Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Obsługa klienta – bez doświadczenia – szkolimy!!! Poszukujemy nowych osób do obsługi klientów indywidualnych. Nie jesteśmy call center!!!! Posiadamy swoich Trenerów, którzy cię wyszkolą bez ponoszenia kosztów. Brak doświadczenia nie stanowi dla Nas problemu. W Naszej firmie każdy ma szansę na osiągnięcie sukcesu. Wystarczy tylko, że jesteś pozytywnie nastawiony/a do otaczającego Cię środowiska a praca w zespole to żaden problem dla Ciebie. Zmiana nudnej pracy? Dosyć telemarketingu? Chęć rozwoju? Większe wynagrodzenie? Napisz CV i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Znajdziemy pracę dla każdego.
Kraków (małopolskie)
  Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szeroko pojętą dystrybucją. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur sprzedażowych poszykujemy nowych kandydatów na stanowisko Terenowy – Doradca klienta. Jesteś już zmęczony ofertami pracy na słuchawce?  Chciałbyś mieć większy wpływ na klienta? A może po prostu czujesz, że zasługujesz na awans?  Nic nie ryzykujesz - powiedź sprawdzam i napisz do naszego specjalisty od budowania osobistej Kariery. Nasze oczekiwania: Wytrwałość i ambicja w realizowaniu powierzonych działań. Pozytywnego nastawienia do świata. Umiejętności pracy w zespole. Mile widziane prawo jazdy kat B. Oferujemy: Fajną atmosferę w pracy. Dla chętnych możliwość awansu. Doskonały system wynagrodzeń. (proponujemy godziwą umowę o prace po okresie próbnym ale jesteśmy elastyczni rynkowo i otwarci na inne formy współpracy. ) UWAGA- poszukujemy ciekawych ludzi a nie papierowych dyplomów.  
Kraków (małopolskie)
  Ogłaszamy rekrutację na stanowisko kierownicze w jednym z naszych krakowskich oddziałów. Poszukujemy osoby znającej specyfikę sprzedaży i pracy w sektorze D2D. Działamy na wielu rynkach w 6 niezależnych branżach. Nasza oferta zawsze jest atrakcyjna na tle konkurencji, nie zależnie od specyfiki klienta. Mamy bardzo dobrą, jakość usług, zatem potrzebujemy bardzo dobrych ludzi. Jeżeli spełniasz nasze wymogi – my spełnimy Twoje bez zbędnych negocjacji. Zakres Obowiązków: 1. Opracowanie skutecznej ścieżki sprzedaży D2D oferowanych usług i towarów.  2. Budowa grupy sprzedażowej do założonych z zarządem firmy wielkości.  3. Szkolenie podległego personelu w zakresie technik sprzedaży.  4. Odpowiedzialność za wynik w podległym regionie.  5. Raportowanie do zarządu. Poszukujemy osób: 1. Doświadczonych - w sprzedaży bezpośredniej lub zarządzaniu grupą handlowców D2D. 2. Ambitnych – w obliczu nowych wyzwań.  3. Konsekwentnych – w realizacji zamierzonych celów.  4. Liderów – urodzonych bądź wyuczonych.  5. Pomysłowych – chcemy wspólnie planować nowe kampanie handlowe. UWAGA – mamy obecnie 7 otwartych rekrutacji na różne stanowiska handlowe, – jeżeli chcesz zmienić pracę, zyskać doświadczenie lub szukasz swojej pierwszej – napisz do nas, załącz swoje CV a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!!!! Co oferujemy: 1. Jeżeli spełniasz nasze wymogi – my spełnimy Twoje bez zbędnych negocjacji.  2. Sprawdź nas – my sprawdzimy Ciebie – wspólna płaszczyzna gwarantuje sukces. V. Dlaczego warto w naszej organizacji: 1. Umowy zgodne z oczekiwaniem pracowników. 2. Wynagrodzenie możliwe w różnych wariantach.  3. Najlepsze stawki na rynku.  4. Atrakcyjna oferta do sprzedaży. 5. Ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.  6. Jasna i dynamiczna ścieżka kariery.  7. Wszystkie narzędzia do pracy.  8.Nastawienie na człowieka, jako największe dobro w firmie.
Kraków (małopolskie)
19 października 2018
InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Płytkarz-Kafelkarz Lokalizacja: Strasbourg   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: układanie glazury, terakoty na kleju w nowo wybudowanych budynkach   WYMAGANIA: minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako kafelkarz samodzielność w wykonaniu powierzonych pracodawcy chęci i zaangażowanie     WARUNKI ZATRUDNIENIA:   umowa o pracę tymczasową,  zakwaterowanie zapewnione i opłacone dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży możliwość pracy w nadgodzinach długotrwałą współpracę pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem   KONTAKT: Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy. W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.  Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 510 530/ 731 750 870
Kraków (cała Polska)
19 października 2018
 Praca - Niemcy ( bez pośredników)   Niemiecka firma logistyczna poszukuje kierowców C+E    - umowa niemiecka podpisana na miejscu u pracodawcy (żadnych polskich pośredników),   - składki na ubezpieczenie odprowadzane w DE,   - praca tylko na terenie Niemiec (od pon. - pt., weekendy wolne),   - zakwaterowanie na miejscu,   - 24 dni płatnego urlopu w wymiarze rocznym, - wynagrodzenie 2000 - 2200 euro   Atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny.   Kontakt pon-pt godz. 16-20
Wrocław, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warszawa, Opo (dolnośląskie)
Dla naszego klienta - prężenie rozwijające się firmy zajmującej się dystrybucją komponentów dla automatyki przemysłowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy (Automatyka Przemysłowa) Miejsce pracy: Kraków Nr ref. DHA/13910 Najważniejsze obowiązki: Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza techniczna i gotowość do szkoleń!Obowiązki: sprzedaż produktów z obszaru automatyki przemysłowej, pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy (od strony handlowo-technicznej), nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, reprezentowanie firmy na targach branżowych.  Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z obszaru: automatyki, elektroniki oraz pokrewnych), znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy kat. B, dobra organizacja czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu, umiejętności pracy w grupie. Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie), przyjazną atmosferę pracy, dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport), narzędzia pracy (laptop, telefon). Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.   W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Kraków (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 99.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top