Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: 1.11 Lokalizacja: Geldern (Nadrenia Północna-Westfalia)     OPIS PODOPIECZNEGO   Opieka dotyczy Pana w wieku 83 lat, ważącego 65 kg, o wzroście 180 cm. Senior cierpi na demencję, depresję oraz cukrzycę. Podopieczny jest osobą mobilną. W celu sprzątnięcia domu, przychodzi raz w tygodniu pani sprzątająca. Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu od podstawowego do dobrego; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Więcej ofert na naszej stronie internetowej                        
Geldern (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: 26.10 Lokalizacja: REGENSBURG   OPIS PODOPIECZNGO   Opieka dotyczy Pana w wieku 87 lat, ważącego 70 kg, o wzroście 176 cm. Senior cierpi na Parkinsona oraz chorobę nowotworową. Porusza się na wózku inwalidzkim. W wyposażeniu posiada łóżko pielęgnacyjne. Opiekunka ma zagwarantowane 2 pokoje oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce; mile widziane prawo jazdy; osoba niepaląca.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!   Więcej ofert na naszej stronie internetowej:                   
Regensburg, Nürnberg (Niemcy)
MIEJSCE: Bad neustadt a.d. saale DATA WYJAZDU: 2017-11-05 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1300€ / 1400€ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Seniorka ma 87-lat ,ma 165 cm wzrostu, waży 65 kg, mieszka sama. OPIS OFERTY: Seniorka ma 87-lat ,ma 165 cm wzrostu, waży 65 kg, mieszka sama. Pani cierpi na początkującą demencję, osłabienie ze względu na wiek. Podopieczna porusza się o lasce bądź przy balkoniku, ma zaburzony rytm dobowy, niedosłyszy, niedowidzi. Podopieczna potrzebuje pomocy przy prysznicu, przy przebieraniu się, ma lekko inkontynencję. Mieszka w domu jednorodzinnym, jest osobny pokój, łazienka. Internet zostanie założony. Wynagrodzenie : 1300 € - j. komunikatywny ; 1400€ - dobry , + premia świąteczna - 200 € plus koszty podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bad Neustadt A.d. Saale (Niemcy)
MIEJSCE: Waldshut- Tiengen DATA WYJAZDU: 2017-10-15 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 5 tygodni WYNAGRODZENIE: 1200 €/ netto miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca kobieta. Pani jest osobą leżącą (ze względu na uszkodzenie kolan). Seniorka nosi pampersy, nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. OPIS OFERTY: Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca kobieta. Pani jest osobą leżącą (ze względu na uszkodzenie kolan). Seniorka nosi pampersy, nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Do podopiecznej 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst- zajmuje się higieną, toaletą, przebieraniem się. Do zadań opiekunki należy głównie zajęcie się domem ( gotowanie, prace porządkowe, pranie, prasowanie) oraz dotrzymanie towarzystwa starszej Pani. DO dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Waldshut- Tiengen (Niemcy)
Jesteś osobą dojrzałą emocjonalnie i mentalnie? Najlepiej w wieku, ok 25 r. ż., posiadasz poczucie własnej wartości? Wiesz czego chcesz od życia? Lubisz zgłębiać wiedzę m.in. na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu? Jesteś zdolną i chętną do pomocy innym? Masz sporo wolnego czasu i chciałabyś/chciałbyś go wykorzystać na poznawanie nowych rzeczy oraz by przeżyć niesamowitą przygodę zawodową? Jeżeli odpowiedziałaś/eś "TAK" na powyższe pytania, to nie zwlekaj, napisz kilka zdań o sobie! Poszukuję: Osób dojrzałych, z ambicjami. Świadomych jak działa dzisiejsza opieka zdrowotna i co znaczą alternatywne metody leczenia. Aktywna pomoc w poszukiwaniu klientów, jest tutaj podstawą. Praca ta oparta jest na wysokich wartościach, na budowaniu i utrzymywaniu długotrwałej relacji klient-opiekun. Firma specjalizuje się w indywidualnym podejściu do każdej osoby. Mile widziane osoby znające zasady sprzedaży MLM i działające w takim systemie. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe (w sektorze medycyny alternatywnej i naturalnych metod leczenia) prawo jazdy i własny samochód komunikatywność umiejętność w pozyskiwaniu i utrzymaniu klientów dobra organizacja czasu pracy wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja łatwość nawiązywania kontaktów z czasem - gotowość do założenia swojej działalności dla osób z Ukrainy - wymagana znajomość języka polskiego Oferuję: pracę w małej i bezstresowej firmie o wysokich wartościach sprzedaż wysokiej jakości usług prozdrowotnych za realizację planów sprzedażowych wysoką prowizję pracę w fajnej atmosferze, u boku właściciela, który ma poszanowanie dla każdej jednostki możliwość pozyskania dużej wiedzy na temat zdrowia i leczenia uczestniczenie w wykładach i prelekcjach na tematy zdrowotne nienormowany czas pracy przy większym obrocie - zwiększoną prowizję za sprzedaż Wynagrodzenie jest zależne od ilości sprzedanych pakietów, im więcej sprzedanych usług - tym więcej pieniędzy w portfelu, a możliwości w tej dziedzinie są ogromne i można poważnie rozwinąć skrzydła. Wszystko zależy od Was i postawionej sobie poprzeczki. Chętnych na przygodę życia - zapraszam do kontaktu e-mailowego i wysyłania swojego CV z aktualnym zdjęciem na adres umieszczony w ogłoszeniu. Proszę jedynie o poważne oferty. Dziękuję. Proszę również o załączenie poniższej klauzuli do swoich aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (dolnośląskie)
9 października 2017
EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta w Belgii (luksusowe domy opieki w różnych lokalizacjach) poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy zainteresowanych pracą stałą.     Co oferujemy? intensywny kurs holenderskiego online (2-3 razy w tygodniu) - zwrot kosztów kursu gwarantowany na bieżąco 2-letni kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (40 lub 48 godz/tygodniowo) atrakcyjne wynagrodzenie 2300 euro brutto miesięcznie (29.900 euro rocznie) pakiet relokacyjny: pracodawca zapewnia przelot na miejsce pracy, rejestrację - wartość 2250 euro zakwaterowanie bezpłatny przejazd na miesjce wykonywania pracy   Wymagania: doświadczenie zawodowe min. 1 rok ukończone studia na kierunku Pielęgniarstwo mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą/osobami starszymi gotowość do podjęcia nauki języka   Zainteresowanych ofertą oraz kursem zapraszamy do przesłania CV.
Antwerpia, Bruksela, Bruggia (Belgia)
9 października 2017
EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci domów opieki w Sussex - poszukujemy Opiekunów Osób Starszych z doświadczeniem do pracy stałej.   Termin rozpoczęcia pracy: Październik/Listopad 2017 Liczba miejsc ograniczona.   Zakres obowiązków:   profesjonalna opieka nad osobami starszymi (mężczyźni oraz kobiety) monitorowanie czynności życiowych pomoc pacjentom w codziennych czynnościach (ubieranie się, wstawanie) pomoc w przygotowywaniu posiłków     Wymagania: ukończony kurs dla Opiekunów Medycznych doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (min. 1 rok - udokumentowane) bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny     Oferta:   praca stała w pełnym wymiarze godzin (zmiany dzienne oraz nocne) wynagrodzenie 7.55-7.95 GBP za godzinę; 9-10.50  GBP za godzinę dla Senior Carer zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokrycie kosztów za pierwszy miesiąc pobytu) bonus relokacyjny 500 GBP  dopłata do posiłków darmowy transport do pracy 28 dni płatnego urlopu     Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Sussex (Wielka Brytania)
Jesteś osobą dojrzałą emocjonalnie i mentalnie? Najlepiej w wieku, ok 25 r. ż., posiadasz poczucie własnej wartości? Wiesz czego chcesz od życia? Lubisz zgłębiać wiedzę m.in. na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu? Jesteś zdolną i chętną do pomocy innym? Masz sporo wolnego czasu i chciałabyś/chciałbyś go wykorzystać na poznawanie nowych rzeczy oraz by przeżyć niesamowitą przygodę zawodową? Jeżeli odpowiedziałaś/eś "TAK" na powyższe pytania, to nie zwlekaj, napisz kilka zdań o sobie! Poszukuję: Osób dojrzałych, z ambicjami. Świadomych jak działa dzisiejsza opieka zdrowotna i co znaczą alternatywne metody leczenia. Aktywna pomoc w poszukiwaniu klientów, jest tutaj podstawą. Praca ta oparta jest na wysokich wartościach, na budowaniu i utrzymywaniu długotrwałej relacji klient-opiekun. Firma specjalizuje się w indywidualnym podejściu do każdej osoby. Mile widziane osoby znające zasady sprzedaży MLM i działające w takim systemie. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe (w sektorze medycyny alternatywnej i naturalnych metod leczenia) prawo jazdy i własny samochód komunikatywność umiejętność w pozyskiwaniu i utrzymaniu klientów dobra organizacja czasu pracy wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja łatwość nawiązywania kontaktów z czasem - gotowość do założenia swojej działalności dla osób z Ukrainy - wymagana znajomość języka polskiego Oferuję: pracę w małej i bezstresowej firmie o wysokich wartościach sprzedaż wysokiej jakości usług prozdrowotnych za realizację planów sprzedażowych wysoką prowizję pracę w fajnej atmosferze, u boku właściciela, który ma poszanowanie dla każdej jednostki możliwość pozyskania dużej wiedzy na temat zdrowia i leczenia uczestniczenie w wykładach i prelekcjach na tematy zdrowotne nienormowany czas pracy przy większym obrocie - zwiększoną prowizję za sprzedaż Wynagrodzenie jest zależne od ilości sprzedanych pakietów, im więcej sprzedanych usług - tym więcej pieniędzy w portfelu, a możliwości w tej dziedzinie są ogromne i można poważnie rozwinąć skrzydła. Wszystko zależy od Was i postawionej sobie poprzeczki. Chętnych na przygodę życia - zapraszam do kontaktu e-mailowego i wysyłania swojego CV z aktualnym zdjęciem na adres umieszczony w ogłoszeniu. Proszę jedynie o poważne oferty. Dziękuję. Proszę również o załączenie poniższej klauzuli do swoich aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 31-38 z 38.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top