Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Opis oferty pracy: Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska:- operator linii pakowania,- operator techniczny liniiGłówne obowiązki:- proste czynności manualne,- napełnianie i pakowanie kosmetyków,- praca przy linii produkcyjnej Od kandydatów oczekujemy: - zdolności manualnych,- dyspozycyjności do pracy zmianowej,- rzetelności i zaangażowania,- umiejętności pracy w zespoleOFERUJEMY: - ATRAKCYJNĄ stawkę + pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online),- pracę na pełen etat OD ZARAZ,- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, - umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia),- pracę z nowoczesnymi technologiami,- komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,- długoterminową współpracę - możliwość awansu Miejsce pracy: GarwolinJesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘’PRACA” pod numer 697 505 709 lub 501332341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!Lub aplikuj za pośrednictwem portalu. Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dziękujemy za wszystkie aplikacje.Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Garwolin (mazowieckie)
Jesteś ciekaw/a jak wygląda produkcja jednej z firm kosmetycznych? Chciał/abyś pracować w firmie, w której najwyższą wartością są jej Pracownicy ?   ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ :   Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.   Aktualnie poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisku pracownik produkcji   Zastanawiasz się co będzie należało do Twoich obowiązków? :   - będziesz pakować i napełniać kosmetyki, - taktu Twojej pracy nada linia produkcyjna - na stanowisku pracy wesprą Cię doświadczeni koledzy i koleżanki   Co musisz zrobić, aby otrzymać pracę ? : - mieć zdolności manualne - musisz także wyrazić chęć do pracy od poniedziałku do piątku w systemie  zmianowym                                     (6-14;14-22;22-6) I TO WSZYSTKO :)   Co możemy Ci zaproponować?   - umowę o pracę (ZUS, płatny urlop, itp.) - opiekę naszego konsultanta na terenie zakładu - współpracę na dłuższy okres - pracę w systemie w systemie  zmianowym od poniedziałku do piątku - atrakcyjną stawkę godzinową ( 13,50 – 14 zł/h) + pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online), - możliwość awansu na stanowisko lidera lub kontrolera   Nie zastanawiaj się więcej - zadzwoń a udzielimy Ci wszelkich informacji: 501332341lub 697505709   Możesz też wysłać swoje ZGŁOSZENIE ZA POMOCĄ SMS o treści „PRACA” lub aplikować za pośrednictwem portalu.    PRACUJ Z NAMI !   Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Garwolin (mazowieckie)
 Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska: - operator linii pakowania, - operator techniczny linii Główne obowiązki: - proste czynności manualne, - napełnianie i pakowanie kosmetyków, - praca przy linii produkcyjnej  Od kandydatów oczekujemy:  - zdolności manualnych, - dyspozycyjności do pracy zmianowej, - rzetelności i zaangażowania, - umiejętności pracy w zespole OFERUJEMY:  - atrakcyjną stawkę (13,50 – 14 zł/H) + pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online), - pracę na pełen etat OD ZARAZ, - umowę o pracę (ZUS, płatny urlop, świadczenia), - pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu, - komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze, Miejsce pracy: Garwolin Zgłoś się do nas – PRACA OD ZARAZ! Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘’PRACA” pod numer 697 505 709 lub  501 332 341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Lub aplikuj za pośrednictwem portalu.  Na aplikacjach prosimy umieścić informację:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.  Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Garwolin (mazowieckie)
  Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska: - operator linii pakowania, - operator techniczny linii Główne obowiązki: - proste czynności manualne, - napełnianie i pakowanie kosmetyków, - praca przy linii produkcyjnej  Od kandydatów oczekujemy:  - zdolności manualnych, - dyspozycyjności do pracy zmianowej, - rzetelności i zaangażowania, - umiejętności pracy w zespole OFERUJEMY:    - atrakcyjną stawkę - pracę na pełen etat OD ZARAZ, - umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia), - komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze, - pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online), - możliwość rozwoju i awansu Miejsce pracy: firma Tatra Spring Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘’PRACA” pod numer 697 505 709 lub  501 332 341 – oddzwonimy            i udzielimy Ci więcej szczegółów! Lub aplikuj za pośrednictwem  Na aplikacjach prosimy umieścić informację:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.  Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)  
Garwolin (mazowieckie)
Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska: - operator linii pakowania, - operator techniczny linii Główne obowiązki: - proste czynności manualne, - napełnianie i pakowanie kosmetyków, - praca przy linii produkcyjnej  Od kandydatów oczekujemy:  - zdolności manualnych, - dyspozycyjności do pracy zmianowej, - rzetelności i zaangażowania, - umiejętności pracy w zespole OFERUJEMY:  - atrakcyjną stawkę - pracę na pełen etat OD ZARAZ, - umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia), - komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze, - pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online), - możliwość rozwoju i awansu Miejsce pracy: firma Tatra Spring Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘’PRACA” pod numer 697 505 709 lub 501 332 341 – oddzwonimy             i udzielimy Ci więcej szczegółów! Lub aplikuj za pośrednictwem portalu.  Na aplikacjach prosimy umieścić informację:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.  Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Garwolin (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-8 z 8.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top