Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Specjalista ds. Marketingu - Rynek Francuski Obowiązki:• Pełna odpowiedzialność za marketing na podległym rynku• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej• Planowanie, koordynowanie i realizacja planów marketingowych• Prowadzenie akcji marketingowych budujących wizerunek marki oraz przyczyniających się do wzrostu sprzedaży w kanałach online i offline• Opracowywanie koncepcji i treści materiałów marketingowych• Opieka nad francuskojęzyczną wersją serwisów social media oraz strony www• Organizacja i realizacja eventów promocyjnych na terenie Francji• Współpraca z francuskojęzycznymi ambasadorami marki• Analiza działań konkurencji• Współpraca z pionem sprzedażyWymagania:• Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing)• Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie• Praktyka w prowadzeniu działań marketingowych w Internecie• Zdolności organizacyjne• Otwarty umysł i energia w działaniu• Mile widziana znajomość branży suplementów diety• Gotowość do wyjazdów służbowychOferujemy:• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym• Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy• Atrakcyjne warunki pracy, kreatywną atmosferę pracy i decyzyjność• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Dębica (podkarpackie)
15 marca 2018
Firma Seology Sp. z o.o. to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących się budowaniem wyników sprzedażowych swoich klientów. Naszym partnerom zapewniamy kompleksową obsługę działań e-marketingowych: pozycjonowanie serwisów, przeprowadzanie zaawansowanych audytów i optymalizacji, prowadzenie kampanii AdWords. Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją SEO pracującą w metodyce Agile, dzięki czemu bieżąco monitorujemy efektywność naszych działań i nieustannie ją maksymalizujemy. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób, które dołączą do naszego kreatywnego zespołu! :) Młodszy Copywriter SEO (miejsce pracy: Gliwice) Co dla Ciebie przygotowaliśmy? :) -Wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności, -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy stażowej, dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w świecie SEO, -Cykliczne szkolenia wewnętrzne, wyjazdy na konferencje oraz inne wydarzenia branżowe, -Możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie pozycjonowania stron, budowania witryn zapleczowych, copywritingu, przeprowadzania audytów SEO, -Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym w ścisłym centrum Gliwic, -Dofinansowaną przez firmę kartę Multisport, -Dostęp do biblioteki książek oraz prasy branżowej, -Regularnie organizowane firmowe imprezy integracyjne, -Pracę w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze, -Pyszną kawę w nielimitowanej ilości. :) Czym będziesz się zajmować? -Tworzeniem poprawnych pod względem językowym tekstów o charakterze sprzedażowym, informacyjnym oraz produktowym, -Redagowanie tekstów na potrzeby sklepów internetowych,a także serwisów www. Czego oczekujemy? -Zależy nam, żebyś posiadał umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, -Poszukujemy osób, które mają swobodę w tworzeniu pisemnych wypowiedzi, tzw. „lekkie pióro”, -Chcemy, byś był zainteresowany zagadnieniami SEO i miał chęci do rozwijania się w obszarze e-marketingu, -Spodziewamy się, że będziesz miał motywację do poszerzania swoich kompetencji, -Szukamy osób cechujących się optymizmem i dużym zaangażowaniem. Zgłoś swoją kandydaturę już dziś! W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Gliwice, (śląskie)
MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.   Obecnie poszukujemy Kandydatów na staż w dziale marketingu. Miejsce pracy: Wrocław Twoje zadania i obowiązki to m.in.: Wsparcie realizacji kampanii social media, Tworzenie kampanii Facebook, Opracowanie budżetów działań marketingowych, Wsparcie działu on-line w kampanii AdWords (tworzenie i redakcja reklam), Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie contentu, Nabywanie wiedzy i śledzenie trendów w social media, Monitorowanie wyników kampanii oraz obecności firmy, marki w mediach, Współpraca z podwykonawcami: programistami, grafikiem, portalami internetowymi, sieciami afiliacyjnymi itp. Oferujemy: Płatny staż, W zamian za Twoje zaangażowanie i zapał przekażemy Ci wiedzę i podzielimy się umiejętnościami, Pracę przy ambitnych projektach, Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, Wyjazdy i wyjścia integracyjne, Pyszną kawę z ekspresu. Oczekiwania: Pracowitość oraz zaangażowanie i inicjatywę, Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszymi trendami e-marketingu oraz content marketingu, Dobra obsługa narzędzi Google, „Wyczucie Internetu”: wyszukiwanie informacji i umiejętności sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych, Tzw. „lekkie pióro”.     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.  
Wrocław (dolnośląskie)
Praca dodatkową, którą wykonujesz w wolnym czasie, kiedy chcesz, nie koliduje z żadnymi zajęciami, studiami itp., a na początku można dorobić i poznać ciekawych ludzi. Z czasem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarobki wynosiły więcej niż praca na etat.Jest to projekt internetowy, oparty o marketing społecznościowy, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów to zadzwoń na podany numer, jeśli jest podany lub napisz na maila swoje dane kontakowe, przede wszystkim numer telefonu. Na pewno się odezwę i pamiętaj to nie rozmowa o pracę, także proszę nie wysyłać CV.  Gdy zadzwonię znajdziemy jakiś wolny termin i w godzinę wszystko wytłumaczę, na czym miałaby polegać nasza współpraca :) Jedyne wymagania to pełnoletność. Najlepiej osoby z Katowic.   Gwarantujemy prostotę biznesu, bezpieczeństwo i pełną współpracę. Chcemy pomóc nowym osobom się rozwinąć, żeby mogły zacząć zarabiać konkretne pieniądze.
Katowice (śląskie)
Szukamy nowych nieogranych twarzy do nowych seriali, które pojawią się w ramówce największych polskich stacji.Nie wymagamy doświadczenia przed kamerą.Kandydatów oceniamy podczas castingu.Prześlij zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy.W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz zaproszenie na casting.
Warszawa (mazowieckie)
MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.   Obecnie poszukujemy Kandydatów na staż w dziale marketingu. Miejsce pracy: Wrocław Twoje zadania i obowiązki to m.in.: Wsparcie realizacji kampanii social media, Tworzenie kampanii Facebook, Opracowanie budżetów działań marketingowych, Wsparcie działu on-line w kampanii AdWords (tworzenie i redakcja reklam), Wyszukiwanie informacji oraz tworzenie contentu, Nabywanie wiedzy i śledzenie trendów w social media, Monitorowanie wyników kampanii oraz obecności firmy, marki w mediach, Współpraca z podwykonawcami: programistami, grafikiem, portalami internetowymi, sieciami afiliacyjnymi itp. Oferujemy: Płatny staż, W zamian za Twoje zaangażowanie i zapał przekażemy Ci wiedzę i podzielimy się umiejętnościami, Pracę przy ambitnych projektach, Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, Wyjazdy i wyjścia integracyjne, Pyszną kawę z ekspresu. Oczekiwania: Pracowitość oraz zaangażowanie i inicjatywę, Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszymi trendami e-marketingu oraz content marketingu, Dobra obsługa narzędzi Google, „Wyczucie Internetu”: wyszukiwanie informacji i umiejętności sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych, Tzw. „lekkie pióro”.   Zainteresowany/a ? Prześlij do Nas CV !   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osób na stanowisko:Specjalista ds. Marketingu z Językiem AngielskimOpis stanowiska:• Współtworzenie kampanii marketingowych w Internecie• Uczestniczenie w zarządzaniu anglojęzycznym serwisem internetowym• Współtworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej dla marek prowadzących sprzedaż na rynki anglojęzyczne• Prowadzenie działań zwiększających konwersję na sprzedaż w Social Media (Facebook, Google+, Pinterest, Twitter)• Zarządzanie treścią stron www i blogów• Współpraca z blogerami, grafikami i informatykami• Wspieranie i pomaganie Klientom i Partnerom Biznesowym• Sporządzanie analiz sprzedażowych i przygotowywanie różnego rodzaju raportów• Koordynowanie wyjazdów na targi zagraniczne w UK, USA• Odpowiedzialność za logistykę wyjazdów zagranicznych (przelot, hotele, spotkania biznesowe)• Koordynowanie wprowadzania nowych produktów do sprzedaży• Codziennie wykorzystywanie języka angielskiegoWymagania:• Znajomość Social Media (Google +, Facebook, Pinterest, Twitter i innych)• Wiedza, jak budować wizerunek marki w sieci• Zdolność wykorzystywania różnych kanałów komunikacji z klientem w Internecie• Wiedza jak tworzyć relacje z klientami w Social Media• Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii internetowych• Umiejętność redagowania tekstów o charakterze promocyjnym – dobry copywriting• Śledzenie najnowszych trendów w mediach społecznościowych• Dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność i zaangażowanie• Łatwość nawiązywania kontaktów z partnerami biznesowymi• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szukania przeróżnych rozwiązań• Zdolności negocjacyjne i analityczne• Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie – multizadaniowość• Doskonała znajomość komputera, łatwość korzystania z różnorodnych narzędzi informatycznych• Chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań zawodowychOferujemy:• Przejrzysty zakres zadań• Udział w projektach o charakterze międzynarodowym• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny• Praca w kilkunastoosobowym zespole• Praca stacjonarna, pełen etat• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego• Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport
Rzeszów I Okolice (podkarpackie)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:Starszy Specjalista ds. E-MarketinguOpis stanowiska:• Współtworzenie kampanii marketingowych w Internecie• Uczestniczenie w zarządzaniu anglojęzycznym serwisem internetowym• Współtworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej dla marek prowadzących sprzedaż na rynki anglojęzyczne• Prowadzenie działań zwiększających konwersję na sprzedaż w Social Media (Facebook, Google+, Pinterest, Twitter)• Zarządzanie treścią stron www i blogów• Współpraca z blogerami, grafikami i informatykami• Wspieranie i pomaganie Klientom oraz Partnerom Biznesowym• Sporządzanie analiz sprzedażowych i przygotowywanie różnego rodzaju raportów• Koordynowanie udziału firmy w targach zagranicznych w UK, USA• Odpowiedzialność za logistykę wszelkich wyjazdów zagranicznych (przelot, hotele, spotkania biznesowe)• Koordynowanie wprowadzania nowych produktów do sprzedażyWymagania:• Min. 2 lata doświadczenia w zakresie e- marketingu lub Social Media lub e-commerce• Znajomości Social Media (Google +, Facebook, Pinterest, Twitter i innych)• Umiejętności reagowania na posty użytkowników• Budowanie wizerunku marki w sieci (w tym także Social Media)• Umiejętność wykorzystywania różnych kanałów komunikacji z klientem w Internecie• Tworzenie relacji w Social Media z klientami – fotografami• Współtworzenie kampanii płatnych w Social Media• Umiejętności redagowania tekstów o charakterze promocyjnym - dobry copywritting• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Śledzenia najnowszych trendów w mediach społecznościowych• Dobra organizacji pracy, kreatywności, samodzielności i zaangażowania• Łatwości nawiązywania kontaktów z partnerami biznesowymi• Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szukania przeróżnych rozwiązań• Zdolności negocjacyjne i analityczne• Umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie – multizadaniowość• Doskonała znajomości komputera, łatwości korzystania z różnorodnych narzędzi informatycznych, chęci uzupełniania treści na stronach www poprzez cms• Chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań zawodowychOferujemy:• Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie• Elastyczne godziny pracy• Gwarancję ciągłego rozwoju zawodowego, system szkoleń• Udział w ambitnych i nowatorskich projektach IT o zasięgu międzynarodowym• Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie• Możliwość realizacji autorskich pomysłów• Możliwość dołączenia do programu MultiSport i ubezpieczeń grupowych
Rzeszów (podkarpackie)
MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.   Obecnie do działu marketingu  poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego Zakres obowiązków: Prowadzenie FanPage firmowego w języku niemieckim Wsparcie działu on-line w kampaniach AdWords (tworzenie i redakcja reklam) Content marketing – tworzenie tekstów eksperckich oraz tłumaczenie treści na temat opieki nad osobami starszymi w Niemczech oraz pracy tymczasowej Email marketing – tworzenie i obsługa newsletterów do wewnętrznych i zewnętrznych baz kontaktowych Publikacja tekstów na niemieckojęzycznych serwisach internetowych firmy (za pośrednictwem systemów CMS) Tworzenie tekstów do materiałów BTL Negocjacja z zagranicznymi wydawcami w celu zakupu powierzchni reklamowych Analiza rynku i konkurencji Tworzenie raportów z prowadzonych działań Monitorowanie wyników kampanii oraz obecności firmy, marki w mediach Umiejętne zarządzanie własnym czasem pracy Prowadzenie projektów Wsparcie administracyjne Współpraca z klientami Oczekiwania: Bardzo dobra znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny Umiejętność samodzielnego tworzenia tekstów w języku niemieckim oraz doświadczenie w tłumaczeniach Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w internecie, w tym na stronach niemieckojęzycznych Kreatywność, samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji Umiejętności dbania o pozytywne relacje ze współpracownikami i klientami Dążenie do wysokiego standardu obsługi klientów Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie Zdolność budowania relacji z partnerami biznesowymi Posiadanie tzw. lekkiego pióra Umiejętność pracy w złożonej organizacji Oferujemy: Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów Różnorodną pracę i możliwość tworzenia reklam dla różnych spółek i grup docelowych Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole Wyjazdy i wyjścia integracyjne Pyszną kawę z ekspresu   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.      
Wrocław (dolnośląskie)
MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.   Obecnie do działu marketingu  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Specjalista ds. marketingu internetowego Miejsce pracy: Wrocław   OPIS STANOWISKA: Prowadzenie działań z wykorzystaniem kanałów Social Media (Facebook, Instagram, Google+, Twitter, YouTube) Raportowanie przy wykorzystaniu Google Analytics, Excel oraz innych narzędzi Bieżący pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań oraz ich optymalizacja Współpraca z podwykonawcami: programistami, grafikiem, portalami internetowymi, sieciami afiliacyjnymi itp. Zarządzanie wybranymi serwisami internetowymi spółek, z wykorzystaniem ich CMSa, wykrywanie błędów, wprowadzanie zmian poprawiających użytkowanie Tworzenie media planów Monitorowanie i analiza działań konkurencji Dodatkowo: Inicjowanie, opracowywanie koncepcji i wdrażanie kampanii marketingowych  z wykorzystaniem narzędzi Google (np. AdWords, GDN, GSP, Google Analytics, Facebook Ads itp.) Prowadzenie projektów Współpraca z klientami   OCZEKUJEMY: Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej doświadczenie w e-marketingu) Doświadczenia w organizowaniu kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych Dobrej lub biegłej obsługi narzędzi Google m.in.: Google Adwords, Google Analytics. Doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku (znajomość Power Editora, Facebook Ads) Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie Umiejętność pracy pod presją czasu Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office Znajomości podstaw html, CMS (szczególnie WordPress) Zdolność budowania relacji z partnerami biznesowymi Kreatywności i innowacyjności oraz chęci do rozwoju   OFERUJEMY: Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów Różnorodną pracę i możliwość tworzenia reklam dla różnych spółek i grup docelowych Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole Wyjazdy i wyjścia integracyjne Pyszną kawę z ekspresu   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.  
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 25.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top