Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.     Dla naszego Klienta, zakładu produkującego elementy wyposażenia i części maszyn we Francji, poszukujemy osób na stanowisko: Szlifierz odlewów miejsce pracy: Francja, Lyon   Do Twoich zadań będzie należało: praca w dużym zakładzie przemysłowym, szlifowanie i polerowanie odlewów żeliwnych i klasycznych, zawieszanie na hakach odlewów przed śrutowaniem, obsługa linii odlewniczej, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi, dbanie o jakość wykonywanych komponentów.    Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, praktyczna znajomość podstawowego rysunku technicznego, mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna, przestrzeganie zasad BHP, dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.   Oferujemy: legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ), stawka podstawowa 9,76 brutto EUR /h (około 12,65 brutto EUR /h z bonusami), atrakcyjne dodatkowe bonusy, godziny nadliczbowe płatne +25%, dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy, zapewniona dopłata do kosztów utrzymania mieszkania, dodatkowe ubezpieczenie na terenie Francji, zwrot kosztów przejazdu, po okresie próbnym, możliwa praca na dłuższy okres.     Jeżeli uważasz, że szukamy właśnie Ciebie prześlij do nas swoją aplikację DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116 T:  48 571 322 118     Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Lyon (Francja)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.     Dla naszego Klienta, zakładu produkującego elementy wyposażenia i części maszyn we Francji, poszukujemy osób na stanowisko: Szlifierz odlewów miejsce pracy: Francja, Lyon   Do Twoich zadań będzie należało: praca w dużym zakładzie przemysłowym, szlifowanie i polerowanie odlewów żeliwnych i klasycznych, zawieszanie na hakach odlewów przed śrutowaniem, obsługa linii odlewniczej, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi, dbanie o jakość wykonywanych komponentów.    Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, praktyczna znajomość podstawowego rysunku technicznego, mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna, przestrzeganie zasad BHP, dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.   Oferujemy: legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ), stawka podstawowa 9,76 brutto EUR /h (około 12,65 brutto EUR /h z bonusami), atrakcyjne dodatkowe bonusy, godziny nadliczbowe płatne +25%, dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy, zapewniona dopłata do kosztów utrzymania mieszkania, dodatkowe ubezpieczenie na terenie Francji, zwrot kosztów przejazdu, po okresie próbnym, możliwa praca na dłuższy okres.     Jeżeli uważasz, że szukamy właśnie Ciebie prześlij do nas swoją aplikację   DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116 T:  48 571 322 118     Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Lyon (Francja)
PRACA NA PRODUKCJI- BEZ DOŚWIADCZENIA- OD ZARAZ Miejsce pracy: Francja, okolice LyonuOpis: Agencja Zatrudnienia Interima Polska sp. z o.o., nr certyfikatu 12876, specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie rekrutacji i pracy tymczasowej, zarówno na rynku polskim jak i na rynkach europejskich, poszukuje aktualnie osób chętnych do pracy na stanowisku:PRACOWNIK PRODUKCJI BEZ DOŚWIADCZENIA- OD ZARAZ     ⇒Ilość wolnych miejsc : 6 ⇒Przewidywany czas kontraktu : maj/czerwiec ⇒Okres próbny : 15 dni ⇒Miejsce pracy : Francja, Region Rodan-Alpy, okolice Lyonu Opis pracy:⇒Praca w odlewni aluminium przy formach kokilowych (produkcja części motoryzacyjnych)⇒Praca przy wypełnianiu form płynnym surowcem (aluminium)⇒Obróbka mechaniczna i powierzchniowa odlewów (bębnowanie, piaskowanie, szlifowanie, polerowanie) ⇒Praca w systemie zmianowym 5-13 / 13-21 / 21-5. Wymagania: ⇒Chęć i motywacja do pracy⇒Dobra kondycja fizyczna (praca w hali w podwyższonej temperaturze)⇒Niewymagane doświadczenie⇒Umiejętność pracy pod presją czasu z zachowaniem należytej jakości produkowanych odlewów.⇒Doświadczenie w pracy wymagających zdolności manualnych⇒Możliwość wyjazdu własnym samochodem (wymagane 1 auto dla grupy 3 osób)⇒Znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane) Oferujemy:⇒Zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę tymczasową⇒minimum 35 godzin pracy tygodniowo⇒Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 9, 76 euro brutto/h ⇒Dodatek urlopowy w kwocie 10% brutto doliczany do wynagrodzenia⇒Nadgodziny płatne wg stawki powiększonej o 25%⇒Organizację zakwaterowania w okolicach miejsca pracy (płatne ok.200 eur/mc)⇒Po przepracowaniu całego zaplanowanego kontraktu premię w wysokości 10 % zarobków brutto⇒Opiekę francuskojęzycznego oraz polskojęzycznego koordynatoraOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Praca na produkcji" i podaniem nr ref. PROD/FR/LY/05/17 w tytule wiadomości. W CV (w języku polskim i/lub francuskim) należy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Lyon (Francja)
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy. HRNavigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.     Dla naszego Klienta, zakładu produkującego elementy wyposażenia i części maszyn we Francji, poszukujemy osób na stanowisko: Szlifierz odlewów miejsce pracy: Francja, Lyon   Do Twoich zadań będzie należało: praca w dużym zakładzie przemysłowym, szlifowanie i polerowanie odlewów żeliwnych i klasycznych, zawieszanie na hakach odlewów przed śrutowaniem, obsługa linii odlewniczej, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi, dbanie o jakość wykonywanych komponentów.    Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, praktyczna znajomość podstawowego rysunku technicznego, mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna, przestrzeganie zasad BHP, dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.   Oferujemy: legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ), stawka podstawowa 9,76 brutto EUR /h (około 12,65 brutto EUR /h z bonusami), atrakcyjne dodatkowe bonusy, godziny nadliczbowe płatne +25%, dodatkowa premia na zakończenie kontraktu oraz wypłacany ekwiwalent urlopowy, zapewniona dopłata do kosztów utrzymania mieszkania, dodatkowe ubezpieczenie na terenie Francji, zwrot kosztów przejazdu, po okresie próbnym, możliwa praca na dłuższy okres.     Jeżeli uważasz, że szukamy właśnie Ciebie prześlij do nas swoją aplikację   DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR T:  48 571 322 116 T:  48 571 322 118    Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Lyon (Francja)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 58.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top