Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami -  są naszą pasją.   Chciałbyś zarobić 1100 - 1300 € (netto) / miesięcznie?  Chciałbyś pracować w firmie będącej liderem branży logistycznej?  Chciałbyś aby koszty zakwaterowania (nawet 300 € / miesięcznie) pokrył pracodawca?   Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą stanowiska: Pracownik magazynu w sortowni kurierskiej - Niemcy Miejsce pracy: Hesja Do Twoich zadań będzie należało: ręczne skanowanie paczek kurierskich, załadunek i rozładunek paczek kurierskich, dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w  magazynie, rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego, ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek. Wymagania: sprawność fizyczna, umiejętność pracy w szybkim tempie, dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, własny samochód - mile widziany. Co zyskasz: umowa o pracę tymczasową, stawka 11,08 €/h (w godzinach nocnych) - 1/2 zmiany, stawka 9,23 €/h (w godzinach dziennych) - 1/2 zmiany, legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec, dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec, koszt zakwaterowania (300 € / miesięcznie) pokrywa pracodawca, możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: 1.  Poprzez formularz kontaktowy portalu 2. Lub na adres mailowy (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują).   DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116 T:  48 572 505 720     Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."  
Hesja (Niemcy)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami  -  są naszą pasją.   Chciałbyś zarobić 1800 - 1900 € (netto) / miesięcznie?  Chciałbyś pracować w dużej pralni przemysłowej?  Chciałbyś aby koszty zakwaterowania (nawet 300 € / miesięcznie) pokrył pracodawca?   Dla naszego Klienta, dużej pralni przemysłowej w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C1+E lub C+E do pralni przemysłowej Miejsce pracy: region Ratyzbony Do Twoich zadań będzie należało: obsługa transportowa Klientów pralni przemysłowej, samodzielne rozwożenie towarów (krótkie dystanse), pomoc przy załadunku i rozładunku towarów. Wymagania: prawo jazdy kat C1+E lub C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy, znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym i otwartość na samokształcenie, zorientowanie na rozwiązywanie problemów, umiejętność pracy pod presją czasu. Co zyskasz: umowa o pracę tymczasową, koszt zakwaterowania (300 € / miesięcznie) pokrywa pracodawca, legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), stawka brutto 13 €/h, nadgodziny płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej, opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec, dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują) DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116 T:  48 572 505 720   Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."    
Ratyzbona (Niemcy)
European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgii Kierowców ciężarówek z kategorią CE.   Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia   Opis stanowiska pracy: Transport siedzeń i sof. Ręczny rozładunek i załadunek mebli. Osoba powinna mieć kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki z naczepą. Transport towaru do Francji. Kierowca będzie musiał spać w samochodzie oraz respektować godzinowy czas jazdy.   Wymagania: • Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki –  min. 4  lata • Komunikatywna znajomość j. francuskiego • Dyspozycyjność do wyjazdu • Kultura osobista   Oferta belgijskiego klienta: • Belgijska umowa o pracę • 62,5 h tygodniowo • 8,7 euro/1h netto • Wypłaty tygodniowe • Zapewnione zakwaterowanie • Opłacone składki emerytalne, świadczenie urlopowe   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.
Flandria Zachodnia (Belgia)
AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.Do firmy zajmującej się magazynowaniem i transportem m. in mebli, poszukujemy kandydatów posiadających komunikatywną znajomość języka angielskiego do prac fizycznych głownie przy załadunku i rozładunku kontenerów. Wymagania• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego• Chęć do pracy w nadgodzinach i soboty (płatne 150%)Obowiązki• Załadunek i rozładunek kontenerów z meblami• Układanie mebli na lokacje• Przygotowywanie towaru do transportu (pakowanie, foliowanie całych palet)• Inne prace fizyczne w magazynieMile widziane• Prawo jazdy kat. B   Oferujemy   • Dobre warunki pracy w stabilnej firmie na dłuższy okres czasu • Stabilne godziny pracy (ok 40h tygodniowo)• Możliwość pracy w nadgodzinach, a także soboty (płatne 150%)• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń (stawka godzinowa: 9,96 euro/brutto/godzinę) + pieniądze wakacyjne i urlopowe • Opieka polskojęzycznych koordynatorów• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.Ogłoszenie: Praca tymczasowa.
Druten (Holandia)
AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.Dla firmy zajmującej się składowaniem opon samochodów osobowych poszukujemy pracowników do prac logistycznych, posiadających certyfikat na wózek widłowy.Wymagania• Doświadczenie w pracach logistycznych, magazynowych (minimum 6 miesięcy)• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.• Certyfikat na wózki widłowe (przednie)Obowiązki• Zbieranie zamówień według wytycznych • Załadunek, rozładunek opon• Obsługa wózków widłowych przednich• Inne prace magazynowe / logistyczneMile widziane• Prawo jazdy kat. B • Osoby z okolic Tilburga lub Bredy   Oferujemy   • Dobre warunki pracy - praca na warunkach holenderskich• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń (stawka godzinowa: 10,01 euro/brutto/godzinę) plus dodatki plus pieniądze wakacyjne i urlopowe• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla KandydatówW treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się z wybranymi kandydatami.Praca tymczasowa.
Etten-Leur (Holandia)
AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją produktów z siedzibą w Tilburg (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy przy zbieraniu zamówień.Wymagania• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego• Doświadczenie w pracach magazynowych min 6 miesięcy• Dobra sprawność fizyczna (produkty mogą ważyć do 20kg)Obowiązki• Zbieranie zamówień według wytycznych (głównie owoce i warzywa)• Praca ze skanerem oraz w systemie słuchawkowym• Inne prace magazynowe / logistyczne (np. pakowanie, przygotowywanie do wysyłki)   Oferujemy   • Dobre warunki pracy w stabilnej firmie• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 9,93 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe • Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla KandydatówW treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.Praca tymczasowa
Schijndel (Holandia)
AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.Do firmy zajmującej się magazynowaniem różnych produktów z siedzibą w Tilburgu, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży logistycznej oraz obsłudze wózków widłowych bocznych (reach truck).Wymagania• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy obsłudze wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego• Uprawnienia na wózki widłoweObowiązki• Obsługa wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania• Rozładunek i załadunek• Prace magazynowe (pakowanie, składowanie, przenoszenie, układanie)• Inne   Oferujemy   • Bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie (praca na warunkach holenderskich)• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10,10 EURO + pieniądze wakacyjne i urlopowe• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla KandydatówW treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.Ogłoszenie: Praca tymczasowa.
Tilburg (Holandia)
Operator wózków widłowych – okolice Berlina - 11€ brutto/h   Informacje o stanowisku:- obsługa wózków czołowych, bocznych oraz komisjonowanie- magazyn z artykułami automotive   Wymagania- dyspozycyjność- chęć podjęcia pracy na dłużej- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny- mile widziane własne auto   Oferta:,- stawka 11€ brutto/h - nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem- po paru miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio do firmy- możliwość starania się o świadczenia socjalne m.in. Kindergeld- mieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę/ na koniec miesiąca koszt potrącony z wynagrodzenia- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów - Brak ZEITKONTO!     Aplikuj już teraz na adres lub zadzwoń pod numer: 535 991 691   W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z pozn. zm. )   KS Personal Service - (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).  
Okolice Berlina (Niemcy)
KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:Komisjoner z językiem niemieckim INFORMACJE O STANOWISKU:- charakter pracy: komisjonowanie na magazynie spożywczym / praca w systemie słuchawkowym WYMAGANIA:- prawo jazdy oraz auto na dojazd- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny! OFERTA:- stawka 9,23€ brutto/h + 30€ netto diety/dziennie- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem- po paru miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio do firmy- mieszkanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę/ na koniec miesiąca koszt potrącony z wynagrodzenia- ilość wakatów: 2 W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
Wurzburg (Niemcy)
Miejsce pracy: Dorsten (blisko Dortmundu)Nr referencyjny: DEL-AZ/2017   OFERUJEMY: wynagrodzenie składające się z podstawy €1900  brutto + 12/24 € diety + premia za bezwypadkową jazdę umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech nowoczesną flotę przestrzeganie czasu pracy kierowców podjęcie pracy od zaraz możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)     WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym prawo jazdy C+E, karta kierowcy   OPIS STANOWISKA: jazda autem typu tandem trasy krótkobieżne oraz dalekobieżne praca w systemie 3/1 (poniedziałek-piątek, od rana do wieczora, z codziennym zjazdem na bazę) transport materiałów tekstylnych i artykułów spożywczych
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 93.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top