Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK HISZPAŃSKINr. ref. ES/10/2017Opis stanowiska:   Pozyskiwanie oraz obsługa klientów firmy Rozwijanie sprzedaży na rynku hiszpańskim Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowo-technicznych Koordynacja realizacji zamówień Budowanie długoterminowych relacji z klientami Tworzenie bazy klientów Raportowanie realizacji założonych celów Wymagania:   Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny Umiejętność prezentacji produktów oraz prowadzenia negocjacji handlowych Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów Umiejętność szybkiego uczenia się Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów zagranicznych Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja + premia) Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju osobistego Własne stanowisko pracy     Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
Firma z branży budowlano- przemysłowej zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi poszukuje osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Exportu - RYNEK NIEMIECKINr. ref. DE/10/2017 Opis stanowiska:Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całość działań handlowych związanych z rozwojem sprzedaży na rynek zagraniczny.Kluczowe obowiązki:   Stały kontakt z klientami firmy poprzez e-mail oraz telefon Przygotowywanie ofert handlowych Koordynacja realizowanych zamówień Planowanie działań sprzedażowych Realizacja celów i planów sprzedaży Analiza rynku Raportowanie Wymagania:   Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie Dobra organizacja pracy własnej Kreatywność Zaangażowanie w powierzone zadania Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office Mile widziane doświadczenie w sprzedaży Oferujemy:   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+prowizja+premia) Pracę stacjonarną Własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy Możliwość rozwoju Przyjazną atmosferę Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem referencyjnym w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
15 października 2017
Chętnie dam propozycję zatrudnienia na kilku kluczowych działach handlowych w sklepie wielkopowierzchniowym. Jeżeli jesteś osoba otwartą , komunikatywną ,masz chęci do pracy lubisz kontakt z ludźmi i dysponujesz wysoką kultura osobistą to miejsce pracy jest własnie dla Ciebie.Zapraszam Cie do pracy w większym zespole ludzi gdzię najważniejsza jest atmosfera i uśmiech na twarzy i to niezależnie od wieku czy masz 18 czy 100 lat każdy będzie mile widziany. Jeżeli miała to być Twoja pierwsza praca ,lub z różnych przyczyn np. ekonomicznych starciłeś/aś pracę w dotychczasowej firmie nie powiazanej z handlem a masz energię ,chęci i motywację zapraszam Cie na rozmowę rekrutacyjną a przekonasz się i podejmiemy wspólnie decyzję czy chcielibyśmy razem pracować w jednym zespole.Do Twoich podstawowych obowiązków oprócz uśmiechu na twarzy i chęci do pracy będzie należało :- dbanie przede wszystkim o dobre relacje z klientami-wykładanie towaru według określonych zasad-dbanie o odpowiednia ekspozycję towaru i jego prezentację -codzienne czynności porządkoweJeśli nie miałeś/aś wczesniej kontaktu z handlem ,dużym sklepem nie przejmuj się dysponujemy wykfalikowaną kadrą kierowniczą i ludzmi na podobnych stanowiskach z wieloletnim stażem , którzy chętnie dzielą sie swoja wiedzą i doświadczeniami .Nie każdy z Nas wiedział że bedzie chciał być w życiu handlowcem, a włąsnie tutaj odnalazł swoje miejsce i tylko dzięki swoim chęcią ,motywacji awansuje po następnych szczeblach kariery i czerpie satysfakcję z osięgnietych celów.Oferowane stanowiska pracy łączą sie z asortymentem przemysłowym ,elektronicznym jak i tekstylnym ale jeśli masz większe doświadczenie z żywnościa codzienną jak i swieżą też znajdzie się dla CIebie miejsce. Nasz zespół pracuje w systemie dwuzmianowym ,gdzie wynagrodzenie za wykonywaną pracę jest rostrzygane indywidualnie w zalęzności od zkaresu obowiązków i rodzaju wykonywanej pracy. Oferta dotyczy pełnego etatu czyli 8h rozliczanego za pomocą systemu elektronicznego i osobistej karty magnetycznej.Pierwsza umowa jest umową na okres próbnym 3 miesieczny ,poźniej umowa przechodzi na okres jednego roku gdzie dalej finalnie podpisywana jest na czas nieokreślony.Dodatkowymi korzyściami płnącymi z oferownych etatów jest:-dostęp do prywatnej opieki medycznej -karta multisport upoważniajaca do korzystania ze wszelkich obiektów sportowych na terenie miasta -karta pracowniacza upoważniajca do 10 % rabatu na wszelkie zakupy w niedziele Osoby zainteresowane podjęciem pracy w trybie "od zaraz" prosze o przesłanie na podany adres e-mail CV i jeśli chcesz być zauważony napisz dwa zdania o sobie (nie będziesz postrzegany jak automat do wysyłania CV) lub w wypadku wątpliwości czy dodatkowych pytań prosze o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 666304263ZapraszamZ poważaniem Paweł
Legnica (dolnośląskie)
Integra Consulting Poland znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 20-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.   Dla naszego Partnera, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 23 lat - Centrum Materiałów Meblowych Euro-Płyta poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (dział meblowy) Miejsce pracy: Nowy Tomyśl   Twoje zadania będą polegały na: stacjonarnej obsłudze klientów detalicznych oraz wykonawców, sprzedaży płyt meblowych (laminowane, sklejki, pilśniowe, mdf, hdf, osb, mfp), sprzedaży blatów kuchennych oraz okuć / akcesoriów meblowych, przyjmowanie zleceń na usługi stolarskie od klientów detalicznych i wykonawców, przygotowaniu i prezentowaniu ofert handlowych, zamawianiu towaru u dostawców / producentów i koordynowanie przebiegu realizacji zamówienia, wydawanie towaru znajdującego się na salonie sprzedaży i przylegającego do niego magazynu, składanie zleceń / zamówień w firmowym oprogramowaniu, prezentacji i promowaniu produktów, podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami, wspieraniu klientów w zakresie udzielania informacji produktowych oraz na temat procesu realizacji zamówień, wykonywanie rozkrojów płyt na specjalnym oprogramowaniu (do uzgodnienia).   Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się: doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku pod kątem oferowanego asortymentu, znajomością branży meblowej, doświadczeniem w obsłudze klientów, komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi, nastawieniem na długofalowe relacje i orientacją na Klienta i jego potrzeby, orientacją na wynik i cel, inicjatywą własną, zaangażowaniem w pracę i samodzielnością. W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje: umowę na czas nieokreślony, wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji i premii, benefity m.in. dofinansowanie do karty Multisport, bony, bonusy, fundusz socjalny, pracę i rozwój w stabilnej i prężnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.   Jeżeli stawiasz na pracę z ludźmi, koncentrujesz się na wyniku, potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę szukamy właśnie Ciebie!   Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV z nr ref. SDS/Nowy Tomyśl/10.2017 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Nowy Tomyśl (wielkopolskie)
Firma zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi budowlanych na Rynek Europejski poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego (do wyboru jeden język: francuski , hiszpański, niemiecki, portugalski, rumuński, włoski)   Miejsce pracy: Rzeszów   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:   Telefoniczną i mailową obsługę klientów zagranicznych Przygotowywanie ofert handlowych Bieżącą obsługę logistyczną dostaw Realizowanie planów sprzedaży Branżowe doradztwo techniczne Nadzór nad dokumentacją   Wymagania stawiane kandydatom to:   Biegła znajomość w mowie i piśmie jednego z języków:           francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rumuński, włoski Bardzo dobra obsługa komputera Kreatywność Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej Motywacja do pracy, dążenie do rozwoju osobistego Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży   Firma gwarantuje:   Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie podstawa + prowizja + premia Własne stanowisko pracy Szkolenie wdrażające w obowiązki Przyjazną atmosferę w pracy Praca biurowa od poniedziałku do piątku   Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska (z dopiskiem Francja, Hiszpania,Niemcy, Portugalia, Rumunia lub Włochy) w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.   Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
Dla naszego klienta - dystrybutora surowców chemicznych dla branży kosmetycznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. DTH/168/17 Najważniejsze obowiązki: rozwój sprzedaży surowców oferowanych przez firmę na terenie Polski, aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy, budowanie długotrwałych relacji biznesowych, doradztwo techniczne z zakresu surowców kosmetycznych na każdym etapie współpracy z klientem, utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane techniczne), doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji, prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy mobilnej na terenie kraju, miejsce zamieszkania (woj. łódzkie) lub gotowość do relokacji. Mile widziane: znajomość branży surowców kosmetycznych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych, atrakcyjne warunki współpracy, narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Łódz (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. H/106/17 Najważniejsze obowiązki: aktywna promocja i sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji polichlorku winylu, aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy, prowadzenie negocjacji handlowych i ofertowanie, utrzymywanie kontaktów z producentami surowców, analiza potrzeb rynku. Wymagania: wykształcenie wyższe chemiczne, min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży surowców do produkcji tworzyw sztucznych, znajomość branży tworzyw sztucznych, znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym, wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i samodzielność, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie kraju. Mile widziane: doświadczenie w branży przetwórstwa polichlorku winylu. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie działającej na międzynarodowym rynku, możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód), atrakcyjny system wynagrodzenia.
Łódź, Pabianice, , Konstantynów, Rzgów. (łódzkie)
13 października 2017
Dla naszego Klienta - firmy posiadającej ugruntowaną pozycję w branży TSL, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży TSL Miejsce pracy: Katowice Nr ref. SDS/113/17 Najważniejsze obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy z klientami, organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych. Wymagania: wykształcenie min. średnie, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność i chęć do aktywnego pozyskiwania nowych klientów, umiejętność obsługi komputera, samodzielność, energiczność, orientacja na wynik, umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania relacji. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, dynamiczną pracę, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego, narzędzia pracy.
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Z (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. PHB/87/17 Najważniejsze obowiązki: realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań, pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych, bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej, monitorowanie rynku. Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne), min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych, doświadczenie w sprzedaży surowców do produkcji farb, tynków, lakierów, posadzek żywicznych oraz chemii budowlanej będzie kluczowym atutem, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, dynamika i skuteczność w osiąganiu celów, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista. Oferujemy: pracę w dużej, renomowanej firmie, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
Łódź, Pabianice, , Konstantynów, Rzgów. (łódzkie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. PHB/87/17 Najważniejsze obowiązki: realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań, pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych, bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej, monitorowanie rynku. Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne), min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych, doświadczenie w sprzedaży surowców do produkcji farb, tynków, lakierów, posadzek żywicznych oraz chemii budowlanej będzie kluczowym atutem, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, dynamika i skuteczność w osiąganiu celów, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista. Oferujemy: pracę w dużej, renomowanej firmie, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
Łódź, Pabianice, , Konstantynów, Rzgów. (łódzkie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 373.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top