Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

18 lutego 2019
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. SZ/1301 Najważniejsze obowiązki: prowadzenie procesów zakupowych, wysyłanie zapytań ofertowych, aktywne pozyskiwanie dostawców i ich rozwój, negocjacje warunków handlowych z dostawcami, sporządzanie analiz kosztowych, optymalizacja kosztów zakupów i realizacja założonych celów, przygotowywanie umów zakupowych. Wymagania: wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub ekonomiczne, min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej, doświadczenie w obszarze zakupów do działów technicznych, komunikatywna znajomość języka angielskiego - kontakty z międzynarodowymi dostawcami,  doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców, znajomość MS Office oraz systemu SAP, umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,  umiejętność prowadzenia negocjacji, samodzielność oraz determinacja w działaniu. Oferujemy: pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej, udział w interesujących, międzynarodowych projektach, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. AUR/14911 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii, usprawnienia maszyn, programowanie sterowników PLC, raportowanie. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność programowania sterowników PLC, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, gotowość do podjęcia pracy zmianowej, chęć do pracy. Oferujemy: pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet szkoleń, uczestnictwo w ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego.
Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Technik Utrzymania Obiektu Miejsce pracy: Sosnowiec Nr ref. TUO/2302 Najważniejsze obowiązki: nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oraz usuwaniem awarii mediów i instalacji technicznych, wystawianie poleceń na pracę w rozdzielniach elektrycznych nn/SN, planowanie zakupów oraz remontów. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, wiedza z zakresu elektryki i energetyki, komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność rozwiązywania problemów. Mile widziane: doświadczenie w pracy na rozdzielniach 20 kV. Oferujemy: stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej, udział w interesujących projektach, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Dla naszego Klienta – stabilnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ślusarz Narzędziowy Form Wtryskowych Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. SNF/8006 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii form wtryskowych, usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form, wykonywanie przeglądów prewencyjnych form. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomość podstaw mechaniki, znajomość rysunku technicznego, znajomość budowy i działania form, umiejętność obsługi tokarki oraz frezarki, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane: uprawnienia na suwnicę, doświadczenie w branży odlewniczej. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.
Dąbrowa Górnicza (śląskie)
12 lutego 2019
Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. MS/12009 Najważniejsze obowiązki: wparcie działu utrzymania ruchu, dokonywanie napraw, uczestnictwo w przeglądach parku maszynowego. Wymagania: wykształcenie techniczne, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, chęć do dalszej nauki i pogłębiania wiedzy i kwalifikacji, gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego.
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie)
Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy osób na stanowisko:  Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. AUR/5805 Najważniejsze obowiązki: udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S), udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów, diagnoza układów automatyki, programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich, prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn nadzór nad pracami automatyków oraz firm podwykonawczych praca w systemie zmianowym. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, odpowieidzialność, gotowość i chęć do pracy. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne), możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.
Dąbrowa Górnicza (śląskie)
12 lutego 2019
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. TUR/2101 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii maszyn i urządzeń (zakres: elektryczny i mechaniczny), dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn, uczestnictwo w przeglądach prewencyjnych. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej, znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz podstaw automatyki, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze funkcjonującej firmie produkcyjnej, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie)
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Sosnowiec Nr ref. AUR/2201 Najważniejsze obowiązki: diagnoza układów automatyki, usuwanie bieżących awarii systemów automatyki, dokonywanie modyfikacji programów sterowników. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze funkcjonującej firmie produkcyjnej, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Infrastruktury i Mediów Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. INF/1901 Najważniejsze obowiązki: nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oraz usuwaniem awarii mediów i instalacji technicznych, nadzór nad firmami zewnętrznymi, współpraca z dostawcami i serwisem, wystawianie poleceń na pracę w rozdzielniach elektrycznych nn/SN, planowanie zakupów oraz remontów. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: energetyczne lub elektryczne), doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, wiedza z zakresu elektryki i energetyki, komunikatywna znajomość języka angielskiego, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność rozwiązywania problemów. Mile widziane: doświadczenie w pracy na rozdzielniach 20 kV. Oferujemy: stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej, udział w interesujących projektach, realne możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 16.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top