Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

16 czerwca 2017
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:Zakres obowiązków: • telefoniczne odbieranie zleceń na dostawę jedzenia z restauracji do klienta pod wskazany przy zleceniu adres • terminowe, bezpieczne i nieuszkodzone dostarczanie jedzenia do klienta Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy: • dobrej znajomości topografii Wrocławia • czynnego prawo jazdy kat. B (minimum 5 lat) oraz własnego samochodu • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych • mile widziane doświadczenie w rozwożeniu posiłków • mile widziana znajomość języka angielskiego • komunikatywności, umiejętności pracy pod presją czasu, • umiejętności pracy zespołowej, zaangażowania • gotowości do pracy w systemie zmianowym (11:30-18:30, 14:30-21:30) Miejsce pracy: • Wrocław Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, bez pośredników • atrakcyjne wynagrodzenie (widełki: 2100 – 3000 brutto) oraz zwrot za paliwo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznejW tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.   Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zarządzania wierzytelnościami, poszukujemy osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Obsługi Spraw Indywidualnych   miejsce pracy: Wrocław nr ref.: 8504/SSI   Wymagania:   u  znajomość języka niemieckiego na poziomie C1, u  znajomość obsługi komputera, u  umiejętność pracy w zespole, u  komunikatywność i wysoka kultura osobista, u  doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.   Obowiązki:   u  nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji z niemieckojęzycznym klientem, u  rozpatrywanie reklamacji oraz zapytań indywidualnych i udzielanie odpowiedzi, u  obsługa procesu SKIP, u  współpraca z partnerami zewnętrznymi, u  dbanie o wizerunek firmy.   Nasz Klient oferuje:   u  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, u  pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, u  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, u  profesjonalne szkolenia, u  bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
HR Work Force (APT 8948) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Obecnie dla naszego Klienta znajdującego się w okolicach Psiego Pola poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu i zabezpieczaniu odzieży. Obowiązki na stanowisku: - zabezpieczanie odzieży - pakowanie i sortowanie towaru - przygotowanie towaru do wysyłki - dbanie o porządek na stanowisku pracy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie: 2922 zł brutto/miesięcznie - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracę od poniedziałku do piątku po 8 godz/dziennie w systemie II-zmianowym (6-14 oraz 14-22) - przyjazną atmosferę - odzież roboczą - profesjonalne szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy Wymagania: - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz - chęć i motywacja do pracy - zaangażowanie, solidność, sumienność - dobra organizacja pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy przy przygotowaniu odzieży do wysyłki dla naszego Klienta znajdującego się w okolicach Psiego Pola, ul. Kiełczowska Obowiązki na stanowisku: - Sortowanie/Zabezpieczanie towaru - Przygotowanie produktów do wysyłki Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po okresie ok 3 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio do Firmy) - Pracę od poniedziałku do piątku w trybie II zmianowym (6-14 / 14-22) - Wynagrodzenie: 2922 zł brutto/ miesięcznie Wymagania: - Chęć i motywacja do pracy - Zaangażowanie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). "
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
12 czerwca 2017
EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacjach i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:Program rozwojowy: Specjalista ds. Lean / Kontroli Jakości  miejsce pracy: Wrocław   Wymagania: absolwent lub student studiów na kierunkach: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska  doświadczenie w środowisku produkcyjnym   podstawy znajomości obszaru Lean/Kontroli jakości  umiejętność analitycznego myślenia  samodzielność i inicjatywa w działaniu  łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania relacji  bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz jednego z języków europejskich   chęć do podróżowania i relokacji  Obowiązki: uczestnictwo w rozbudowanym, 2-letnim programie rozwojowym  odgrywanie roli lidera w min. 3-4 projektach na terenie całej Europy  doskonalenie systemu Lean w obszarach produkcyjnych i nieprodukcyjnych  pomoc w rozwoju kultury Lean   wkład i wsparcie w dojrzewaniu systemu Lean   stosowanie narzędzi do oceny ryzyka (FEMA)  rozwój kultury jakościowego myślenia w organizacji  rozwiązywanie problemów za pomocą zaawansowanych narzędzi i metod (Six Sigma)  wprowadzanie procesu zaawansowanej kontroli jakości produktu (APQP)  nauka i uczestnictwo w audytach Oferujemy: praca w oddziałach firmy na terenie całej Europy  zdobycie doświadczenia na polu zarządzania systemami jakości   realny wpływ na funkcjonowanie jednostki   dalszy rozwój w strukturach firmy po zakończeniu program
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:   Programista Systemów Wbudowanych   miejsce pracy: Wrocław nr ref.: 8495/PSW   Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: informatyka, elektronika), min. roczne doświadczenie w pisaniu oprogramowania systemów wbudowanych, doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami, znajomość języka angielskiego na poziomie B2, bardzo dobra znajomość języka C, wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej, chęć doskonalenia się w zakresie programowania, umiejętności pracy zespołowej i komunikacji, gotowość do krótkich podróży zagranicznych. Obowiązki: rozwój i wdrażanie oprogramowania wbudowanego do sterowników elektronicznych, projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności dla mikrokontrolerów, testowanie i weryfikacja napisanych modułów, utrzymywanie obecnego kodu, bibliotek i architektury rozwijanego oprogramowania. Nasz Klient oferuje: umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, szkolenia specjalistyczne i językowe.
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
12 czerwca 2017
Tworzymy unikalny zespół inżynierów, którzy zajmą się tematem nowych technologii. Najważniejsze są Twoje umiejętności – poszukujemy ludzi z różnym doświadczeniem.Wymagania: C/C++, wykształcenie wyższe, wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania, biegła obsługa środowiska Linux, doświadczenie w programowaniu embedded.Umowa: dowolnaLokalizacja: WrocławWynagrodzenie: od 6 000 - 15 000Oferujemy: samodzielnie złożony pakiet benefitów z długiej listy (multisport, kafeteria, kinoman, szkolenia, konferencje itd.)
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
25 maja 2017
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.       Pracownik Magazynowy   Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)   Zakres obowiązków:   wyszukiwanie produktów za pomocą skanera,   przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych,   pobieranie zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych,   pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów,   odbieranie produktów.   Wymagania:   zdolność do częstego przenoszenia i pchania ciężarów do 15 kilogramów,   zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych,   gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,   umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz skrzynki mailowej,   komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność.   Oferujemy:   pracę dla dużej, międzynarodowej firmie, będącej pionierem w branży sprzedaży elektronicznej,   umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą   wynagrodzenie 15 złotych brutto,   możliwość uzyskania do 15% premii, niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,   obiady pracownicze za 1 zł,   dojazd bezpłatny z Wrocławia, Wałbrzycha, Strzelina, Legnicy, Świdnicy, Oleśnicy, Trzebnicy, Bielawy, Dzierżoniowa, Brzegu, Nowej Rudy, Środy Śląskiej, Ziębic i okolice
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie   W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: praca w magazynie z obsługą wózków widłowych kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów sortowanie towarów oraz wykładanie na półki Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe lub chęć zrobienia takich uprawnień gotowość do pracy w trybie zmianowym (dzień/noc) 4 dni w tygodniu/10 godzin dziennie dobry stan zdrowia doświadczenie w pracy z komputerem mile widziane komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: pracę dla dużej, międzynarodowej firmie, będącej pionierem w branży sprzedaży elektronicznej, umowę o pracę  wynagrodzenie 15 złotych brutto za godzinę, możliwość uzyskania do 15% premii, niezbędne szkolenia i narzędzia pracy, bezpłatny obiad dojazd bezpłatny z Wrocławia, Wałbrzycha, Strzelina, Legnicy, Świdnicy, Oleśnicy, Trzebnicy, Bielawy, Dzierżoniowa, Brzegu, Nowej Rudy, Środy Śląskiej, Ziębic, Kłodzka i okolic ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy działającej w branży drogowej i mostowej, poszukuje osób na stanowisko:   Kierowca C+E / Pracownik remontowy Miejsce pracy: Wrocław   Główne zadania: transport narzędzi / maszyn oraz materiałów budowlanych na miejsce robót przygotowanie, załadunek / rozładunek narzędzi pomoc w wykonywanych robotach / remontach   Wymagania: czynne prawo jazdy kat. C+E min.2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, wykształcenie min. średnie, odpowiedzialność i samodzielność, dyspozycyjność do delegacji, mile widziane uprawnienia do przewozu osób / nie wymagane   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia atrakcyjne wynagrodzenie     Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: praca@ progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]    
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 34.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top