Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego klienta zarejestrowanej, ambulatoryjnej firmy, świadczącej usługi pielęgniarskie w zakresie opieki medycznej i opieki nad osobami starszymi poszukujemy od zaraz zmotywowanych i zaangażowanych współpracowników do pracy w branży medycznej. Lokalizacje: München – Marburg – Velbert – Mainz – Düsseldorf – Halle – Reiskirchen - Hamm - Gießen - Bottrop   Opis stanowiska: pielęgnacja i opieka nad pacjentem w domowym otoczeniu, podawanie leków według zaleceń lekarza, sporządzanie dokumentacji pielęgnacyjnej, rozpoznawanie zmian u podopiecznego, określanie potrzeb dotyczących pielęgnacji oraz informowanie o nich lekarza prowadzącego, wsparcie podopiecznego w higienie osobistej oraz prostych codziennych czynnościach. Wymagania: wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim doświadczeniem, znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 potwierdzona odpowiednim certyfikatem (bądź chęć potwierdzenia takiej znajomości w najbliższym czasie), prawo jazdy kategorii B, otwartość, pozytywne i przyjazne nastawienie do świata, chęć dalszego kształcenia i rozwijania się. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia), zapewnione zakwaterowanie oraz dopłata do kształcenia, ciekawą pracę 5 dni w tygodniu w systemie zmianowym, 30 dni urlopu w roku, dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne, wsparcie w dalszym rozwoju według indywidualnych potrzeb, pomoc w uznawaniu polskich dyplomów na terenie Niemiec.
Halle (Niemcy)
13 lutego 2019
Dam pracę dla Techników Dentystycznych wymagane: -staż pracy w zawodzie (technika dentystyczna, ortodoncja) - wykształcenie magister, przygotowanie pedagogiczne Mile widziane: - znajomość języka obcego - prawo jazdy kat. B   Oferujemy pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność na zajmowanym stanowisku.  tel. 601271464
Zgierz (łódzkie)
13 lutego 2019
Dam pracę dla Techników Dentystycznych wymagane: -staż pracy w zawodzie (technika dentystyczna, ortodoncja) - wykształcenie magister, przygotowanie pedagogiczne Mile widziane: - znajomość języka obcego - prawo jazdy kat. B   Oferujemy pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, samodzielność na zajmowanym stanowisku.  tel. 601271464
Zgierz (łódzkie)
Do opieki stacjonarnej w Berlinie nad osobami starszymi i ze schorzeniami psychicznymi poszukujemy Pielęgniarki/ Opiekunki osób starszych. Oczekujemy wykształcenia medycznego, pielęgniarskiego lub jako opiekun osób starszych oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 2700 Euro brutto po nostryfikacji dyplomu w Niemczech plus premie i dodatki na dzieci, legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, pomoc w państwowym uznaniu polskiego dypolmu w Niemczech. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Cv w języku niemieckim  ,zadzwoń pod nr: 0049 30 30 20 56 45, lub wyslij wiadomośc przez Whatsapp 0162 2189 335. Jeżeli to stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, a poszukujesz pracy w swoim zawodzie, skontaktuj się z nami! Mamy wiele ofert pracy w branży medycznej, chętnie pomożemy! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.  
Berlin (Niemcy)
Do niemieckiego domu seniorów w Berlinie poszukujemy Pielęgniarki/ Opiekuna osób starszych z wykształceniem medycznym, pielęgniarskim lub jako opiekun osób starszych z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w wyskości 3200 Euro brutto po nostryfikacji dypolmu, elastyczny czas pracy, pomoc w państwowym uznaniu polskiego dypolmu w Niemczech oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Cv w języku niemieckim ,zadzwoń pod nr: 0049 30 30 20 56 45, lub wyslij wiadomośc przez Whatsapp 0162 2189 335.   Jeżeli to stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, a poszukujesz pracy w swoim zawodzie, skontaktuj się z nami! Mamy wiele ofert pracy w branży medycznej, chętnie pomożemy! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Berlin (Niemcy)
Poszukujemy Asystentki stomatologicznej do niedużego gabinetu chirurgii stomatologicznej w Berlinie. Oczekujemy wykształcenia kierunkowego jako asystentka stomatologiczna oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane uprawnienia do wykonywania zdjęć rentgenowskich oraz sterylizacji sprzętu i narzędzi medycznych oraz  dyspozycyjności do pracy dwa razy w tyg. do godz. 19-20. Oferujemy pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, stałe zatrudnienie w wymiarze 35 godz./ tyg. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Cv w języku niemieckim  ,zadzwoń pod nr: 0049 30 30 20 56 45, lub wyslij wiadomośc przez Whatsapp 0162 2189 335.   Jeżeli to stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, a poszukujesz pracy w swoim zawodzie, skontaktuj się z nami! Mamy wiele ofert pracy w branży medycznej, chętnie pomożemy! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Berlin (Niemcy)
Poszukiwana Asystentka stomatologiczna/ ortodontyczna do nowoczesnego gabinetu ortodontycznego w Berlinie z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz wykształceniem kierunkowym. Oferujemy stałe zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, wynagrodzenie w wysokości 1800-1900 Euro brutto zależne od doświadczenia i kwalifikacji, pracę także do godz. 19. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Cv w języku niemieckim ,zadzwoń pod nr: 0049 30 30 20 56 45, lub wyslij wiadomośc przez Whatsapp 0162 2189 335.   Jeżeli to stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, a poszukujesz pracy w swoim zawodzie, skontaktuj się z nami! Mamy wiele ofert pracy w branży medycznej, chętnie pomożemy! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.  
Berlin (Niemcy)
Pielęgniarko – szukasz pracy? Dziś mamy dla Ciebie dwie propozycje (sprawdzony pracodawca!):   Willa – Rezydencja w Monachium   Co oferuje pracodawca: wynagrodzenie: - na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki za pracę w niedzielę, święta, nocki; - na stanowisku pielęgniarki: 3000 – 3200 Euro brutto + dodatki - zakwaterowanie: apartament z aneksem kuchennym ( duży ) – cena wynajmu 400 Euro - indywidualna nauka języka niemieckiego, połowę kosztów pokrywa pracodawca   Dom Opieki w Prien ( nad jeziorem Chiemsee)   Co oferuje pracodawca: Wynagrodzenie: - na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki za pracę w niedziele, święta, nocki - na stanowisku pielęgniarki: 3000-3200 Euro brutto + dodatki - zakwaterowanie na początek zapewnia pracodawca ( pensjonat, koszty ponosi pracodawca ) - indywidualna nauka języka niemieckiego, połowe kosztów pokrywa pracodawca    
Prien (Niemcy)
Do gabinetu stomatologicznego w Berlinie poszukujemy Higienistki stomatologicznej z wykształceniem kierunkowym jako higienistka i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.Oferujemy stałe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, atrakcyjne, stałe wynagrodzenie plus prowizję. Oczekiwana dyspozycyjność do pracy także w godzinach wieczornych. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Cv w języku niemieckim ,zadzwoń pod nr: 0049 30 30 20 56 45, lub wyslij wiadomośc przez Whatsapp 0162 2189 335. Jeżeli to stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, a poszukujesz pracy w swoim zawodzie, skontaktuj się z nami! Mamy wiele ofert pracy w branży medycznej, chętnie pomożemy! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Berlin (Niemcy)
Renomowany szpital w Berlinie poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy.   Wymagania:   - znajomość języka niemieckiego na poziomie min A2 - wykształcenie kierunkowe – pielęgniarka/pielęgniarz   Co oferuje pracodawca:   - czas pracy 38,5 godzin/tydzień - wynagrodzenie: na stanowisku pomocy  pielęgniarskiej: 27.000 Euro brutto/rok, na stanowisku pielęgniarki: 34.500 Euro brutto/rok - 13 pensje - 27 dni urlopu/rok - zakwaterowanie/mieszkanie   Co oferuje Beta-active:   - pomoc polskiego koordynatora - przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu    
Berlin (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 52.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top