Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - lidera technologii z zakresu transmisji danych z siedzibą w Gliwicach, w wyniku dynamicznego rozwoju firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:    Inżynier ds. Sieci i Bezpieczeństwa IT Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. IBS/196/17 Najważniejsze obowiązki: wsparcie techniczne i merytoryczne klientów oraz pozostałych działów firmy: zaawansowana diagnostyka problemów technicznych, implementacja niestandardowych rozwiązań, konsultacja problemów z działami technicznymi dostawców, nadzór techniczny nad projektami (zgodność z założeniami), przygotowanie, nadzorowanie i optymalizacja projektów sieci teletransmisyjnych: zbieranie i analiza wymagań biznesowych, technicznych oraz tych związanych z cyberbezpieczeństwem, nadzorowanie projektów wdrożeniowych, przygotowanie i nadzór testów, konfiguracji urządzeń oraz wdrożeń z zakresu rozwiązań sieci i bezpieczeństwa IT/OT (przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej, instalacja i konfiguracja routerów, przełączników sieciowych, firewalli oraz oprogramowania sieciowego), prowadzenie szkoleń technicznych, współpraca w zakresie tworzenia nowych, innowacyjnych usług i projektów. Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, kierunkowe: telekomunikacja, informatyka i/lub ukończone kursy związane z inżynierią sieci, doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informatycznego i inżynierii sieci, praktyczna i dogłębna znajomość przynajmniej trzech z wymienionych zagadnień: routing&switching (MAC, ARP, VLAN, IGMP, RIP, OSPF, MPLS, BGP), projektowanie LAN/WAN o wysokim stopniu niezawodności i dostępności, lub z określonym poziomem usług gwarantowanych SLA, sieci bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, VPN(OpenVPN,IPSec,GRE)proxy. znajomość systemu operacyjnego Linux, znajomość języka angielskiego (słownictwo techniczne) na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej, uczestnictwa w szkoleniach w tym języku, zdolności analityczne i metodyczne, umiejętność znajdowania rozwiązań i myślenia poza schematami, gotowość do pracy z i u klienta, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, współpracę z wysokiej klasy zespołem specjalistów, kameralną i koleżeńską atmosferę w pracy sprzyjającą kreatywności, udział w ciekawych projektach, możliwości rozwoju kwalifikacji i samorealizacji, elastyczne warunki zatrudnienia UoP lub B2B.  
Gliwice (śląskie)
Miesięczne zlecenie w 21502 Geesthacht! od 19.12.17 Zlecenie dla opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego! Wiek: 93 lata Waga: 60 kg Wzrost: 150 cmPodopieczna cierpi na lekką demencję, inkontynencję, reumatyzm. Słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku, noce przesypia spokojnie. W każdy czwartek podopieczna od godz. 8.30 do 16.00 jeździ na spotkania seniorów. Stawka 1100 Euro netto + 400 Euro netto premii +48 570 624 703Pflege mit Herzen.
Częstochowa, Katowice, Rybnik, Bytom, Gliwice, Bielsko-Biała (śląskie)
Zarób z nami w ciągu 3 tygodni:   - od 3200 zł na rękę dla liczącego, - od 3800 zł na rękę dla liczącego znającego język niemiecki, - od 3800 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 4300 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.   Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!                                                Gwarantujemy: - materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem, - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie,          - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.   Oczekujemy:                                                    - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych), - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania.   Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący z niemieckim”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.                                                                   Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.  
Gliwice (śląskie)
17 listopada 2017
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:     PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO Miejsce pracy: Zabrze   Obowiązki: - kontrola jakości elementów motoryzacyjnych (zderzaki, felgi itp.) - sortowanie produktów; - pakowanie.   Wymagania: - dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym); - chęci do pracy; - sumienność i odpowiedzialność.   Oferujemy: - umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące); - wynagrodzenie 2000 zł brutto/miesiąc; - miłą atmosferę pracy.   Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.  
Zabrze, Gliwice (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy z branży finansowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator ds. Produktów Finansowych Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. KPF/193/17 Najważniejsze obowiązki: nadzór nad sprzedażą produktów kredytowych oferowanych przez firmę, inicjowanie, opiniowanie, koordynowanie i wdrażanie zmian w ofercie, inicjowanie zmian proceduralnych w zakresie produktów kredytowych, kompleksowa obsługa klientów, wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych oraz w trakcie procesowania wniosków kredytowych, tworzenie i zarządzanie strukturą sprzedaży, przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników z zakresu oferty i procedur dotyczących produktów kredytowych, analiza raportów sprzedażowych, współpraca z zarządem oraz działem marketingu w zakresie kreowania i promocji oferty produktowej, realizacja założonych celów wyznaczonych przez przełożonego. Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu ekonomicznym, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży produktów finansowych/kredytowych, bardzo dobra znajomość aktualnych ofert kredytowych na rynku, znajomość rynku pośrednictwa finansowego, wysokie umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów i współpracę w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, wysokie zdolności interpersonalne. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji, udział w kreowaniu oferty produktowej, niezbędne narzędzia pracy.  
Gliwice (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy zarówno stałej jak i tymczasowej. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Nasz zespół to doświadczone grono rekrutacyjne i kadrowe dbająca o dobre warunki setek swoich pracowników. Obecnie poszukujemy dla naszego zaufanego klienta pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYN GLIWICE – STREFA EKONOMICZNA START OD ZARAZ!   NR OGŁOSZENIA: AJP/175/111617/BP2 Zakres obowiązków / Opis stanowiska: - Obsługa wózka widłowego - branża motoryzacyjna. - Załadunek i wyładunek towaru. - Dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną. Wymagania: - Doświadczenie jako operator wózka widłowego (min. 6 miesięcy). - Uprawnienia na wózki widłowe. - Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. - Dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań. - Punktualność, sumienność. Gwarantujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę. - Bezpłatny dojazd do pracy na terenie śląska z miast: Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Książenice Kościół, Szczygłowice, ,Knurów, Bojków, Piekary Śląskie.   APLIKOWANIE: W temacie wiadomości lub treści prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/175/111617/BP2 oraz Imię i Nazwisko. Zgłoszenia prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Gliwice (śląskie)
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:   PRACOWNIK FIZYCZNY (ODŚNIEŻANIE) Miejsce pracy: Gliwice Praca dodatkowa/sezonowa   Obowiązki: – odśnieżanie; – posypywanie chodników solą/piaskiem.   Wymagania: – miła aparycja; – chęci do pracy; – dyspozycyjność; – osoba bez nałogów.   Oferujemy: – stawkę 10 zł netto/h; – umowę zlecenie; – pracę dodatkową/sezonową.
Gliwice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top