Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

10 listopada 2017
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:KoordynatorMiejsce pracy: Niemcy Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej   Zakres obowiązków:- prowadzenie ewidencji czasu pracy- organizacja szkoleń dla nowych pracowników- tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski- opieka socjalna nad pracownikami- praca na magazynie Wymagania:- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie- gotowość do pracy w systemie zmianowym- biegła obsługa komputera oraz MS Office- odpowiedzialność za grupę pracowników- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Oferujemy:- niemiecką umowę o pracę- stawka 11,00 € brutto/h- pakiet ubezpieczeń- bezpłatny transport i zakwaterowanie   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Kontakt tel. 71 750 44 44   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu i w Lublinie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Całe Niemcy (Niemcy)
Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje zatrudnienie w Niemczech dla pomocników magazynowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego. Praca również dla par. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach); - atrakcyjne wynagrodzenie; - pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - kwatera zorganizowana przez pracodawcę; - znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, w firmie pracują polscy koordynatorzy.
Gernsheim (Niemcy)
10 listopada 2017
Praca dla Magazyniera/Pracownika załadunku towaru na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dużym atutem. Lokalizacja jakią oferujemy na tą chwilę: - Mannheim   Zadania pracownika: - kontrola skompletowanych palet, - załadunek palet na Tira.   Od kandydatów wymagamy: - doświadczenia w pracach magazynowych, - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni, - własnego auta.   Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, stawka zagwarantowana 9,23€/h + premie. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, święta, dojazd do pracy. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.     Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę : ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Mannheim (Niemcy)
10 listopada 2017
Kierowco, szukasz lekkiej i przyjemnej pracy to dołącz do nas!!! W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących pracować jako kierowca kat. B dla nowoczesnej międzynarodowej firmy na terenie Warszawy. Wymagania: >prawo jazdy kat. B posiadane minimum rok >wysoka kultura osobista >zaangażowanie >dyspozycyjność >sumienność >niekaralność Oferujemy: >minimalne wynagrodzenie 2200 zł/netto ( umowa o pracę ) >nowe komfortowe samochody >możliwość awansu >stabilną pracę >terminowe wynagrodzenia >szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy >samodzielne stanowisko pracy >dodatkowe miesięczne premie >przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)
Warszawa, Śródmieście (mazowieckie)
10 listopada 2017
Poszukujemy mężczyzn chętnych do pracy na magazynie z napojami przy tzw. Leergucie (pustych butelkach). Praca odbywać się będzie na terenie Niemiec – Balingen (okolice Stuttgartu)   Do zadań pracownika będzie należała: - praca przy linii produkcyjnej - umieszczanie lub ściąganie z linii produkcyjnej skrzynek z pustymi butelkami. - utrzymywanie porządku w strefie pracy.   Wymagania: - brak przeciwwskazań zdrowotnych, - wysoka motywacja do pracy, - gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu, - posiadanie własnego auta.   Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, - zakwaterowanie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - stałe zatrudnienie.     Dodatkowo proszę dołączyć następującą klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”   Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Balingen (Niemcy)
Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier/ Koordynator grupy pracowników z j. niem. (m/f)   Miejsce pracy: Haldensleben, Niemcy Numer referencyjny: PKA-11123-2017-PL Start: do uzgodnienia   WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) prawo jazdy (warunek konieczny) umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompletowanie zamówień rozładunek, załadunek towarów, inne prace magazynowe tłumaczenie grupie pracowników z j. niemieckiego na j. polski organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu wdrażanie nowych pracowników do pracy opieka nad grupą pracowników (banki, urzędy, lekarz) OFERUJEMY:  interesującą pracę w międzynarodowym środowisku zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę dodatek za pełnienie funkcji tłumacza na magazynie szkolenia wewnętrzne dopłatę do zakwaterowania służbowy telefon i laptop   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."  
Haldensleben (Niemcy)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT  poszukujemy osób na stanowisko:     Konsultant Wdrożeniowy Logistyka     Obowiązki: Wdrażanie systemów klasy ERP z obszaru logistyki w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami Pomoc techniczna dla klientów firmy Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług   Wymagania: Dwuletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania klasy ERP, obszar logistyka Wiedza o procesach logistycznych, zachodzących w podmiotach gospodarczych i instytucjach – obsługa zakupów, sprzedaży, procesów magazynowych, znajomość podstawowych typów dokumentów stosowanych w obrocie handlowym Ogólna znajomość działania systemów operacyjnych Microsoft Windows Znajomość podstaw języka zapytań SQL (T-SQL) Umiejętność pracy w grupie Łatwość w komunikowaniu się i nawiązywaniu dobrych relacji Zdolności analityczne Samodzielność – umiejętność planowania i organizowania swojej pracy Prawo jazdy kat. B Gotowość do wyjazdów służbowych   Mile widziane: Znajomość oprogramowania klasy ERP wytwarzanego i oferowanego przez firmy Comarch i Unit4 (dawniej Teta) Umiejętność modelowania procesów z wykorzystaniem BPMN i notacji UML Znajomość i umiejętność stosowania wybranych elementów metodyk zarządzania projektami Dodatkowe umiejętności techniczne np.: znajomość narzędzi Crystal Reports   Oferujemy: Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny Atrakcyjne wynagrodzenie Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy Niezbędne narzędzia pracy     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"  
Rzeszów (podkarpackie)
Wyświetlono rezultaty 31-37 z 37.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top