Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Opis stanowiska: realizacja planów sprzedaży sporządzanie i składanie ofert handlowych realizacja promocji i koordynacja obsługi handlowej analiza, monitorowanie i planowanie sprzedaży budowanie długoterminowych relacji z klientem dbałość o jakość ekspozycji i dystrybucję produktów budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta Wymagania: Poparte sukcesami, min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży Doświadczenie w branży oświetleniowej – warunek konieczny Umiejętności handlowe i negocjacyjne Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę, ukierunkowanie na cel Biegła znajomość komputera (MS Office, szczególnie Excel) Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów Prawo jazdy (B) – aktualne Gotowość do podróży służbowych Wykształcenie wyższe Mile widziana znajomość języka angielskiego Oferujemy: umowę o pracę pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie bardzo atrakcyjne wynagrodzenie !!! pakiet socjalny pakiet ubezpieczenia medycznego  i lekowego wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer)
Błonie (mazowieckie)
Opis stanowiska: pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami z rynków wschodnich przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów, rejestracja ofert i zapytań ofertowych prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych realizacja budżetu zamówień analiza rynku i zapytań ofertowych, przetargów itp. raportowanie przełożonemu Wymagania: wykształcenie wyższe warunek konieczny: biegła znajomość j. rosyjskiego i j. polskiego, mile widziana znajomość j. angielskiego udokumentowane i poparte sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok znajomość branży oświetleniowej w krajach WNP – warunek konieczny nastawienie na wynik i realizację założonych celów znajomość specyfiki pracy na rynkach wschodnich prawo jazdy kat B dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów i podróży służbowych zaangażowanie wysoka kultura osobista otwartość, komunikatywność Oferujemy: umowę o pracę pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie bardzo atrakcyjne wynagrodzenie !!! pakiet socjalny kartę ubezpieczenia medycznego   i lekowego wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer)
                                                       Firma designersko-produkcyjna                                              na eksport poszukuje osoby na stanowisko                                                 Specjalista ds kontaktów z klientami Oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie  Zakres obowiązków:   Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów oraz rozwoju przedsięwzięcia (tworzenie baz danych, ofert i prezentacji) Oferujemy: - pracę w bardzo ciekawej branży - pracę z ekskluzywnym produktem- pracę w dynamicznym i przyjacielsko funkcjonującym zespole- kontakt z kreatywnymi rozwiązaniami- możliwość rozwoju zawodowego
Warszawa,Praga Południe (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 898.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj