Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

7 grudnia 2017
Seology Sp. z o.o. to firma oferująca klientom kompleksową obsługę e-marketingową: usługi z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenie kampanii AdWords oraz przeprowadzanie audytów i optymalizacji stron. W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy,  by realizować nowe projekty. Account Manager (miejsce pracy: Gliwice) Osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz realizację wytyczonych planów sprzedażowych. Dba o to, aby klient był zadowolony z działań firmy oraz aby otrzymał to, czego oczekuje. Czego możesz od nas oczekiwać? •Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz motywacyjnego systemu premiowego, •Profesjonalnego szkolenia produktowego, •Wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć założone cele, •Wspólnie wypracowanej ścieżki rozwoju zawodowego, dzięki której podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie kontaktów z klientem biznesowym, •Możliwości pracy z największymi firmami w kraju, •Pracy w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze, •Dofinansowania do karty Multisport     Czym będziesz się zajmować? •Budowaniem bazy potencjalnych nabywców oraz aktywnym pozyskiwaniem klientów, •Prezentowaniem klientom ofert firmy, •Będziesz brać udział w spotkaniach z klientami biznesowymi, •Realizacją wytyczonych planów marketingowych.   Czego oczekujemy? •Poszukujemy osób ambitnych, z motywacją do zdobywania nowych klientów oraz osiągania jak najwyższych wyników sprzedażowych, •Zależy nam, żebyś był osobą z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, która potrafi wyciagnąc wnioski dotyczące potrzeb klienta, •Chcemy, byś potrafił radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów, przedstawiając im przewagi konkurencyjne naszej firmy, •Spodziewamy się, że będziesz miał dużą motywację do nauki w obszarze przeprowadzania profesjonalnych procesów sprzedażowych.     Zgłoś swoją kandydaturę już dziś!     W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Gliwice (śląskie)
7 grudnia 2017
Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. TUR/202/17 Najważniejsze obowiązki: usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie przeglądów prewencyjnych, uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych naprawach. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, gotowość i chęć do pracy. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne), możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.  
Gliwice (śląskie)
7 grudnia 2017
Biuro projektowe z siedzibą w Gliwicach zatrudni na stanowisko Asystent Projektanta osobę spełniającą poniższe wymagania: - znajomość programu AutoCAD - zaangażowanie w wykonywaną pracę - komunikatywność - skrupulatność i dobra organizacja pracy - dyspozycyjność - wykształcenie średnie lub wyższe - odporność na stres Dodatkowym atutem będzie znajomość projektowania instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych Zainteresowani proszeni są o przesyłanie swojego CV za pomocą portalu. Gwarantujemy stałą i ciekawą pracę w zespole projektowym. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Gliwice (śląskie)
6 grudnia 2017
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisko:   PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Rzeczyce (obok Gliwic) Zakres obowiązków: - odbieranie i pakowanie plastikowych elementów w kartony; - kontrola jakości produktów. Gwarantujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym); - pracę w systemie trzyzmianowym poniedziałku do piątku; - możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia; - zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.   Wymagania - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; - zdolności manualne; - dyspozycyjność; - odpowiedzialne podejście do pracy; - nastawienie na jakość i efektywność.
Gliwice (śląskie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:Konsultant ze znajomością języka niemieckiego (praca w biurze)Miejsce pracy: biuro w mieście Gliwice   Obowiązki:- zadaniem konsultanta będzie wsparcie klientów w zapytaniach,- telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,- załatwianie bieżących spraw w biurze. Wymagania:- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,- doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku,- dynamiczne działanie i dokładność,- zorganizowanie na stanowisku pracy,- komunikatywność. Oferujemy:-atrakcyjne wynagrodzenie,-umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,-bezpłatne lekcje języków obcych,-świetną atmosferę w pracy,-pracę w dynamicznym i zgranym zespole,-stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,-rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,-profesjonalne narzędzia pracy,-stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:   PRACOWNIK FIZYCZNY (ODŚNIEŻANIE) Miejsce pracy: Gliwice Praca dodatkowa/sezonowa   Obowiązki: – odśnieżanie; – posypywanie chodników solą/piaskiem.   Wymagania: – miła aparycja; – chęci do pracy; – dyspozycyjność; – osoba bez nałogów.   Oferujemy: – stawkę 10 zł netto/h; – umowę zlecenie; – pracę dodatkową/sezonową.
Gliwice (śląskie)
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnianiem legalnego zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy. W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:   Pracownik biurowy z językiem rumuńskimmiejsce pracy: Gliwice (centrum) Zakres obowiązków:   - prace administracyjno – biurowe, - kontakt mailowy i telefoniczny w języku rumuńskim, - nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.   Wymagania:   - dobra znajomość języka polskiego, - bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego, - znajomość pakietu MS Office, - łatwość nawiązywania kontaktów.   Oferujemy:   - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy zarówno stałej jak i tymczasowej. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Nasz zespół to doświadczone grono rekrutacyjne i kadrowe dbająca o dobre warunki setek swoich pracowników. Obecnie poszukujemy dla naszego zaufanego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI GLIWICE – STREFA EKONOMICZNA START OD ZARAZ!   NR OGŁOSZENIA: AJP/172/120517/BP2 Zakres obowiązków / Opis stanowiska: - Praca na linii produkcyjnej dotyczy montażu części samochodowych. - Zatrudnienie zapewniamy od zaraz na strefie w Gliwicach. Wymagania: - Punktualność i chęć do pracy. - Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 3 zmiany. - Dokładność i zdolności manualne. Gwarantujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę. - Bezpłatny dojazd do pracy na terenie śląska z miast: Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Książenice Kościół, Szczygłowice, ,Knurów, Bojków, Piekary Śląskie.   APLIKOWANIE: W temacie wiadomości lub treści prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/172/120517/BP2 oraz Imię i Nazwisko. Zgłoszenia prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Gliwice (śląskie)
Seology Sp. z o.o. to firma oferująca klientom kompleksową obsługę e-marketingową: usługi z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenie kampanii AdWords oraz przeprowadzanie audytów i optymalizacji stron.   W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy, aby realizować nowe projekty. Młodszy Specjalista ds. SEO [staż] (miejsce pracy: Gliwice) Osoba pomagająca w realizacji zleceń dla klientów, po odbyciu stażu zajmuje się kompleksową obsługą SEO klientów spółki – pozycjonowaniem i optymalizacją ich witryn.        Czego możesz od nas oczekiwać? • Płatnego, trwającego 3 miesiące stażu, wraz z możliwością podjęcia zatrudnienia po jego zakończeniu, • Wsparcia doświadczonych specjalistów oraz ekspertów e-marketingu, • Możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie pozycjonowania stron, budowania witryn zapleczowych, copywritingu, przeprowadzania audytów SEO, • Pracy w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze, • Dofinansowania do karty Multisport (po okresie stażowym).     Czego my oczekujemy? • Zależy nam, żebyś posiadał umiejętność posługowania się poprawną polszczyzną, • Poszukujemy osób, które mają swobodę w tworzeniu pisemnych wypowiedzi, tzw. „lekkie pióro”, • Chcemy, byś był zainteresowany zagadnieniami SEO i miał chęci do rozwijania się w obszarze e-marketingu, • Spodziewamy się, że będziesz miał motywację do nauki i poszerzania swoich kompetencji, • Szukamy osób cechujących się optymizmem i dużym zaangażowaniem.        Zgłoś swoją kandydaturę już dziś!    W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla  potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze    zm.”
Gliwice (śląskie)
Neuss (ok. Dusseldorf)! 15.12.17 - 2 msc Zlecenie dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego! Wiek: 78 lat Wzrost: 160 cm Waga: 45 kgPodopieczna stara się o 2 stopień niepełnosprawności – tzw. Pflegestufe 2. Jest osobą leżącą, po złamaniu szyjki kości udowej oraz prawego ramienia i osłabioną z racji wieku. Bywa zdezorientowana co do czasu, miejsca i czasu. Podopieczna cierpi na pełną inkontynencję – wkładki, pampersy . Stawka: 1200 Euro netto/msc + 400 Euro netto premii
Katowice, Gliwice, Rybnik, Częstochowa (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top