Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego szwajcarskiego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Pielęgniarka-Pielęgniarz Miejsce pracy: Szwajcaria Nr ref: PP/SUI/06.17 Opis stanowiska: Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta, Praca w szpitalach na terenie Szwajcarii Oczekujemy: Ukończonych studiów pielęgniarskich – licencjat lub magister, Doświadczenia na samodzielnym stanowisku – preferowany 1 rok, Otwartości na nowe wyzwania związane z pracą w międzynarodowym środowisku, Motywacji do nauki języka niemieckiego, Pozytywnych referencji Oferujemy: Pracę na terenie Szwajcarii w służbie zdrowia o wysokim standardzie, Wynagrodzenie na każdym etapie nauki i pracy, Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji, Poprowadzenie procesu autoryzacji dyplomu w Szwajcarii ,  Kurs języka niemieckiego – od podstaw do poziomu zaawansowanego, Pełne przygotowanie do egzaminów językowych i do pracy zawodowej w Szwajcarii – również pod kątem integracji kulturowej, Możliwość stałego kształcenia języka i awansu zawodowego Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego PP/SUI/06.17 poprzez przycisk Aplikuj. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Oferta dotyczy pracy za granicą. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Lucerna (Szwajcaria)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę dla seniorów z Ludwigshafen, ok.Mannheim od 25.06 na okres 2 miesięcy.   75-letnia pani Isolde (63 kg, 167 cm) z Ludwigshafen (67065) choruje na raka, ma niewydolność serca, demencję (dezorientacja czasowo-przestrzenna) i częściową inkontynencję. Obecnie seniorka przebywa w ośrodku opieki krótkoterminowej. Podopieczna może mieć problemy z wymową, porusza się samodzielnie lub ze wsparciem opiekunki.   Syn podopiecznej(39 lat) mieszka w tym samym domu, ma mieszkanie na innym piętrze i samodzielnie prowadzi swoje gospodarstwo domowe.   Do zadań opiekunki należy: Wsparcie w czynnościach higienicznych, Pomoc podczas ubierania, Prowadzenie gospodarstwa domowego. Seniorka spokojnie przesypia noce, jednakże sporadycznie może potrzebować pomocy w przejściu do toalety. Aktualne terapie – gimnastyka lecznicza.   Dla opiekunki przeznaczono pokój 30m 2 z balkonem.   Sklepy oddalone o 10 min. na piechotę.   Opiekunko, jeżeli jesteś zainteresowana powyższym lub innym zleceniem opieki serdecznie zapraszamy do współpracy z PmH 24.    Kontakt: 731656500.
Ludwigschafen, Mannheim (Niemcy)
Opieka nad 88-letnią Panią Praca od 15.07 na 2 miesiące   Miejscowość: Obernkirchen (ok. Hannoveru)     Stan podopiecznej: porusza się na wózku nie może chodzić, ciężko Pani stać demencja   Obowiązki: ogólne wsparcie przy higienie toaleta pomoc w gospodarstwie domowym pomoc w transferowaniu z łóżka na wózek   Wymagania: pani z dobrą znajomością j. niemieckiego doświadczenie w opiece     Warunki mieszkaniowe: osobny pokój Internet nie trzeba gotować posiłków- są zamawiane. Pani mieszka z mężem - samodzielny (pomoc w zakładaniu skarpetek)   Wynagrodzenie: 1300€ - 1350 €  za miesiąc + do 130 € zwrot kosztów podróży   Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20   Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00  
Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostóda, Iława, Działdowo (warmińsko-mazurskie)
21 czerwca 2017
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Pielęgniarka   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: praca na oddziale intensywnej terapii Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie na ww. stanowisku wykształcenie zawodowe (min. 3 letnie) prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie) na podany adres w temacie wpisując nazwę stanowiska oraz numer referencyjny:SP/KRA/FUL Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak – bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Niemcy, Europa (Niemcy)
Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech! Praca na stałe lub na zastępstwo – od zaraz!   Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz pakiet świadczeń dodatkowych.   Praca polega na towarzyszeniu osobie starszej i wspieraniu jej w czynnościach życia codziennego, takich jak pomoc w poruszaniu się, pielęgnacji, w przygotowywaniu i przyjmowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego.   Wymagamy: - przynajmniej podstawowej znajomość języka niemieckiego - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (może być ktoś z rodziny) - wrażliwość na empatie   Zapewniamy: - atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące - sprawdzone oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych - opłacone składki ZUS - pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdu za granicę - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego - transport bezpośrednio do domu podopiecznego - szkolenia językowe i opiekuńcze - całodobowe wsparcie Promedica24   Jeśli posiadacz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być ktoś z rodziny), zgłoś się do nas już dziś!   Kontakt: - odwiedź nasze biuro: Wałbrzych, ul. Lubelska 1- zadzwoń lub wyślij SMS o treści „praca” pod: 509 892 436 Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!    
Wałbrzych I Okolice (dolnośląskie)
21 czerwca 2017
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Chinach (Pekin) poszukuje Lekarzy: Pediatrów, Chirurgów Ortopedów, Lekarzy Rodzinnych oraz Chirurgów Plastycznych zainteresowanych kontraktem rocznym z możliwością przedłużenia.   Wymagania: bardzo dobra znajomość angielskiego - wymóg konieczny doświadczenie zawodowe min. 3 lata w wybranej specjalizacji gotowość do wyjazdu w ciągu 2-3 miesięcy   Oferta:   kontrakt roczny z opcją przedłużenia atraktyjne wynagrodzenie (zależne od specjalizacji) pakiet benefitów zakwaterowanie + przelot na miejsce pracy pomoc w załatwieniu spraw formalno-prawnych   Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim. 
Pekin (Chiny)
Opieka nad 84-letnią Panią Praca od 08.07  na  1 miesiąc      Miejscowość: Zimmern (Villingen- Schwenningen)   Stan podopiecznej: problemy ze słuchem depresja porusza się na wózku   Obowiązki: wsparcie przy higienie, przebieraniu się m toaleta pomoc w gospodarstwie domowym   Wymagania: pani z komunikatywną znajomością niemieckiego doświadczenie w opiece     Warunki mieszkaniowe: osobny pokój Internet TV Pani mieszka z mężem 2 dni wolne w  tygodniu dla opiekunki     Wynagrodzenie: 1200 € za miesiąc + do 200 € zwrot kosztów podróży     Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20   Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00  
Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostóda, Iława, Działdowo (warmińsko-mazurskie)
Pflege mit Herzem 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek: 77 lat Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Podopieczny cierpi na demencję. Ma także nadciśnienie. Podopieczny bierze leki na przerost gruczołu krokowego . Podopieczny jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie lub przy pomocy laski. Ma słabszy wzrok, nosi okulary. Noce przesypia spokojnie. Nie stosuje żadnej diety. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach. Do toalety chodzi samodzielnie. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe. Opiekunka też organizuje podopiecznemu czas wolny (senior bardzo lubi słuchać muzyki i śpiewać). Do podopiecznego raz w tygodniu przychodzą znajomi z wizyta towarzyską. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym o powierzchni 150m2 (5 pokoi) w miejscowości Böhmenkirch. Dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest dostęp do Internetu oraz samochód do dyspozycji. Najbliższy sklep znajduje się 10 min pieszo. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego   Kontakt pod numerem: 508624675  
Böhmenkirch (Niemcy)
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą PODOPIECZNA: Wiek: 91 lata Waga: około 50 kg Wzrost: 165 cm Podopieczna cierpi na osteoporozę, artrozę, reumatoidalne zapalenie stawu kolanowego oraz ma złamane kilka kręgów. Seniorka porusza się przy lasce lub przy pomocy opiekunki (na spacerze przy balkoniku). Cierpi także na częściowe nietrzymanie moczu. Noce przesypia z reguły spokojnie. Do podopiecznej przychodzi na dzień dzisiejszy Pflegedienst, 1 raz w tyg. do kąpieli. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta, nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka sama w domu - 100m2. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość   Kontakt pod numerem: 508624675    
Monachium (Niemcy)
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: WIEK: 84 LAT WZROST: 159 CM WAGA: 93 KG Podopieczna porusza się samodzielnie lub przy baloniku, cierpi na demencję, dezorientację czasową, przestrzenną i do osób, nadciśnienie tętnicze oraz Inkontynencję (nosi pampersy). Podopieczna odżywia się zdrowo. Podopieczna nosi okulary. Noce przesypia spokojnie. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach. Opiekunka prowadzi dom, pierze, sprząta, gotuje, podaje posiłki, prasuje. Opiekunka wychodzi z podopieczną na spacery. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Z relacji obecnej opiekunki: Podopieczną należy karmić, napoje pije sama. Należy pilnować aby chodziła przy balkoniku. Bardzo miła i ciepła osoba. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość   Kontakt pod numerem: 508624675
Göppingen, Schwabisch Gmünd, Esslingen Am Neckar, Stuttgart (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 64.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top