Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

7 sierpnia 2017
Poszukujemy atrakcyjnych dziewczyn do pracy w jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów nocnych w Polsce. Praca polega na wykonywaniu tańca go-go. W naszym klubie dziewczyny tańczą o pełnych godzinach. Praca jest oczywiście legalna i bezpieczna, przestrzegamy zakazu dotykania tancerek. Wypłaty są terminowo, tancerka zarabia na zamawianych jej alkoholach 30% oraz na tańcach prywatnych 50%. Dodatkowo w weekendy dziewczyny dostają dniówki w wysokości 100 zł.  Możesz przyjechać do nas na ile chcesz: weekend, miesiąc, tydzień. Oczywiście zapewniamy dziewczynom służbowe mieszkanie oraz zwracamy koszty za dojazd.  Więc jeżeli jesteś przebojowa, lubisz nocne życie i nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów, dzwoń i pisz do nas ! :)   Prowadzimy prestiżowy klub nocny a nie agencję towarzyską! Nie posiadamy w swojej ofercie masaży oraz pokoi.
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Straszyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Staro (pomorskie)
4 sierpnia 2017
Szukam otwartych, żywiołowych tancerek do pracy w renomowanym klubie nocnym w Białymstoku. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz zwrot kosztów za dojazd. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Gwarantujemy wysokie zarobki oraz elastyczny grafik. Praca jest bezpieczna, klienci mają zakaz dotykania tancerek. Możesz przyjechać do nas na weekend i sprawdzić czy Ci się spodoba. Jeśli chciałabyś spróbować zadzwoń 606 367 004
Opis stanowiska – zadania:- zarządzanie częścią kuchenną restauracji oraz sali bankietowej;- tworzenie ofert kulinarnych zgodnych z obowiązującymi trendami na rynku gastronomicznym;- przygotowywanie, nadzorowanie i wydawanie dań w restauracji;- obsługa kulinarna imprez okolicznościowych;- organizacja pracy podległego zespołu;- kontrola jakości serwowanych dańWymagania:- wykształcenie kierunkowe kucharz;- doświadczenie zawodowe na stanowisku szef kuchni;- bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej;- umiejętność zarządzania podległym zespołem;- doskonała organizacja pracy;- umiejętność pracy pod presją czasu;- dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;- wysoka kultura osobista;- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznychOferujemy:- stabilne zatrudnienie;- motywacyjny system wynagradzania;- dużą samodzielność w codziennej pracy;- możliwość rozwoju zawodowegoProsimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Starogard Gdański/Płaczewo (pomorskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 50.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj