Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług mogą spotkać się z nami osobiście w biurze w Poznaniu przy ul. Towarowej 41/1.  Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec - doradca techniczny Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: świadczenie usług w zakresie sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej (okien, drzwi i rolet) praca stacjonarna w biurze jak również w terenie realizacja celów sprzedażowych na terenie powiatu poznańskiego doradztwo w zakresie oferowanych produktów przygotowanie ofert techniczno-handlowych dopasowanych do oczekiwań Klienta Wymagania: min. roczne doświadczenie w sprzedaży – znajomość technik sprzedaży, negocjacji znajomość rynku budowlanego, w szczególności branży stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami wysokie umiejętności interpersonalne dobra organizacja pracy, samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań prawo jazdy kat. B  Oferujemy: zarudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie (podstawa + premia) niezbędne narzędzia pracy szkolenia – wdrożenie produktowe możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie): APLIKUJ  Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Poznań, Katowice, Kielce, Gdańsk, Lublin (wielkopolskie)
12 września 2017
Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:   Murarz – Niemcy – bezpłatne zakwaterowanie (Miejsce pracy: praca na terenie całych Niemiec)   Obowiązki: prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw, obsługiwanie maszyn budowlanych, osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji, prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów.   Wymagania:   min. 2 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, sumienność, rzetelność w pracy, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, sprawność fizyczna, mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.   Oferujemy: zarobki nawet 10.000 zł na miesiąc na rękę!, długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok (nawet w zimie)!, bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, regularne płatności, opiekę biura podczas odbywania kontraktów.   Więcej szczegółów pod nr tel. +48 792 488 288, +48 571 255 502 lub +48 533 105 666. CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.
Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Rzeszów, Katowice, Kielce (Niemcy)
Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:   Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla  – Niemcy –  bezpłatne zakwaterowanie (Miejsce pracy: całe Niemcy)   Obowiązki: wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach, wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnebeck lub podobnych, betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny, obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich. Wymagania: min. 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie na stanowisku cieśli/zbrojarza/ betoniarza umiejętności pracy z rysunkiem technicznym, sprawność fizyczna, znajomość języka niemieckiego – mile widziana, ale nie wymagana! własny samochód – mile widziany, ale nie wymagany! Oferujemy: zarobki nawet 10.000 zł na miesiąc na rękę!, długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok (nawet w zimie)!, bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, regularne płatności, opiekę biura podczas odbywania kontraktów.   Istnieje możliwość zatrudnienia brygad pracowników! Więcej szczegółów pod nr tel. +48 792 488 288, +48 571 255 502 lub +48 533 105 666. CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.
Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Rzeszów, Katowice, Kielce (Niemcy)
12 września 2017
Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:   PRACOWNIK PRODUKCJI (Miejsce pracy: Czechy, Bor u Tachova/Liberec/Mlada Boleslav, Kvasiny, Hodkovice)       Obowiązki: - praca na linii montażowej w branży motoryzacyjnej,  - montaż siedzeń do samochodów, amortyzatorów, układów spalinowych lub klimatyzacji w     zależności od lokalizacji Wymagamy: - bardzodobry stan zdrowia,  - możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz, - wykształcenia min. zawodowego, - chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie, - gotowości do zmiany miejsca zamieszkania, - gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, - nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka! Oferujemy: - zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia), - wynagrodzenie w przedziale 2800 - 35000 zł netto/m-c, w zależności od lokalizacji, - dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc. - darmowe lub częściowo dofinansowane zakwaterowanie w hotelach pracowniczych, - zniżki na posiłki, - opiekę koordynatora, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,  - PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET   Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv przez przycisk APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288; 533-105-666 i 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)   Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Rzeszów, Katowice, Kielce (Czechy)
40-853 Katowice ul. Gliwicka 65   TECHNIK BUDOWNICTWA / INSPEKTOR NADZORU   Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Nr ref: TB/IN/jobs.pl   Wymagania: wykształcenie  średnie budowlane  uprawnienia budowlane doświadczenie zawodowe min.5 lat znajomość przepisów prawa budowlanego oraz zagadnień związanych ze spółdzielczością mieszkaniową zdolność do pracy na wysokości wysoka kultura osobista dyspozycyjność prawo jazdy kat. B, własny samochód Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę jednozmianowy system czasu pracy
Katowice (śląskie)
12 września 2017
Pilnie poszukuję pani do sprzątania kina na obiekcie Silesia City Center w Katowicach. Praca w godzinach nocnych. Kontakt telefoniczny 724 777 013 (dzwonić po godzinie 10:00)
Katowice (śląskie)
9 września 2017
  Spółka  ALLS GROUP Sp. z o.o.  jest przedstawicielem największych światowych firm z branży IT/Telco. Wdraża zaawansowane rozwiązania dla klientów B2B w całym kraju. W związku z rozwojem nowatorskiego projektu teleinformatycznego opartego na odnawialnych źródłach energii (OZE) poszukujemy do Departamentu Klientów Biznesowych osób do pracy na stanowisko:     Key Account Manager Miejsce pracy: cała Polska    Do najważniejszych obowiązków na w/w stanowisku należeć będą: budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku B2B, pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych, opieka nad Kluczowymi Klientami, opracowywanie ofert handlowych i kalkulacji cenowych dla klientów, wdrażanie u klientów innowacyjnych rozwiązań IT/Telco opartych na OZE. Od kandydatów oczekujemy: otwartości na niestandardowe potrzeby Klienta Biznesowego, wiedzy technicznej z zakresu branży teleinformatycznej i/lub odnawialnych źródeł energii, znajomości trendów na rynku IT/Telco/OZE, komunikatywności, prawa jazdy kat. B., Oferujemy: atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do stanowiska Key Account Managera, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się gałęzi światowej gospodarki, udział w innowacyjnym projekcie skierowanym do rynku B2B w Polsce,  możliwość rozwoju i awansu, niezbędne narzędzia pracy.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Alls Group Sp. z o.o. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." na adres mailowy lub klikając na "Aplikuj" Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Poznań, Katowice, Kielce, Gdańsk, Lublin (cała Polska)
Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie! Gwarantujemy: szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia stawka średnia 15,60 zł/h brutto, wypłacamy co piątek. Oczekujemy: pełnoletności dyspozycyjności w godzinach późno popołudniowych i nocnych zaświadczenia od lekarza medycyny pracy (gwarantujemy bezpłatne badanie) Terminy wyjazdowe (bezpłatny transport z Katowice): 08.09.2017 - Myślenice 11.09.2017 - Tychy Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: zarejestruj się online na stronie: strona INVENT, lub wyślij SMS o treści: „Katowice” tel.: 600 020 355. Oddzwonimy w ciągu 24h*. *godziny są zmienne w zależności od dnia tygodnia od ndz-czw 24h, w pt-sob 48h
Katowice (śląskie)
7 września 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się firmy wprowadzającej innowacyjne rozwiązania dla sektora biznesowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Programista PHP Lokalizacja: Katowice Wynagrodzenie 4.000 – 7.000 PLN netto   OPIS STANOWISKA: Tworzenie nowych funkcjonalności (80%); Utrzymanie i poprawa istniejących rozwiązań (20%); Praca w oparciu o metodykę Scrum.   WYMAGANIA: Minimum rok komercyjnego doświadczenia w języku PHP i HTML5; Praktyczna znajomość frameworków MVC; Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSql, MySql); Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej.   MILE WIDZIANE: Znajomość Python’a 3; Znajomość technologii WebSocket; Praktyczna znajomość projektowania REST API. KLIENT OFERUJE: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia; Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym; Elastyczny czas pracy; Możliwość uczestnictwa w szkoleniach; Pracę w kameralnym, przyjaznym zespole.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy  z dopiskiem Programista PHP Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Katowice (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 68.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top