Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej, stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Mechanik Maszyn i Urządzeń Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. MM/62/17 Najważniejsze obowiązki: bieżące utrzymanie oraz kontrola maszyn i urządzeń technologicznych, usuwanie awarii, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji, przygotowywanie i ustawianie maszyn i urządzeń na potrzeby produkcji. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym lub pokrewne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn, znajomość mechaniki i budowy maszyn, umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej, umiejętność rozwiązywania problemów, motywacja i chęć do pracy, odpowiedzialność. Mile widziane: uprawnienia SEP do 1 kV, doświadczenie w dziale utrzymania ruchu. Oferujemy: stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju.  
Gliwice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Byt (śląskie)
28 marca 2017
Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Sosnowiec Nr ref. TUR/158/16 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych z zakresu elektromechanicznego, dokonywanie modyfikacji maszyn, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych naprawach, Wymagania: wykształcenie min. zawodowe techniczne, znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, elektryki i mechaniki, umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną, umiejętność pracy pod presją czasu, odporność na stres, chęć do pracy. Oferujemy: stabilną pracę w międzynarodowej, prestiżowej firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, profesjonalne szkolenia i możliwość zdobywania doświadczenia.  
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Z (śląskie)
Select Werving&Selectie na zlecenie Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:   rzeźnik/ pracownik uboju   Praca na terenie Holandii   Zadania na stanowisku: - ubój zwierząt rzeźnych i obróbkę poubojową tusz - rozbiór na elementy zasadnicze z odkostnieniem (m.in. trybowanie szynki)     Szukamy osób, które - mają doświadczenie w pracy w jako rzeźnik lub pracownik uboju min 6msc (warunek konieczny)   W zamian za to oferujemy: - zakwaterowanie i dojazd do pracy: BEZPŁATNIE - wynagrodzenie 1600 euro netto miesięcznie - zatrudnienie zgodne z holenderskim prawem pracy CAO vlees -pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności administracyjnych (sofi numer (odpowiednik naszego PESEL) konto bankowe,ubezpieczenie)     Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.
Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Rzeszów, Katowice, Kielce (dolnośląskie)
27 marca 2017
Mile widziani ukraińcy. Zakres obowiązków:   •           naważanie surowców, •           etykietowanie, •           zgrzewanie, •           paletyzowanie towaru, •           foliowanie, •           czynności pomocnicze przy produkcji spoż, •           mycie urządzeń, •           sprzątanie stanowisk po produkcji, •           mycie słoików, wiaderek, przepakowywanie z większych opakowań w mniejsze, sortowanie towaru.   Warunki pracy: •           praca w zmiennych warunkach atmosferycznych •           3 zmianowy system pracy (po 8 godzin) •           możliwość zakwaterowania i transportu do pracy •           wynagrodzenie miesięczne od 2000 do 3500 zł brutto   Warunek konieczny:książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (ważne!). Proszę dzwonić pod numer 532 300 739 w godzinach od 8:00 do 16:00.
Łodź/Warszawa (łódzkie)
27 marca 2017
NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 27 000 pracowników. W Polsce firma Pilkington IGP Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szkła na potrzeby budownictwa w 7 oddziałach zlokalizowanych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Ostrołęce, Skierniewicach, Szczecinie i we Wrocławiu. W Warszawie znajduje się Centrala firmy.   Obecnie do zakładu przetwarzającego szło budowlane w Szczecinie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:    OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Szczecin Nr. Ref. OMPS/SZN/2017 Ilość miejsc: 20   Zadania: Prace produkcyjne przy produkcji szyb Obsługa linii produkcyjnej Obsługa maszyn i urządzeń   Wymagamy: Zaangażowania, samodyscypliny oraz poważnego stosunku do wykonywanej pracy Gotowości do pracy w systemie zmianowym, punktualności Umiejętności pracy w zespole Mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia   Oferujemy: Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę Atrakcyjny system premiowania Szkolenia niezbędne do bezpiecznego świadczenia pracy Przydział pracy zgodny z zawartą umową o pracę oraz kartą zadań Bezpieczne i higieniczne warunki pracy Dofinansowanie do wczasów, wyjazdów turystycznych, wyprawek szkolnych dla dzieci Bezpłatny udział w programach Prozdrowotnych Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie wraz z opieką medyczną Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych konkursach doskonalących warunki pracy   Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres email lub:   Pilkington IGP Sp. z o.o. Oddział w Szczecinie ul. Pomorska 55, 70-812 Szczecin Dział Personalny    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy załączyć oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do  realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 9.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.883)”
Szczecin, Goleniów, Police, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Operator produkcjiChcesz rozpocząć swoją karierę w motoryzacji w międzynarodowej firmie? Jeżeli tak, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją plastikowych komponentów z wykorzystaniem technologii wtryskowej poszukuje pracowników do obsługi autoklawu:- praca od zaraz,- nawet bez doświadczenia!- wynagrodzenie do 3800 zł netto!- lokalizacja: Hrádek nad NisouOpis stanowiska pracy:- produkcja i kompletacja gotowych wyrobów dla luksusowych modeli samochodów Porsche, Audi, BMW.Oferujemy:- bezpłatne zakwaterowanie blisko fabryki,- zwrot za bilety na dojazdy do pracy (przy korzystaniu z komunikacji miejskiej),- bonus frekwencyjny,- bonus wydajnościowy,- premia uznaniowa,- wyższy zarobek dzięki bonusom i nadgodzinom,- zaliczki już od pierwszego tygodnia,- bony żywnościowe,- możliwość korzystania ze stołówki zakładowej,- dodatki za popołudniówki, nocki i pracę w weekendy,- możliwość zdobycia doświadczenia,- możliwość samorealizacji w ramach powierzonych obowiązków,- umowa o pracę na rok z trzymiesięcznym okresem próbnym z wynagrodzeniemod 2000 zł do 3800 zł netto. (85% pracowników zarabia ok. 3400 zł po okresie próbnym).
Lublin, Biłgoraj, Chełm, Łuków, Krasnystaw, Lubartów, Radzy (lubelskie)
27 marca 2017
     Dla naszego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach, lidera w przemyśle odlewniczym - poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:   Operator Produkcji Miejsce pracy: Żory (strefa ekonomiczna) Nr ref.: OP/17     Najważniejsze obowiązki: załadunki zasobników, obsługa paneli sterowania, kontrola jakości, pakowanie wyrobów gotowych.   Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie o profilu technicznym, min. 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym - od poniedziałku do piątku, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m, umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność.   Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi.   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego; atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet socjalny; szkolenia oraz kursy;       W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Select Werving&Selectie na zlecenie Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:rzeźnik/ rozbieracz/ pracownik ubojuMiejsce pracy: HOLANDIA: Tilburg/Helmond Zadania na stanowisku: - ubój zwierząt rzeźnych i obróbkę poubojową tusz- rozbiór na elementy zasadnicze z odkostnieniem (m.in. trybowanie szynki)- wykrawanie, porcjowanie i klasowanie mięsa wieprzowego i/ lub wołowegoSzukamy osób, które - mają doświadczenie w pracy w jako wykrawacz mięsa wołowego/ wieprzowego (praca nożem) min 6msc (warunek konieczny)- posiadają prawo jazdy kat B ( auto służbowe :) ) - mile widziane- chcą pracować za granica na dłuższy okres czasu.W zamian za to oferujemy: - zakwaterowanie i dojazd do pracy: BEZPŁATNIE- wynagrodzenie 1600 euro netto miesięcznie- dodatkowe bonusy za przepracowany okres czasu- kontrakt z gwarancja stabilnego zatrudnienia - zatrudnienie zgodne z holenderskim prawem pracy CAO vlees-pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności administracyjnych (sofi numer (odpowiednik naszego PESEL) konto bankowe,ubezpieczenie)Znajomość języka angielskiego/holenderskiego nie jest wymagane, lecz będzie dodatkowym atutem podczas zatrudnienia.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny 739 694 893.
Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, B (śląskie)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą z 19-letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków oferty pracy. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracyDołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Spawacz MIG/MAGKraj: NiemcyJeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!Zakres Twoich obowiązków:spawanie metodą MIG/MAG,fachowe przygotowanie materiału do spawania,składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem.bezwzględne przestrzeganie zasad BHP.Oczekujemy od Ciebie:doświadczenia w pracy jako spawacz,bardzo dobrej organizacji pracy,znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.Co oferujemy?1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony2.  Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne 3  Platne urlopy i premie swiateczne4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie 6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,7. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec10. Bezplatne ubranie ochronne i robocze... oraz wiele wiecej.Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!
Fulda (Niemcy)
21 marca 2017
Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ślusarz Miejsce pracy: Żory Nr ref. S/17/17 Najważniejsze obowiązki: prace ślusarskie, regeneracja i naprawa, prace spawalnicze, uzupełnianie dokumentacji. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, umiejętności ślusarskie (cięcie, szlifowanie), umiejętność spawania oraz napawania metodą TIG, umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną, sumienność, dokładność oraz chęć do pracy. Mile widziane: umiejętność obsługi tokarki, frezarki, pilnikarki. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.    
Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1511-1520 z 1754.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top