Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży technicznej mającej swój odział w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent ds. Obsługi Klienta Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. AOK/7005 Najważniejsze obowiązki: Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy znajomość języka angielskiego i gotowość do nauki.Obowiązki: bieżące wsparcie działu obsługi klienta, obsługa i koordynacja zamówień klienta, planowanie i organizowanie transportu, dbanie o terminowość realizowanych zamówień, opieka nad klientami firmy, dbanie o rozwój współpracy oraz utrzymywanie pozytywnych relacji, wsparcie działu sprzedaży, fakturowanie i monitoring należności, przygotowywanie raportów, bieżące zadanie biurowe. Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (również w trakcie studiów), dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), umiejętność budowania relacji z klientami, otwartość i komunikatywność, samodzielność, obowiązkowość i dbałość o szczegóły, gotowość do nauki. Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klienta.  Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, pracę na pół etatu w elastycznych godzinach, możliwość nawiązania w przyszłości stałej współpracy na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Gliwice (śląskie)
Dla naszego klienta - firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. SKP/1402 Najważniejsze obowiązki: prowadzenie administracji kadrowej (pełna dokumentacja pracownicza: umowy o pracę, o pracę tymczasową, umowy cywilno-prawne oraz wszystkie niezbędne załączniki), ewidencja i rozliczanie czasu pracy, delegacji, kilometrówek, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac (pracownicy stali oraz tymczasowi), tworzenie deklaracji i sprawozdań. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych oraz obcokrajowców, praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych (mile widziana Enova), praktyczna znajomość programu PŁATNIK, bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel), dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.   W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.      
Gliwice (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy z branży finansowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator Sprzedaży Produktów Finansowych Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. KSF/0101 Najważniejsze obowiązki: nadzór nad sprzedażą produktów kredytowych oferowanych przez firmę, inicjowanie, opiniowanie, koordynowanie i wdrażanie zmian w ofercie, inicjowanie zmian proceduralnych w zakresie produktów kredytowych, kompleksowa obsługa klientów, wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych oraz w trakcie procesowania wniosków kredytowych, tworzenie i zarządzanie strukturą sprzedaży, przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników z zakresu oferty i procedur dotyczących produktów kredytowych, analiza raportów sprzedażowych, współpraca z zarządem oraz działem marketingu w zakresie kreowania i promocji oferty produktowej, realizacja założonych celów wyznaczonych przez przełożonego. Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu ekonomicznym, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży produktów finansowych/kredytowych, bardzo dobra znajomość aktualnych ofert kredytowych na rynku, znajomość rynku pośrednictwa finansowego, wysokie umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów i współpracę w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, wysokie zdolności interpersonalne. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji, udział w kreowaniu oferty produktowej, niezbędne narzędzia pracy. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Gliwice (śląskie)
Dla naszego Klienta - innowacyjnego, dynamicznie rozwijającego się startup-u działającego w branży nowych technologii (rozliczanie profesjonalnych usług za pomocą kryptowalut), z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osoby na stanowisko:  Sales Development Representative Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. SD/3203 Najważniejsze obowiązki: aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży w obszarze B2B, pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych, współpraca z obecnymi Klientami firmy, budowanie długotrwałych relacji, praca stacjonarna w siedzibie firmy w oparciu o: Social Media, cold calling, cold emailing itp. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B, znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami, chęć przyswajania nowej wiedzy, otwartość, energiczność orientacja na osiągania założonych celów. Mile widziane: znajomość obszaru nowych technologii. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju innowacyjnego na skalę światową projektu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia, styczność z nowymi technologiami, realna możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego, pracę w luźnej atmosferze współpracy.   W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Gliwice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 20.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top