Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce pracy:  Lopik, Holandia UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ  OFERTY WRAZ Z NR REFERENCYJNYM   WIELOZADANIOWY PRACOWNIK PRODUKCJI W TŁOCZNI ALUMINIUM Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2000 euro netto miesięcznie Miejsce pracy: Holandia / Lopik   Wymagania   Masz wykształcenie i wiedzę techniczną?Masz 3 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy w odlewni aluminium? Znasz język angielski /niemiecki lub holenderski w stopniu dobrym? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny! BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI: • Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy• Masz dobrą kondycję fizyczną.   Obowiązki   • Obsługa w pełni automatycznej maszyny odlewniczej• Realizowanie określonej ilości odlewów wedle zamówienia • Usuwanie bieżących awarii i kontrola jakości • Asystowanie przy programowaniu maszyn i robotów ABB• Asystowanie przy przerabianiu maszyn i matryc.   Oferujemy   • Zakwaterowanie • Możliwość wypracowania NADGODZIN• Płatny urlop wypoczynkowy• PREMIA WAKACYJNA „13-STKA”• Zwrot kosztów dojazdu do pracy• Pracę na hali przy produkcji elementów aluminiowych• Polską umowę o pracę na pełen etat • Odprowadzanie składek ZUS OD 4055 PN brutto• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt ) • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)• Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania • Opiekę Rzecznika Pracownika • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2000 euro netto miesięcznie Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów. POLECAJ I ZARABIAJ Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Lopik (Holandia)
  Holenderska firma poszukuje doświadczonych cieśli, malarzy, murarzy do pracy na terenie Holandii   Wymagania: -SOFI -doświadczenie na w.w. stanowisku                              -komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego  (min. jedna osoba na grupę) -mile widziane VCA   Oferujemy:    -stałe zatrudnienie na holenderskiej umowie o pracę -darmowe zakwaterowanie               -stawka 450 euro netto 40/h                   -ubezpieczenie
Holandia (Holandia)
Holenderska firma poszukuje doświadczonych monterów rusztowań do pracy na terenie Holandii   Wymagania: -VCA oraz SOFI -doświadczenie na w.w. stanowisku                              -komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego  (min. jedna osoba na grupę)                                                        Oferujemy:                                                                             -stałe zatrudnienie na holenderskiej umowie o prace -darmowe zakwaterowanie               -stawka 520 euro netto 40/h                   -ubezpieczenie
Opis stanowiska: - montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem) - czytanie rysunku technicznego   Wymagania: - minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie - komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - umiejętność pracy w zespole - dobra kondycja fizyczna - własne narzędzia i ubranie robocze - certyfikat VCA - własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)   Oferujemy: - zakwaterowanie - pełen pakiet socjalny - atrakcyjne wynagrodzenie
21 września 2016
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ: Praca na stanowisku operatora krawędziarki CNC marki Triumph w zakładzie zajmującym się produkcją skrzynek pocztowych, sejfów. W zakres obowiązków pracownika wchodzi: ustawianie oraz obsługa maszyny, wpisywanie danych, wkładanie-wyjmowanie materiału, usuwanie usterek, kontrola gotowych produktów.   Wymagane: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, - umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz czytania rysunku technicznego, - komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki), - prawo jazdy kat. B.   Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość pracy w systemie nadliczbowym, - kontrakt 3 m-ce z możliwością przedłużenia, - pracę w silnym przedsiębiorstwie.
Okolice Eindhoven (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 290.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj