Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Obowiązki: praca nad aktualnymi systemami monitorowania procesów produkcji (MES), wsparcie w procesie budowania baz danych dotyczących procesów produkcji,praca na systemie Access oraz na Microsoft Excel, wdrażanie nowych systemów usprawniających pracę (np. Inteligentne szafy narzędziowe, elektroniczny magazyn), rozbudowa baz danych dotyczących pracowników produkcji, współtworzenie harmonogramów pracy na podstawie baz danych,analiza efektywności pracy; dzienne/tygodniowe/miesięczne raportowanie wskaźników produkcji.   Wymagania: wykształcenie informatyczne, doświadczenie w zakresie tworzenia arkuszy danych, pozwalających mierzyć poziom realizacji procesów i tworzyć raporty, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, mile widziane prawo jazdy kat. B.   Nasz Klient oferuje:  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,  możliwość rozwoju zawodowego.
Chorzów (śląskie)
20 kwietnia 2018
Restauracja Dworek Parkowy znajdująca się w Parku WPKiW przyjmie do pracy kucharza.Oferujemy:- ciepły posiłek, - grafik dwa na dwa, - możliwość rozwoju m.in. dzięki szkoleniom, - umowę o pracę, - stawkę od 15zł.Chętnych zapraszamy do kontaktu:tel.: 518 765 213
13 kwietnia 2018
Zatrudnimy monterów konstrukcji - wymagana znajomość rysunku technicznego budowlano-montażowego, min. 3 lata doświadczenia oraz dobra organizacja pracy. Stała praca, umowa o pracę, system prowizyjny.
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 17.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj