Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje osób na stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących     ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie parametrów maszyny,   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej (praca w godz. 6-18, 18-6)   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjną stawkę godzinową, - pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy on-line i inne ), - umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku) - pomoc w organizacji dojazdu     Miejsce pracy: okolice Garwolina     Jesteś zainteresowany – wyślij SMS o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Lub aplikuj - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Garwolin (mazowieckie)
 Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47) dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje osób na stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących     ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie parametrów maszyny,   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej (praca w godz. 6-18, 18-6)   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjną stawkę godzinową, - pakiet benefitów socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy on-line i inne ), - umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku) - pomoc w organizacji dojazdu     Miejsce pracy: Celejów, okolice miejscowości Wilga     Jesteś zainteresowany – wyślij SMS o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Lub aplikuj za pośrednictwem portalu - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje.  
Garwolin (mazowieckie)
13 marca 2017
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.  Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.   Dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie wszystkich parametrów maszyny, - wypełnianie raportów produkcyjnych   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie), - atrakcyjną stawkę godzinową, - umowę o pracę (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku)     Miejsce pracy: Celejów, okolice miejscowości Wilga     Jesteś zainteresowany – wyślij smsa o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy. Lub aplikuj  - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) 
Garwolin (mazowieckie)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.  Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.   Dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie wszystkich parametrów maszyny, - wypełnianie raportów produkcyjnych   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie), - atrakcyjną stawkę godzinową, - umowę o pracę (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku)     Miejsce pracy: Celejów, okolice miejscowości Wilga     Jesteś zainteresowany – wyślij smsa o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy. Lub aplikuj - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) 
Garwolin (mazowieckie)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.  Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.   Dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie wszystkich parametrów maszyny, - wypełnianie raportów produkcyjnych   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie), - atrakcyjną stawkę godzinową, - umowę o pracę (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku)     Miejsce pracy: Celejów, okolice miejscowości Wilga     Jesteś zainteresowany – wyślij smsa o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy. Lub aplikuj  - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) 
Garwolin (mazowieckie)
Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.  Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.   Dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób stanowiska:   - operator maszyn - operator maszyn pakujących   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych, - nadzór nad bieżącym procesem produkcji, - kontrolowanie wszystkich parametrów maszyny, - wypełnianie raportów produkcyjnych   OCZEKIWANIA: - książeczka SANEPID, - gotowość do pracy zmianowej, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, - doświadczenie lub odpowiednie wykształcenie   OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie), - atrakcyjną stawkę godzinową, - umowę o pracę (ZUS, urlop, chorobowe, prawo do zasiłku)     Miejsce pracy: Celejów, okolice miejscowości Wilga     Jesteś zainteresowany – wyślij smsa o treści „praca” pod numer  501 332 341 – oddzwonimy. Lub aplikuj  - w tytule 03/OM/2017     Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) 
Garwolin (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 17.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top