Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

MIEJSCE: Hannover DATA WYJAZDU: 2017-11-01 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 1 miesiąc WYNAGRODZENIE: 1350 € ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Opieka nad 85 letnią Panią. Podopieczna ma założony rozrusznik serca, ma też niewydolność nerek , problemy z oddychaniem. Podopieczna głównie leży w łóżku, lecz czasem są momenty gdy przesiada się na łóżko. Higiena podopiecznej odbywa się w łóżku. OPIS OFERTY: Opieka nad 85 letnią Panią. Podopieczna ma założony rozrusznik serca, ma też niewydolność nerek , problemy z oddychaniem. Podopieczna głównie leży w łóżku, lecz czasem są momenty gdy przesiada się na łóżko. Higiena podopiecznej odbywa się w łóżku. W mieszkaniu zainstalowany jest lift do wanny, jest łóżko specjalistyczne, krzesełko toaletowe. Należy przejąć pełną higienę, toaletę, przebieraniu. Podopieczna nosi pampersy. Należy pomóc także w gospodarstwie domowym. 150 € zwrot kosztów podrózy. y. Jest oddzielny pokój, oddzielna łazienka , TV I Internet, Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Hannover (Niemcy)
13 października 2017
EPSN Workforce Poland dla prywatnych sieci klinik dentystycznych w różnych lokalizacjach w Anglii (do wyboru: Hull, Stoke, Middlesbrough, Conisbrough, Tickhill, East Park, Havant , Kiveton Park) poszukuje Asystentek Stomatologicznych.     Wymagania • rejestracja w GDC - warunek konieczny• NVQ level 3 lub polski odpowiednik• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (IELTS poziom C1 - 7pkt)• doświadczenie zawodowe min. 1 rok• bardzo dobra organizacja pracy   Obowiązki • przygotowanie instrumentów• wsparcie dla Dentysty• obsługa recepcji   Mile widziane • gotowość do podjęcia pracy w przeciągu 1-2 miesięcy     Oferujemy • umowę o pracę stałą zawieraną bezpoednio z pracodawcą• 40 godz. tygodniowo• wynagrodzenie 8.25 GBP/godz. brutto - wyższe zależne od doświadczenia zawodowego• możliwość rozwoju zawodowego   Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony.
Hull (Wielka Brytania)
13 października 2017
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Wielkiej Brytanii (różne lokalizacje m.in. Londyn, Southampton, Birmingham, Coventry, East Midlands, West Midlands oraz inne) poszukuje Lekarzy Rodzinnych do pracy stałej.     Wymagania: minimum ostatni rok stażu w zakresie medycyny rodzinnej bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) - wymóg konieczny (IELTS 7.5) gotowość do relokacji do Anglii     Oferujemy: pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (40 godz./tygodniowo) wynagrodzenie do £85,000 rocznie pakiet relokacyjny do 5000 GBP wsparcie pracodawcy w rejestracji do GMC - General Medical Council możliwość rozpoczęcia pracy będąc w trakcie rejestracji (pacjenci prywatni) pomoc w uzyskaniu Performer Number wstępne szkolenia zawodowe opiekę medyczną NHS wsparcie w załatwieniu spraw formalno-prawnych  pomoc w relokacji     Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.
Southampton (Wielka Brytania)
    Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.   Miejscowość: Bissendorf .   Zlecenie: Opieka nad Panem w wieku 88 lat, 75 kg wagi i 170 cm wzrostu. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy transferze. Codziennie rano przychodzi pflegedienst Pomoc potrzebna jest przy przebieraniu, utrzymaniu higieny osobistej, zmianie pieluchomajtek, prowadzeniu domu, praniu, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów. Podopieczna mieszka sam w domu.   Dla opiekunki dostępny pokój z internetem.   Możliwość podjęcia zlecenia od początku listopada!     Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!   Zapewniamy: - wysokie zarobki w euro - jedną czytelną umowę  - ZUS od średniej krajowej  - dodatkowe premie  - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy   Wymagamy: -minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem) - mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora     Aktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych.   Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia oraz VHBP Niemieckiego stowarzyszenia firm związanych z opieką seniorów.   Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia lub innymi ofertami prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub  kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod 530-555-015. Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia.   Obserwuj nas także na Facebook.   W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.  
Bissendorf (Niemcy)
CODZIENNIE NOWE ZLECENA Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec. Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!   Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub  kontakt telefoniczny do naszego koordynatora pod 530-555-015. Przedstawimy wszystkie szczegóły zatrudnienia. Zapewniamy: - wysokie zarobki w euro - jedną czytelną umowę  - ZUS od średniej krajowej  - dodatkowe premie  - 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia - całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu - bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego - wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech - możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracyWymagamy: - minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem) - mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora - mile widziane prawo jazdy Aktivmed24 jest firmą rodzinną , która od 2012 roku zajmuje się usługami opiekuńczymi nad osobami chorymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Zaufało nam już około 500 rodzin, które powierzyły nam pod opiekę swoich najbliższych. Nasza agencja zatrudnienia posiada certyfikat o numerze 11628. Od 2014 r. jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia oraz VHBP Niemieckiego stowarzyszenia firm związanych z opieką seniorów. Osoby zainteresowane podjęciem zlecenia prosimy o przesłanie danych kontaktowych lub CV na e-mail. Obserwuj nas także na Facebook. W CV załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.  
Berlin I Okolice (Niemcy)
MIEJSCE: Karsluhe (ok Stuttgartu) DATA WYJAZDU: 2027-11-05 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1300-1350 euro/ netto ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopieczną jest samotnie mieszkająca kobieta. Seniorka nie cierpi na żadne choroby umysłowe związane z wiekiem, nie jest inkontnentna. Ze względu na wylew porusza się na wózku inwalidzkim. OPIS OFERTY: Podopieczną jest samotnie mieszkająca kobieta. Seniorka nie cierpi na żadne choroby umysłowe związane z wiekiem, nie jest inkontnentna. Ze względu na wylew porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna potrzebuje pełnej pomocy w prysznicu, higienie, wsparcia w toalecie, przebieraniu się, czynnościach codziennych oraz pomocy w gospodarstwie domowym (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Kobieta ma psa (jamnika). Do dyspozycji opiekunki osobny, w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu. Wynagrodzenie: 1300-1350 € + zwrot kosztów podróży + premia świąteczna (200 €) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Karsluhe (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: 1.11 Lokalizacja: Geldern (Nadrenia Północna-Westfalia)     OPIS PODOPIECZNEGO   Opieka dotyczy Pana w wieku 83 lat, ważącego 65 kg, o wzroście 180 cm. Senior cierpi na demencję, depresję oraz cukrzycę. Podopieczny jest osobą mobilną. W celu sprzątnięcia domu, przychodzi raz w tygodniu pani sprzątająca. Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu od podstawowego do dobrego; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Więcej ofert na naszej stronie internetowej                        
Geldern (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: 26.10 Lokalizacja: REGENSBURG   OPIS PODOPIECZNGO   Opieka dotyczy Pana w wieku 87 lat, ważącego 70 kg, o wzroście 176 cm. Senior cierpi na Parkinsona oraz chorobę nowotworową. Porusza się na wózku inwalidzkim. W wyposażeniu posiada łóżko pielęgnacyjne. Opiekunka ma zagwarantowane 2 pokoje oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce; mile widziane prawo jazdy; osoba niepaląca.   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!   Więcej ofert na naszej stronie internetowej:                   
Regensburg, Nürnberg (Niemcy)
MIEJSCE: Bad neustadt a.d. saale DATA WYJAZDU: 2017-11-05 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1300€ / 1400€ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Seniorka ma 87-lat ,ma 165 cm wzrostu, waży 65 kg, mieszka sama. OPIS OFERTY: Seniorka ma 87-lat ,ma 165 cm wzrostu, waży 65 kg, mieszka sama. Pani cierpi na początkującą demencję, osłabienie ze względu na wiek. Podopieczna porusza się o lasce bądź przy balkoniku, ma zaburzony rytm dobowy, niedosłyszy, niedowidzi. Podopieczna potrzebuje pomocy przy prysznicu, przy przebieraniu się, ma lekko inkontynencję. Mieszka w domu jednorodzinnym, jest osobny pokój, łazienka. Internet zostanie założony. Wynagrodzenie : 1300 € - j. komunikatywny ; 1400€ - dobry , + premia świąteczna - 200 € plus koszty podróży. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Bad Neustadt A.d. Saale (Niemcy)
MIEJSCE: Waldshut- Tiengen DATA WYJAZDU: 2017-10-15 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 5 tygodni WYNAGRODZENIE: 1200 €/ netto miesiąc ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca kobieta. Pani jest osobą leżącą (ze względu na uszkodzenie kolan). Seniorka nosi pampersy, nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. OPIS OFERTY: Podopieczną jest 91-letnia samotnie mieszkająca kobieta. Pani jest osobą leżącą (ze względu na uszkodzenie kolan). Seniorka nosi pampersy, nie cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem. Do podopiecznej 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst- zajmuje się higieną, toaletą, przebieraniem się. Do zadań opiekunki należy głównie zajęcie się domem ( gotowanie, prace porządkowe, pranie, prasowanie) oraz dotrzymanie towarzystwa starszej Pani. DO dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Waldshut- Tiengen (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 44.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top