Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma świadcząca usługi prawne, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowo-prawnych – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Public Relations  OPIS STANOWISKA : Wdrażanie optymalnych strategii marketingowych i PR; Bieżąca współpraca z mediami; Opracowywanie materiałów tekstowych; Przygotowywanie komunikacji marketingowej; Zwiększanie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki na rynku; Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań Prowych; Dbanie o spójność wizerunku firmy w internecie; Stały monitoring działań konkurencji . OCZEKUJEMY : Wiedzy z zakresu marketingu, PR oraz mediów społecznościowych; Gotowości do samodzielnego działania; Bardzo dobrej organizacji pracy; Kreatywności; Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów. ZAPEWNIAMY : Wynagrodzenie zawsze płacone na czas; możliwość awansu w strukturach firmy; dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje; możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Karta fit profit)   Jeśli spełniasz nasze wymagania, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o warunkach współpracy. Wystarczy, że wyślesz do nas CV ze zdjęciem. W tytule maila należy wpisać stanowisko, a w jego treści klauzulę:   “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Gliwice, Knurów, Bojków, Gierałtowice, Toszek, Żernica, Soś (śląskie)
Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie)Nr referencyjny: SP/FOT   Zadania: Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów m.in. z branży medialnej, wydawniczej, modowej, beauty Utrzymywanie bardzo dobrych relacji ze stałymi klientami (współpraca B2B) Sprzedaż zdjęć stockowych, historycznych, materiałów ze świata show biznesu, kultury, polityki i sztuki Obsługa wydawnictw, realizacja zamówień Doradztwo i pomoc w doborze zdjęć do projektów zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami klienta Osiąganie założonych celów sprzedażowych Współpraca z fotografami, fotoreporterami, innymi działami firmy Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu Energia, pozytywne nastawienie i motywacja do pracy Zdolności negocjacyjne i handlowe Umiejętności budowania pozytywnych relacji i wysokie kompetencje interpersonalne Poczucie estetyki i kreatywność Zainteresowanie tematyką mody, sztuki, kultury i mediów Znajomość branży wydawniczo-reklamowej będzie dodatkowym atutem Firma oferuje: Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od skuteczności i indywidualnego zaangażowania) Możliwość rozwoju w ramach organizacji Pracę w młodym i dynamicznym zespole Udział w ciekawych projektach, kontakt z ciekawymi osobami ze świata mediów, kultury i sztuki
Warszawa (mazowieckie)
10 stycznia 2017
Opis stanowiska Prowadzenie projektów i zatwierdzanie wzorów etykiet i   wzorów opakowaniach Współpraca z dostawcami  opakowań, Określenie specyfikacji materiałowych, tworzenie, aktualizacja i poprawianie standardów opakowań Zamawianie opakowań do produkcji Wymagania Wykształcenie wyższe, Mile widziane doświadczenie, Znajomość pakietu Office ( programów do projektowania – mile widziane) Dobre umiejętności komunikacyjne. Zmysł estetyczny Oferta Praca w renomowanej firmie na umowę o pracę, Możliwość rozwoju i długiej współpracy.
Tarnowskie Góry, Siewierz, Koziegłowy, Koszęcin (śląskie)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów, redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński, wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe. Wymagania: biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie, mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy. Oferujemy: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałego rozwoju. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem.  
Wroclaw (dolnośląskie)
9 stycznia 2017
Międzynarodowy koncern działający na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów na polskim rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:   PR Manager   Miejsce pracy: Zabrze (śląskie) Nr ref: PR-MEN/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Opis Stanowiska:   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: organizacja i prowadzenie procesów komunikacji wewnętrznej: utrzymanie sieci wewnętrznej dla pracowników, przygotowywanie imprez wewnątrzzakładowych, opracowywanie artykułów do firmowego czasopisma organizacja i prowadzenie procesów komunikacji zewnętrznej: komunikacja kryzysowa; utrzymanie i aktualizowanie strony www; opracowywanie materiałów promocyjnych oraz kampanii reklamowych; organizacja i dystrybucja gadżetów promocyjnych; organizacja targów, seminariów, konferencji pełnienie funkcji rzecznika prasowego media monitoring wsparcie dla działu handlowego organizacja i nadzorowanie projektu rebrandingu i renamingu organizacja i prowadzenie projektów edukacji ekologicznej dla placówek oświatowych Wymagania: preferowane wykształcenie średnie lub wyższe przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale komunikacji/PR doświadczenie w pełnieniu funkcji rzecznika prasowego i kontaktach z mediami płynna znajomość języka angielskiego umiejętność nawiązywania relacji umiejętność rozwiązywania problemów, odporność na stres, bardzo dobra organizacja czasu pracy i dyspozycyjność wysoka kultura osobista, duże zdolności komunikacyjne przedsiębiorczość oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań prawo jazdy kat. B Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę ciekawą i atrakcyjną pracę w środowisku międzynarodowym możliwość rozwoju zawodowego, kształtowania własnej kariery oraz wdrażania własnych, innowacyjnych pomysłów pracę w młodym, dynamicznym zespole Aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim oraz angielskim wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz
Zabrze (śląskie)
5 stycznia 2017
Witam. Poszukuję osób do pracy zdalnej, polegającej na sprzedaży produktów bankowych, usług finansowych jak i zarówno pozafinansowych. Praca może być traktowana jako dodatkowa.  - Współpraca z rzetelną firmą, czynnie działająca na rynku od 6 lat - Czas wykonywanych działań ustalany według indywidualnego zakresu - Praca przy komputerze w domu, nie wymagająca doświadczenia - Zapewnione szkolenie online - Wymogami są umiejętności podstawowej obsługi komputera oraz chęć do działania Po więcej informacji zapraszam do kontaktu prywatnego.
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 39.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top