Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Opis stanowiska: -Rozwój sprzedaży w danym rejonie -Weryfikacja i aktualizacja wiedzy na temat potencjalnych klientów -Dbanie o relacje z klientami oraz potencjalnymi klientami Wymagania: - Gotowość do pracy w terenie - Znajomość branży - Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym - Samodzielność, niezależność, odpowiedzialność, - Zaangażowanie, elastyczność, dynamizm. - Prawo jazdy kat. B Oferujemy: - Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - Umowę o pracę - Wynagrodzenie podstawowe + premie od sprzedaży - Niezbędne narzędzia pracy, - Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
Słupsk, Koszalin, Olsztyn, Gdańsk (cała Polska)
Sieć autoryzowanych serwisów samochodów ciężarowych marki DAF oraz Mercedes zatrudniająca ponad 52 000 pracowników na całym świecie, poszukuje do sieci swoich warsztatów w różnych lokalizacjach w Europie:   Mechaników Samochodów Ciężarowych   Od kandydatów wymagamy:- Doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,- Doświadczenie w autoryzowanym serwisie DAF, Mercedes lub innym będzie dodatkowym atutem.Oferta:- Oferujemy stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie, kompletny pakiet szkoleń serwisowych oraz opłacony kurs języka angielskiego (lekcje Skype).- Forma zatrudnienia: umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą. - Wynagrodzenie: wynagrodzenie w przedziale 10 000 – 15 000 zł brutto miesięcznie, nadgodziny płatne 150 %, dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową. - Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania, oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy,- Dla kandydatów z doświadczeniem w autoryzowanych serwisach DAF, Mercedes możliwość indywidualnego spotkania z pracodawcą. Hotel i przelot opłaca firma.Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.Spotkania indywidualne z przedstawicielami firmy odbędą się już w styczniu 2017 w Polsce!Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na nasz adres mailowy bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Słupsk, Szczecin, Koszalin, Elbląg, Zielona Góra, Poznań (cała Polska)
Dla naszego Klienta, hotelu położonego w centrum Koszalina, poszukujemy osoby na stanowisko: Kelner/-ka - recepcjonista/-ka   Jeśli: - znasz język angielski bądź niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi hotelowymi - posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - znasz systemy do rejestracji gości hotelowych - jesteś osobą dyspozycyjną, otwartą na nowe wyzwania - cechuje Cię optymizm, łatwość nawiązywania kontaktów i opanowanie w sytuacjach stresujących - wykazujesz się inicjatywą w pracy i sprawia Ci to przyjemność   Dołącz do naszej drużyny!! W zamian zapewnimy Ci: - umowę o pracę - damy możliwość rozwoju zawodowego - pracę w zgranym, sympatycznym zespole - stabilizację w obszarze zawodowym - oferta dotyczy pracy stałej   Nr Agencji: 15035 Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Koszalin (zachodniopomorskie)
11 stycznia 2017
Dla naszego Klienta – firmy aktywnie i dynamicznie działającej na rynku nowych technologii, zajmującej się produkcją oprogramowania dla sektora ubezpieczeń oraz szeroko pojętego biznesu, poszukujemy Kandydata na stanowisko:   DevOps - Sysadmin Chcesz się zajmować? Wdrażaniem, analizowaniem i szacowaniem wpływu zmian na utrzymywane systemy, Monitorowaniem skuteczności efektywności poszczególnych rozwiązań oraz optymalizacją już istniejących. Rozwiązywaniem incydentów wpływających na działanie/dostępność systemu produkcyjnego, Zapewnieniem ciągłej pracy infrastruktury, Planowaniem i przygotowywaniem skryptów kopii zapasowych, Czego wymagamy od kandydata idealnego?   Dobrej znajomości technologii używanych w naszym aktualnym stack’u: Wirtualizacje/środowiska: VMware vCloud (klient), Docker, Ubuntu 14/16, Alpine Storage: GlusterFS Monitoring: ELK, Beats, Zabbix Web: nginx, HaProxy, Apache2, PHP5.5-7 (konfiguracja) DB: PostgreSQL 9.5/9.6 -  replikacja (master-slave), Redis Inne: DNS(bind9), VPN Minimum 2 lat doświadczenia w metodyce DevOps (jako administrator) Znajomości technologii Docker Swarm, Ansible, Consul Czego możesz za to oczekiwać? Stabilnych i atrakcyjnych warunków zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Realnego wpływu na architekturę projektów i wdrażane technologie Wynagrodzenia na poziomie 5000 - 9000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia Pracy w Koszalinie lub we Wrocławiu (dajemy możliwość pracy zdalnie, okazjonalnie w razie potrzeby delegacje do Koszalina/Wrocławia) 7- godzinnego dnia pracy Możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach Komfortowych, wielomonitorowych stanowisk pracy Corocznego udziału w przychodzie firmy Wczasów pod gruszą, dofinansowania aktywności sportowych Oferta dotyczy rekrutacji stałej   Agencja nr 15035   Prosimy o dołączenie do swojego CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KGN Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Wrocław, Koszalin (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 28.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj