Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

14 listopada 2017
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy motoryzacyjnej z siedzibą w Rybniku - w wyniku rozwoju struktur działu zakupów, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów Miejsce pracy: Rybnik Nr ref. SZ/190/17 Najważniejsze obowiązki: składanie zapytań ofertowych, aktywne pozyskiwanie dostawców, ocena jakości dostawców, optymalizacja kosztów zakupów, planowanie oszczędności. Wymagania: min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej, komunikatywna znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty z międzynarodowymi dostawcami,  doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców, znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP, umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,  umiejętność prowadzenia negocjacji, samodzielność oraz determinacja w działaniu. Oferujemy: ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, udział w interesujących, międzynarodowych projektach, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.  
Rybnik (śląskie)
12 listopada 2017
Miejsce pracy: FinlandiaForma pracy:Pełny etatLiczba wakatów: 2 Opis zadań:- obróbka skrawaniem na tokarce konwencjonalnej (manualny).- kontrola jakościowa produkowanych podzespołów,- obsługa przyrządów pomiarowych,- praca ściśle z instrukcjami, Wymagania- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- Umiejętność czytania rysunków technicznych- Komunikatywna znajomość języka angielskiego- CV (mile widziane CV w języku angielskim) info.ddinvest(a)gmail.com Oferujemy:Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)- Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.- Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – bank godzin+ dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych. D&D InvestScandinavia office:Helsinki, Finland.Jari Tiitto / +358 400862837 info.ddinvest(a)gmail.com
Jyväskylä (Finlandia)
Tartasso Poland Sp. z o.o. Witamy Jesteśmy firmą z kapitałem amerykańskim tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju.Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych urządzeń elektrycznychi elektronicznych dla branży IoT (Internet of Things). Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Projektant/Konstruktor HVAC - elektronika użytkowa Miejsce pracy: Lublin Region: lubelskie   Do twoich zadań należeć będzie: projektowanie elementów HVAC w prototypach urządzeń elektroniki użytkowej wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego i chłodniczego urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych projektowanie rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji z elementami sterowania projektowanie urządzeń chłodniczych projektowanie oraz dobór agregatów chłodniczych Oczekujemy: minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku znajomości języka angielskiego zaangażowania w pracę komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole Mile widziane: portfolio wcześniejszych prac znajomość oprogramowania CAD firmy Autodesk Oferujemy: stabilną, długotrwałą współpracę z elastycznymi godzinami pracy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design itd.), możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności udział w innowacyjnych projektach skierowanych na rynek amerykański system premiowy zależny od efektów pracy wynagrodzenie miesięczne: 7000-9000 PLN (netto, przy umowie B2B)   Nasze spółki zajmują się badaniami i rozwojem innowacyjnych produktów. Projektujemy i prototypujemy w Polsce. Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tartasso Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Lublin (lubelskie)
Tartasso Poland Sp. z o.o. Witamy Jesteśmy firmą z kapitałem amerykańskim, tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju.Zajmujemy się tworzeniem  zaawansowanych urządzeń elektronicznychoraz elektrycznych dla branży IoT (Internet of Things). Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Projektant/Konstruktor MECHANIKI - elektronika użytkowa Miejsce pracy: Lublin Region: lubelskie Do twoich zadań należeć będzie: opracowywanie zaawansowanych projektów prototypów oraz produktów w zakresie urządzeń elektroniki użytkowej przygotowywanie i modyfikacja dokumentacji CAD uczestnictwo w badaniach i wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych testowanie i badania projektowanych rozwiązań, budowa prototypów Oczekujemy: minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku znajomości rysunku technicznego znajomości języka angielskiego zaangażowania w pracę komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole Mile widziane: portfolio wcześniejszych prac znajomość oprogramowania CAD firmy Autodesk Oferujemy: stabilną, długotrwałą współpracę z elastycznymi godzinami pracy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design itd.) możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności udział w innowacyjnych projektach skierowanych na rynek amerykański system premiowy zależny od efektów pracy wynagrodzenie miesięczne: 5000-7000 PLN (netto, przy umowie B2B)   Nasze spółki zajmują się badaniami i rozwojem innowacyjnych produktów. Projektujemy i prototypujemy w Polsce. Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tartasso Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Lublin (lubelskie)
Tartasso Poland Sp. z o.o. Witamy Jesteśmy firmą z kapitałem amerykańskim, tworzącą w Lublinie oddział badania i rozwoju.Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych urządzeń elektronicznychoraz elektrycznych dla branży IoT (Internet of Things).  Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Projektant/Konstruktor ELEKTRONIKI - elektronika użytkowa Miejsce pracy: Lublin Region: lubelskie Do twoich zadań należeć będzie: projektowanie oraz konstruowanie prototypów zaawansowanych urządzeń elektroniki użytkowej projektowanie oraz modyfikowanie układów elektronicznych, układów sterowania, płytek PCB testowanie oraz analiza funkcjonalności zaprojektowanych układów wykonywanie dokumentacji technicznej projektowanych układów Oczekujemy: minimum trzech lat doświadczenia na podobnym stanowisku znajomości języka angielskiego zaangażowania w pracę komunikatywności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole Mile widziane: portfolio wcześniejszych prac znajomość oprogramowania CAD firmy Autodesk Oferujemy: stabilną, długotrwałą współpracę z elastycznymi godzinami pracy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design itd.) możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności udział w innowacyjnych projektach skierowanych na rynek amerykański system premiowy zależny od efektów pracy wynagrodzenie miesięczne: 7000-9000 PLN (netto, przy umowie B2B)   Nasze spółki zajmują się badaniami i rozwojem  innowacyjnych produktów. Projektujemy i prototypujemy w Polsce. Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tartasso Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Lublin (lubelskie)
Wyświetlono rezultaty 11-15 z 15.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top