Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową obsługę maszyn i urządzeń podczas procesu produkcyjnego Oczekiwania: Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne); Zainteresowanie budową i działaniem maszyn i urządzeń; Chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy; Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę; Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole; Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej; Możliwość dojazdu busem na trasie Olsztyn - Lidzbark Warmiński
Pasłęk, Gołdap, Nidizica, Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
Centrum Odszkodowań Aventum Sp. z o.o. z powodzeniem reprezentuje interesy poszkodowanych w postępowaniach przeciwko zakładom ubezpieczeń. Oferowane przez nas usługi obejmują kompleksową pomoc na każdym etapie postępowania, aż do uzyskania przez poszkodowanych satysfakcjonującego odszkodowania, zadośćuczynienia lub innych świadczeń związanych z powstałą szkodą. Aktualnie zainteresowani jesteśmy rozwojem sieci agentów na terenie całego kraju. Współpraca na stanowisku: agent ds. odszkodowań Region: cała Polska Szukamy osób nastawionych na sukces! Opis stanowiska: Do zadań agentów będzie należeć: • poszukiwanie osób poszkodowanych, którym Centrum Odszkodowań AVENTUM Sp. z o.o. może pomocy w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wobec zakładów ubezpieczeń; • doprowadzanie do zawarcia umów z poszkodowanymi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych; • kompletowanie niezbędnej dokumentacji do prowadzenia sprawy; • pośrednictwo w kontaktach Spółki z klientem w czasie realizacji umowy. Nasi agenci: • sami organizują sobie czas i miejsce pracy; • nie są związani rejonizacją prowadzonej działalności; • mogą posługiwać się przy wykonywaniu umowy osobami trzecimi, budując własną strukturę agentów (uzyskując przy tym uprawnienie do dodatkowego wynagrodzenia). Nasze oczekiwania : • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi; • wysoka kultura osobista; • dobra organizacja własnej pracy; • samodzielność w działaniu; • kreatywność, odpowiedzialność i dyspozycyjność adekwatna do podejmowanych działań. Oferujemy: • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wysokości wywalczonego odszkodowania dla pozyskanego klienta; • możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy; • wsparcie merytoryczne oraz profesjonalny system szkoleń; • atrakcyjne zniżki na usługi prawne oraz obsługę księgową u partnerów Spółki. Zajmujemy się m.in. roszczeniami związanymi z: • wypadkami komunikacyjnymi (OC i AC); • poślizgnięciami, potknięciami i upadkami w miejscach publicznych; • wypadkami przy pracy; • błędami w sztuce medycznej; • ubezpieczeniem majątku (np.: zalanie, podtopienie, pożar); • następstwami śmierci osoby bliskiej spowodowanej wypadkiem; • wypadkami w rolnictwie; • następstwami prowadzenia działalności górniczej (tzw. szkody górnicze). Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Centrum Odszkodowań AVENTUM Sp.z o.o., prosimy o przesłanie aktualnego CV. Prosimy o zamieszczenie w treści CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przechowywanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie kwestionariuszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 ze zm.).”    
Cała Polska (wielkopolskie)
Obowiązki: nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji w zakresie mechaniki, współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju i modernizacji, tworzenie dokumentacji technicznej, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych i infrastruktury firmy, nadzór nad pracami firm zewnętrznych w ramach prowadzonych prac remontowych, instalacyjnych, analiza przyczyn awarii, monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń, udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, wymagana znajomość rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką, umiejętność jej praktycznego zastosowania, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, zaangażowanie w realizację swoich obowiązków i nastawienie na realizację celów, prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu. Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego.
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Słubice, Świebodzin (podlaskie)
31 maja 2017
E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka Prawnika Zakres obowiązków : Weryfikacja poprawności formalnej umów zawieranych przez Spółkę Przygotowywanie i opiniowanie dokumentów zawieranych w oparciu o standardowe wzory Przygotowywanie prostych pism procesowych w postępowaniach cywilnych i egzekucyjnych Analiza stanów prawnych i faktycznych Segregacja poczty adresowanej do Działu Windykacji Oczekiwania : Absolwent lub student ostatnich lat studiów prawniczych Zainteresowania w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy, w Kancelarii Prawnej Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres trzymiesięczny z możliwością przedłużenia Pracę w międzynarodowym środowisku Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371. Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (śląskie)
31 maja 2017
E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:Asystent/ka PrawnikaZakres obowiązków:Weryfikacja poprawności formalnej umów zawieranych przez SpółkęPrzygotowywanie i opiniowanie dokumentów zawieranych w oparciu o standardowe wzoryPrzygotowywanie prostych pism procesowych w postępowaniach cywilnych i egzekucyjnychAnaliza stanów prawnych i faktycznychSegregacja poczty adresowanej do Działu WindykacjiOczekiwania:Absolwent lub student ostatnich lat studiów prawniczychZainteresowania w obszarze prawa cywilnego, gospodarczegoDodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy, w Kancelarii PrawnejOferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres trzymiesięczny z możliwością przedłużeniaPracę w międzynarodowym środowiskuOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371.Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (śląskie)
31 maja 2017
E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:Asystent/ka PrawnikaZakres obowiązków :Weryfikacja poprawności formalnej umów zawieranych przez SpółkęPrzygotowywanie i opiniowanie dokumentów zawieranych w oparciu o standardowe wzoryPrzygotowywanie prostych pism procesowych w postępowaniach cywilnych i egzekucyjnychAnaliza stanów prawnych i faktycznychSegregacja poczty adresowanej do Działu WindykacjiOczekiwania :Absolwent lub student ostatnich lat studiów prawniczychZainteresowania w obszarze prawa cywilnego, gospodarczegoDodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy, w Kancelarii PrawnejOferujemy :Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin na okres trzymiesięczny z możliwością przedłużeniaPracę w międzynarodowym środowiskuOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371.Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-6 z 6.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top