Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

5 stycznia 2017
Witam. Poszukuję osób do pracy zdalnej, polegającej na sprzedaży produktów bankowych, usług finansowych jak i zarówno pozafinansowych. Praca może być traktowana jako dodatkowa.  - Współpraca z rzetelną firmą, czynnie działająca na rynku od 6 lat - Czas wykonywanych działań ustalany według indywidualnego zakresu - Praca przy komputerze w domu, nie wymagająca doświadczenia - Zapewnione szkolenie online - Wymogami są umiejętności podstawowej obsługi komputera oraz chęć do działania Po więcej informacji zapraszam do kontaktu prywatnego.
Warszawa (mazowieckie)
Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. Obecnie Cinkciarz.pl wprowadza na rynki międzynarodowe markę Conotoxia.com. Spółka Conotoxia Sp. z o.o. będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.   Ekonomista Miejsce pracy: Zielona Góra   Zakres obowiązków będzie obejmował: analizę i interpretację dostępnych danych makroekonomicznych, tworzenie komentarzy i analiz z obszaru rynku walutowego (FX) i rynku kapitałowego, w języku polskim i angielskim, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz, udział w panelach dyskusyjnych podczas targów, seminariów, konferencji, budowanie relacji z przedstawicielami mediów, reprezentowanie firmy w mediach. Wymagania: wykształcenie wyższe: finanse / ekonomia / ekonometria, minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane w strukturach międzynarodowych, doświadczenie w pracy na rynku walutowym oraz kapitałowym, bardzo dobra znajomość rynku FOREX, doświadczenie w pracy z mediami, w tym również telewizją oraz radiem, umiejętność swobodnego redagowania tekstów, umiejętność efektywnej pracy w zespole, kreatywność, proaktywność, samodzielność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziane: certyfikat CFA, obsługa terminala finansowego Bloomberg lub Reuters, znajomość zagadnień machine learning / data science.   Oferujemy:   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom, niezbędne narzędzia pracy, elastyczny czas pracy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach, możliwość pracy w otoczeniu międzynarodowym (biura w Chicago, Londynie i Warszawie), wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier, pracę nad realizacją innowacyjnych projektów, lekcje języka angielskiego z native speakerem, udział w zajęciach sportowych, świeże owoce, bilety na wydarzenia sportowe, dostęp do firmowej biblioteki, wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.   Aplikacje prosimy przesyłać na praca(at)cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Ekonomista.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góra (lubuskie)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko: TŁUMACZ Z JĘZYKIEM CZESKIM Miejsce pracy: Wrocław Zakres zlecenia: tłumaczenie na język czeski treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów, redagowanie ogłoszeń o pracę w języku czeskim. Wymagania: biegła znajomość języka czeskiego w mowie i w piśmie, mile widziane wykształcenie kierunkowe. Oferujemy: pracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy o dzieło, wynagrodzenie do negocjacji, możliwe zatrudnienie na stałe. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem.   Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Wroclaw (dolnośląskie)
Opis stanowiska: Realizacja zadań związanych z monitoringiem mediów: -wyszukiwanie i dostarczanie klientom informacji na zamówiony temat -realizacja zadań wspierających funkcjonowanie procesu monitoringu mediów -pomoc przy wdrażaniu i testowaniu nowych narzędzi informatycznych Wymagamy: -bardzo dobrej obsługi komputera -systematyczności, dokładności, umiejętności wnioskowania -komunikatywności i wysokiej kultury osobistej Dodatkowymi atutami będą: -zainteresowania z zakresu informatyki -umiejętność optymalizacji powtarzalnych zadań -podstawowa znajomość systemów Linux   Oferujemy: -zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej -umowę o pracę na pełen etat, w systemie dwuzmianowym w dni robocze (zmiana poranna i popołudniowa) -pracę w młodym i przyjaznym zespole -szkolenia wewnętrzne
Poznań (wielkopolskie)
Specjalista ds. sprzedaży - artykuły reklamowe Lokalizacje: śląskieNr referencyjny: HAND/REK/jobs.pl Dla naszego Klienta - dystrybutora i producenta artykułów reklamowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.   Zadania:     Aktywny kontakt z klientami firmy, budowanie długofalowych relacji     Bezpośrednie spotkania z klientami, prezentacja produktów     Realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży     Udział w targach i eventach branżowych   Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży reklamowej Wysoka komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami Wiedza na temat rynku upominków reklamowych oraz z zakresu znakowania produktów Samodzielność oraz dobra organizacja pracy Kreatywność i komunikatywność, umiejętność strategicznego myślenia Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem Prawo jazdy kategorii B Oferujemy: Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespołem Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach (wynagrodzenie w formie podstawy plus premii) Liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe     Możliwość rozwoju zawodowego i awansów
Czeladź, Będzin, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Lędziny (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 38.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj