Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

MIEJSCE: Hannover DATA WYJAZDU: 2018-01-02 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1600 €/ netto ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopiecznymi są 87-letnia kobieta i jej 89-letni mąż. Kobiecie należy pomóc w czynnościach codziennych, senior wymaga jedynie pomocy przy prysznicu. OPIS OFERTY: Podopiecznymi są 87-letnia kobieta i jej 89-letni mąż. Seniorka porusza się przy balkoniku, jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, artrozę. Potrzebuje pomocy przy higienie, toalecie, przebieraniu się. Senior porusza się samodzielnie, bez wsparcia, większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie, należy mu pomóc jedynie przy prysznicu. Do małżeństwa dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Przychodzi również Pflegedienst, która pomaga przy prysznicu. Rodzina jest bardzo miła. Jest to nasze stałe, sprawdzone zlecenie. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV, telefon. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Hannover, Laatzen, Garbsen, Hildesheim, Neustadt Am Rübenberge (Niemcy)
PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Recepcjonistka. Miejsce pracy: Warszawa, Cegłowska • ZAKRES OBOWIĄZKÓW :~ Bieżąca obsługa recepcji. ~ Bezpośredni kontakt z pacjentami. ~ Koordynacja dokumentacji podległej recepcji. • WYMAGANIA :~ Orzeczenie o niepełnosprawności.~ Wykształcenie minimum średnie. ~ Doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane: w recepcji).~ Obsługa komputera co najmniej w stopniu dobrym.~ Znajomość obsługi urządzeń biurowych. ~ Znajomość języków obcych ( j. angielski w stopniu dobrym) - dodatkowy atut. ~ Samodzielność w pracy.~ Umiejętność pracy w zespole. ~ Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy biurowej oraz w pracy z komputerem powyżej 4 godz. dziennie.• OFERUJEMY :~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.~ Pełny etat / praca od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00~ Wynagrodzenie 1800 zł netto (do wypłaty) w okresie próbnym / 1900 zł netto po okresie próbnym. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.• KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).
Warszawa (mazowieckie)
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek:  90 lata  (23.03.1927)                    Podopieczna cierpi na zwyrodnienie stawu biodrowego (bóle w okolicach stawu biodrowego, promieniujące do nogi) – bierze regularnie leki. Seniorka porusza się samodzielnie przy pomocy balkonika. Samodzielnie korzysta z toalety. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Noce przesypie na ogół spokojnie. Do podopiecznej codziennie rano  przychodzi Pflegedienst, myje i ubiera  podopieczną. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych, prowadzi dom. Seniorka lubi dzwonić, czytać i oglądać TV. DODATKOWE INFORMACJE:Podopieczna mieszka w mieszkaniu - 54m2 z ogrodem. W tym samym domu w oddzielnym mieszkaniu mieszka rodzina podopiecznej. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Poszukujemy opiekunki z dobrą/komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Zlecenie jest od 20.12-09.01 (zastępstwo). 1200 Euro + 200 Euro za okres świąteczno-noworoczny Kontakt pod numerem: 508624675
Eschenbach (Niemcy)
  PFLEGE MIT HERZEN 24 - LEGALNA PRACA DLA OPIEKUNKI OS. STRARSZEJ W NIEMCZECH TEL: 5o8 624 667
Wrocław, Trzebnica, Legnica, Wałbrzych (dolnośląskie)
MIEJSCE: Laer (80 km od Dortmundu) DATA WYJAZDU: 2017-12-28 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1250 € ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: komunikatywny PODOPIECZNY: Podopieczny to 86 letni Pan. Pan ma 174 cm wzrostu i waży 75kg. Podopieczny cierpi na reumatyzm, osteoporozę, bywa czasem zdezorientowany. Pan porusza się przy balkoniku, gdy ma trudniejsze dni używa wózka inwalidzkiego. OPIS OFERTY: Podopieczny to 86 letni Pan. Pan ma 174 cm wzrostu i waży 75kg. Podopieczny cierpi na reumatyzm, osteoporozę, bywa czasem zdezorientowany. Pan porusza się przy balkoniku, gdy ma trudniejsze dni używa wózka inwalidzkiego ( może sam stać). Panu należy pomóc przy higienie, toalecie, przebieraniu się, zdarza się iż raz w nocy wstaje. Podopieczny mieszka na wsi, w domu, jest dostęp do Internetu, Tv, oddzielna łazienka , Wynagrodzenie : 1250 € + 150 € zwrot kosztów podróży +premia za Nowy Rok w wysokości 100 € Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Laer (Niemcy)
EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci 26 domów opieki Sussex Healthcare (różne lokalizacje w Sussex) - poszukujemy Opiekunów Osób Starszych oraz Pielęgniarek zainteresowanych spotkaniem rekrutacyjnym z pracodawcą. Spotkanie z pracodawcą: 9 lutego Miejsce: WarszawaLiczba miejsc ograniczona. Zakres obowiązków: profesjonalna opieka nad osobami starszymi (mężczyźni oraz kobiety) monitorowanie czynności życiowych pomoc pacjentom w codziennych czynnościach (ubieranie się, wstawanie) pomoc w przygotowywaniu posiłków  Wymagania: ukończony kurs dla Opiekunów Medycznych lub studia na kierunku Pielęgniarstwo ,doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, na oddziale ogólnym lub geriatrycznym (min. 1 rok) bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny  Oferta: praca stała w pełnym wymiarze godzin (zmiany dzienne oraz nocne) wynagrodzenie 7.55-7.95 GBP za godzinę dodatkowo płatne nadgodziny/święta kurs IELS na miejscu pracy - dla Pielęgniarek zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokrycie kosztów za pierwszy miesiąc pobytu) bonus relokacyjny 500 GBP  dopłata do posiłków darmowy transport do pracy 28 dni płatnego urlopu Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
West Sussex (Wielka Brytania)
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Leverkusen z dobrą znajomością języka niemieckiego STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Podopieczna jest często uparta i lubi stawiać na swoim. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Głownie leży w łóżku, bardzo dużo czasu przesypia, przemieszcza się jedynie na wózku, jest bardzo osłabiona, może ustać chwilę o własnych siłach. Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Należy motywować podopieczną do przyjmowania płynów. 2x w tygodniu przychodzi ergoterapeuta, 2x w tygodniu fizjoterapeuta, 1x w tygodniu inna opiekunka na 2h popołudniu. Obowiązki: Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza. Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką. Jest internet + połączenia do PL Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.   Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Leverkusen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Leverkusen od 10.01 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego   STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek: 90 lat Wzrost: 180 cm Waga: 85 kg Senior cierpi na początkową demencję, osteoporozę, artrozę, jest osobą częściowo leżącą – większość czasu spędza w łóżku, ma duże problemy z poruszaniem się - w domu do dyspozycji jest lift oraz wózek inwalidzki. Przychodzi opieka medyczna zakładać rajstopy uciskowe i rozkładać leki. senior cierpi na inkontynencję – używa pampersów. Komunikacja z seniorem jest zaburzona - ma problemy z wymową. Korzysta z okularów. Podopieczny wstaje ok. 10, chodzi spać o 18. Noce przesypia bezproblemowo. Obowiązki: Opiekunka nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia, prowadzi gospodarstwo domowe. W domu znajduje się wózek inwalidzki, lift, łózko pielęgnacyjne z materacem przeciw odleżynom. 2x w tygodniu fizjoterapia + pedikurzystka. Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, możliwość zrobienia zakupów pieszo + rower do dyspozycji. Dla opiekunki przewidziano wyposażony pokój z TV i dostępem do internetu. Czas wolny ponad 2h dziennie do ustalenia.   zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Leverkusen (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Kolonia od 10.01 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 95 lat Wzrost: 160 cm Waga: 50 kg Podopieczna choruje na osteoporozę, ma skoliozę i zaburzenia rytmu serca. Ma problemy z poruszaniem – asekuruje się rolatorem, na dłuższe spacery przewidziany jest wózek inwalidzki. Zazwyczaj kontroluje czynności fizjologiczne, asekuracyjnie używane są pampersy. Komunikacja bez problemów. Nosi okulary i aparat słuchowy. W domu jest winda na schodach. Sporadycznie budzi się w nocy. Obowiązki: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się i rozbieraniu, pielęgnacji ciała i higienie, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Dodatkowo prowadzi dom: podaje posiłki, robi zakupy, gotuje, pierze, prasuje itp. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka i sprząta cały dom. Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka z mężem domu jednorodzinnym (200 m2) z tarasem i ogrodem (jest ogrodnik). Mąż sprawny. W pobliżu sklepy. Opiekunka ma do dyspozycji standardowo wyposażony pokój (25m2) oraz własną toaletę. Jest internet i tv. Do dyspozycji rower i samochód (manualna skrzynia biegów). Czas wolny do uzgodnienia na miejscu. zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Kolonia (Niemcy)
Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Dülmen z podstawową znajomością języka niemieckiego STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:   Wiek: 77 Waga: 50kg Wzrost: 165 cm Lekka demencja, inkontynencja, depresja, apatyczna, problemy ze wzrokiem OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, przy ubieraniu/rozbieraniu, przy codziennej toalecie, zmiana wkładek. Dotrzymywanie towarzystwa, wspólne gry towarzyskie, gotowanie, spacery. Powinna motywować opiekunkę do zajęć, do ruchu. Trzeba być miłym, ale i stanowczym. Raz w tygodniu przychodzi opieka medyczna i kąpią podopieczną. Opiekunka pomaga przy prowadzeniu domu, gotowanie, pranie, sprzątanie. Zakupy robi mąż podopiecznej.   DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z mężem. Jest raczej strachliwa. Przy ładnej pogodzie spędza czas na powietrzu. 10 min drogi na pieszo jest możliwość zrobienia zakupów. Czas wolny w ciągu dnia ok. 2h. Na zleceniu jest rower. Plan dnia: 6:30 – Podopieczna wstaje, mycie 8:30 - śniadanie 11:30 obiad Odpoczynek, ok. 15:30 kawa OK. 18:00 kolacja Ok. 21:00 podopieczna chodzi spać   Z relacji obecnej opiekunki: Bardzo miła rodzina. Niedziela od 9:00-18:00 jest dniem wolnym- przyjeżdżają córki podopiecznej. Mąż podopiecznej może zawieźć opiekunkę do polskiego kościoła jeśli ma takie życzenie. zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Dülmen (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 39.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top