Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Podejmiemy współpracę z back-end developerem do stałem pracy na lata. W perspektywie kwartału - rozwój zawodowy i znaczny wpływ na działanie agencji.   Co będziemy razem robić? / Zadania: - przygotujemy nowe funkcjonalności na WP lub J! - w oparciu o autorski plugin / komponent - będziemy budować poważne projekty e-commerce w oparciu o Magento - bądź gotowy do opracowywania back-end na rozmaite potrzeby   Wymagania:  - praktyczna znajomość PHP i praca z bazami danych - praktyczna znajomość Symfony Framework - praktyczna znajomość Magento - znajomość baz danych relacyjnych i nierelacyjnych (Nosql : MongoDB) - znajomość diagramów UML - doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu komponentów / pluginów na potrzeby CMS (Wordpress / Joomla / Magento) - doświadczenie w pracy z API - doświadczenie w trybie pracy home-office / samodzielność - umiejętność pracy w zespole z umiejętnością bycia liderem - zarządzanie projektami - znajomość języka angielskiego   Co proponujemy: - stabilne zatrudnienie UoP - praca w systemie 100% home-office - dostęp do szkoleń, e-booków branżowych - praca w sympatycznym zespole   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Katowice, Czestochowa, Gliwice, Zabrze, Bielsko- Białą, Bytom, (śląskie)
  Firma Pflege mit Herzen   poszukuje   opiekunki dla podopiecznej mieszkającej wFuβgӧnheim, ok Duren,  Niemcy  Początek zlecenia: 06-07.04.2017r. Poszukujemy opiekunki dla 77 letniej seniorki, która mieszka w 67136 Fuβgӧnheim. Seniorka ma 160 cm wzrostu i waży 62 kg. Mieszka wspólnie z mężem w pięknym jednorodzinnym domku z ogrodem. Jest osobą demencyjna w średniozaawansowanym stadium, ale jest osoba bardzo uprzejmą i przyjacielską. Mąż seniorki nie wymaga opieki i jest bardzo miłym seniorem zainteresowanym miłą i dobra atmosferą. Byłoby świetnie, gdyby opieka mogła chętnie pracować w ogrodzie. Trawa jest automatycznie koszona, ale w grządkach zawsze jest coś do zrobienia. Pokój opiekunki znajduje się na piętrze-jest jasny i nowocześnie urządzony, wyposażony w TV, i internet WLAN. Łazienka , która znajduje się na piętrze i jest do użytku gości , może zostać wykorzystana przez opiekunkę jako jej własna łazienka .Istnieje również możliwość jej współdzielenia. Poszukujemy opiekunki, która posiada doświadczenie w opiece z osobą demencyjną. Na początek zaplanowany jest okres próbny od 06 lub 07.04.17 do 02.06.17 ewentualnie tydzień dłużej. Długotrwała umowa wynika  z tego, że zatrudniona przez rodzinę opiekunka chciałaby regularnie jeździć do domu. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Choruje na demencję w średniozaawansowanym stopniu i jest osobą inkontynentną (nietrzymanie moczu).Seniorka jest przyjaznym człowiekikem, ale reaguje gniewnie jak to przy demencji jeżeli nie jest wtajemniczona w przebiegi zdarzeń, wydarzeń. Je samodzilenie lub z pomocą.Nie ma problemów ze słuchem, wzrokiem i mową. Problemy z orientacją co do miejsca, czsu i osób występują czasami. Seniorka porusza się samodzielnie. Można zostawić mieszkanie, po schodach podopieczna wchodzi sama, myje się i kapie sama lub z pomocą . Transfer z łóżka na wózek niepotrzebny.Seniorka nosi pieluchy i wkładki – jest osobą częściowo inkontynentną.   PRZEBIEG DNIA: Ok. 7:00 pobudka Ok 8:00 śniadanie 12:30 obiad 18:00 kolacja(wtedy je jogurt) 21:30 idzie spać-seniorka przesypia noc Kapanie/mycie 1-2 razy w tygodniu Dom opisywany jako przyjazny, małżeństwo b. miłe i otwarte DODATKOWE INFORMACJE: Seniorka mieszka na wsi w  domku jednorodzinnym o powierzchni 140 m Stopien opieki-Pflegestufe : 3   Pokój opiekunki wyposażony w: łózko, szafę, internet, TV, stół.   OBOWIĄZKI OPIEKUNKI: Pomoc przy: wstawaniu, przejściu do łóżka, poruszaniu, codziennej pielęgnacji ciała, ubieraniu, rozbieraniu, przy zmianie pieluch, przygotowywaniu jedzenia. Opiekunka towarzyszy podczas spacerów i małych wycieczek oraz aktywizuje seniorkę poprzez rozmowy i gry. Ponadto prowadzi gospodarstwo domowe: pierze, sprząta, prasuje, myje naczynia, myje podłogi, robi zakupy, wyrzuca śmieci itp. Posiłki są przygotowywane dla 3 osób. Czas wolny od 16:00 Początek zlecenia od: 06-07.04-02.06.17( na czas określony)   Poszukujemy opiekunki: pani niepaląca, z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego.    Tel: 570 624 703    
Bydgoszcz, Toruń, Kraków, Opole, Katowice, Zabrze, Gliwice (cała Polska)
22 marca 2017
Kierownik gastronomii będzie odpowiedzialny/a za: opiekę całościową nad działem gastronomii wyznaczanie celów i zadań dla poszczególnych lokali kontrolę kosztów promocję lokali gastronomicznych podnoszenie rentowności działu gastronomii zapewnienie wysokiego standardu usług   rozwój i szkolenie pracowników zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego personelu Szukamy osoby z doświadczeniem dyspozycyjnej pomysłowej z pasją i zaangażowaniem umiejącej samodzielnie rozwiązywać problemy z prawem jazdy kat B W zamian oferujemy pracę w miłej atmosferze i na dobrych warunkach płacowych.
Gliwice (śląskie)
Szukamy osoby : z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ze zmysłem organizacyjnym, kreatywnej, umiejącej pracować w grupie jak i samodzielnie, potrafiącej pracować pod presją czasu i w sytuacjach stresowych, z prawem jazdy kat. B, Oferujemy: możliwość pracy i rozwoju w młodym i dynamicznym zespole, korzystne warunki finansowe możliwość  awansu na stanowisko kierownicze umowę o pracę
Gliwice (śląskie)
Pronobel sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:   Pracownik administracyjny ds. rozliczeń z językiem niemieckim   Praca w Gliwicach Zakres obowiązków:   - przygotowywanie faktur i zestawień na potrzeby firmy, - wsparcie księgowości i działu sprzedaży, - wsparcie codziennej administracji biura.   Wymagania:   - znajomość języka niemieckiego, - znajomość zagadnień rachunkowości i finansów, - biegła znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel), - doświadczenie w pracy w dziale rozliczeń lub administracji, - zdolności analityczne i umiejętność określania priorytetów, - umiejętności negocjacyjne, - bardzo dobra organizacja i planowanie pracy, - sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Oferujemy:   - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.     Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
21 marca 2017
Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Młodszy Automatyk Miejsce pracy: Tychy Nr ref. MA/44/17 Najważniejsze obowiązki: usuwanie bieżących awarii parku maszynowego, udział w przeglądach maszyn i urządzeń, wsparcie przy wykonywaniu oprogramowania dla sterowników PLC. Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, wiedza na temat sterowników przemysłowych, znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, zdolności analityczne, umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów, chęć do pracy i dalszego przeszkolenia. Oferujemy: ciekawą pracę w dużej, renomowanej i rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego.  
Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 102.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top