Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

#Możliwość zdobycia doświadczenia - szybko wdrożymy Cię w nowe obowiązki! #Specjalizacja branżowa - zostań ekspertem w reklamie i marketingu! Oferujemy kurs efektywnej komunikacji i sprzedaży zakończony uzyskaniem certyfikatu. #Stabilność i pewność zatrudnienia - na rynku istniejmy już od 2000 roku – tym samym możemy zapewnić, że praca u nas to gwarancji stabilności i pewności zatrudnienia!#Możliwość podjęcia pierwszej pracy zarobkowej - jeszcze nigdy nie pracowałeś? Żaden problem! Zacznij karierę u nas i zdobądź niezbędne doświadczenie, zostań z nami na dłużej!#Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym - wiemy, że po pracy każdy chce odpocząć, aby kolejny dzień zacząć z równie dobrym nastawieniem. U nas nie musisz pracować po godzinach, aby zarobić dobre pieniądze.#Zarządzanie ludźmi na stanowisku menadżera? – zapraszamy do nas! Pracując solidnie, zwiększając stale swoje kompetencje, masz szansę na zostanie liderem grupy, skąd już prosta droga do awansu na kolejne szczeble, także menadżerskie.#Pracuj w firmie o uznanej pozycji na rynku - w branży jesteśmy obecni od 17 lat, co oznacza, że osiągnęliśmy sukces i mamy stabilną pozycję na rynku wydawniczym. Dzięki temu naszym pracownikom możemy zaoferować umowy o pracę, wiele licznych premii oraz wysokie prowizje. #Ludzie i kultura - osoby pracujące u nas to zarówno doświadczeni handlowcy, jak i młode, dopiero zbierający pierwsze doświadczenia pracownicy. Praca w takim zespole powoduje, iż poziom kreatywności w działaniu nigdy nie spada.#Stabilna i prestiżowa firma, niebędąca dużą korporacją - wiemy, jak wygląda praca w korporacji i chcemy za wszelką cenę unikać rozwiązań tam stosowanych. Stawiamy na otwartość i bezpośredniość, bo to dla nas wszystkich najważniejsze. #Konkurencyjna płaca podstawowa i wysokie premie - już na start oferujemy Ci 2 240 zł brutto, a do tego dorzucamy dwa razy po 500 zł. Aby je otrzymać - musisz mieć udokumentowane doświadczenie w sprzedaży oraz pomóc nam zrekrutować kolejną osobę. O szczegóły pytaj menadżera na rozmowie kwalifikacyjnej. Twoja pierwsza pensja może wynieść nawet 3 570 zł brutto!#Za godzinę zapłacimy Ci nawet 25 zł - mamy motywujący system wynagradzania: możesz zarobić nawet 25 zł za godzinę pracy!#Atrakcyjna lokalizacja - wiemy, jak ważna jest lokalizacja, dlatego na nasze biuro wybraliśmy budynek w centrum miasta – przy przedłużeniu Alei Najświętszej Maryi Panny.#Menedżer nieustannie wspierający rozwój młodego członka zespołu - doświadczeni menadżerowie, od których nauczysz się naprawdę wiele, przez cały czas będą wspierać Twój rozwój i – zwyczajnie – pomogą szybko zacząć zarabiać pieniądze.   
Częstochowa, Kamienica Polska, Wrzosowa, Poczesna, (śląskie)
E100 Polska Sp. z o.o. - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.Przedstawiciel handlowyMiejsce pracy: WarszawaObowiązki:pozyskiwanie i nadzór nad współpracą z aktualnymi Klientami (kontakty telefoniczne oraz spotkania), realizacja założonych celów sprzedażowych, prowadzenie bazy Klientów, analiza konkurencji, prowadzenie akcji marketingowych, raportowanie działań, analiza rynku.Wymagania:Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem, obsługą klientów,Inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy,Nastawienie na realizację celów, umiejętność negocjacjiGotowość do wyjazdów służbowych,Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),Mile widziana znajomość branży transportowo- spedycyjnej.Oferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od realizacji planów,Realną możliwość rozwoju i awansu,Narzędzia do pracy auto (pool car), laptop, telefon,Pakiet prywatnej opieki medycznej.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371.Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: u. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371., dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Warszawa (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy z branży medycznej posiadającej swoją placówkę w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Katowice / region woj. śląskiego Nr ref. PH/96/17 Najważniejsze obowiązki: aktywna sprzedaż usług firmy na podległym terenie, utrzymywanie dotychczasowych i budowanie nowych, długofalowych relacji i z klientami, realizacja założonych planów sprzedażowych, analiza rynku i potrzeb klientów. Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w obszarze B2B, umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych, determinacja w działaniu i nastawienie na cel, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy mobilnej na terenie woj. śląskiego. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie medycznej, możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia  oraz jasna ścieżka kariery, atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia), narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.  
Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie)
Progresso dla swojego Klienta, firmy z branży obróbki metalu,  poszukuje kandydatów do współpracy jako: Inżynier Sprzedaży z j. angielskim (branża AGD) Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie   Zadania: - pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych, - przygotowywanie oraz negocjowanie ofert, - realizacja planów sprzedażowych, - przygotowanie materiałów reklamowych, udział w targach, - tworzenie zestawień na potrzeby firmy, - sporządzanie budżetów sprzedażowych. Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, - doświadczenie w sektorze Horeca lub w sektorze komponentów do AGD, - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami, - dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów, - umiejętność obsługi systemu sprzedażowego, stosowanie strategii marketingowych, - prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność do podróży służbowych, - umiejętność pracy w grupie. Oferujemy: - niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon komórkowy, - interesujące wynagrodzenie plus % od wyników sprzedaży. - wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy - możliwość rozwoju zawodowego   Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM . W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]    
Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Świdnica (dolnośląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana) Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska Nr ref. PHB/87/17 Najważniejsze obowiązki: realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań, pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych, bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej, monitorowanie rynku. Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne), min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych, doświadczenie w sprzedaży surowców do produkcji farb, tynków, lakierów, posadzek żywicznych oraz chemii budowlanej będzie kluczowym atutem, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, dynamika i skuteczność w osiąganiu celów, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista. Oferujemy: pracę w dużej, renomowanej firmie, stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).  
łódź, Vorarlberg (łódzkie)
27 kwietnia 2017
Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:   Sprzedawca - Kasjer Miejsce pracy: Wrocław   Obowiązki: • Obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu, • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, • Dbałość o ekspozycję i zatowarowanie, • Przygotowywanie i kontrola zamówień, • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, • Dbałość o porządek i wygląd sklepu   Wymagania: • Minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, • Wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta, • Odpowiedzialność i zaangażowanie.   Co oferujemy: • Pracę w młodym i energicznym zespole, • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę, • Możliwość rozwoju zawodowego, • Szkolenia stanowiskowe.   Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja @progresso.net.pl W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]  
Wroclaw (dolnośląskie)
Wholesale price for Brand New Apple iphone 7, plus 7 and Samsung Galaxy S8. Contact us at the information below if you are interested: E-mail: worldelectronicscentre77 @ gmail.com Skype: d.williams012 Name: Williams Dorglas
Opole, Traunreut (opolskie)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niemieckim     Opis stanowiska: Wyszukiwanie klientów - fotografów w krajach niemieckojęzycznych Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (poprzez kontakty telefoniczne i mailowe) Negocjowanie warunków handlowych z klientami Realizacja celów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów Zagraniczne wyjazdy służbowe na targi (2-3 razy w roku)   Wymagania: Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie Kilkuletni pobyt w krajach niemieckojęzycznych Wyczucie biznesowe oraz łatwość nawiązywania kontaktów Łatwość prowadzenia rozmów biznesowych w języku niemieckim przez telefon Świadomość celu połączona z właściwym doborem środków oraz planowaniem drogi dojścia do celu Bardzo dobra obsługa komputera Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie Prawo jazdy kat. B   Oferujemy: Przejrzysty zakres zadań Udział w projektach o charakterze międzynarodowym Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny Praca w kilkunastoosobowym zespole Praca stacjonarna, pełen etat Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport       Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Rzeszów (podkarpackie)
Wyświetlono rezultaty 601-608 z 608.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top