz poprawy wskaźników jakościowych. Wymagania:   zdobyłeś wykształcenie wyższe technicze, posiadasz 4-5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Produkcji w firmie produkującej meble tapicerowane, umiesz zarządzać wieloma wydziałami produkcyjnymi o dużej ilości osób, jesteś dyspozycyjny, elastyczny oraz posiadasz wsokie zaangażowanie w wykonywane zadania, jesteś nastawiony na współpracę oraz masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, masz dobrą znajomość pakietu MS Office, posiadasz prawo jazdy kat.B. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, umowę o pracę, możliwość udziału w szkoleniach, przyjemna atmosferę pracy.
Wyświetlono rezultaty 41-42 z 42.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj