Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dzisiaj
Witam Państwa,    Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników z branży budowlanej. Nasza firma zatrudnia pracowników takich jak: Elektrycy, Malarze, Monterzy instalacji sanitarnych oraz wentylacyjnych, Spawaczy i Ślusarzy. Mamy do zaoferowania dwa modele zarobkowe dla pracownika. Pracownik wybiera sobie sam model zarobkowy. Istnieje możliwość zmiany modelu zarobkowego podczas zatrudnienia na życzenie pracownika. Pracownik u nas jest zatrudniony na warunkach niemieckich tzn.: odprowadzamy podatki, opłacamy ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i emerytalne.   Pomożemy z wyszukaniem pierwszego zakwaterowania. Gwarantujemy 151,67 godzin w ciągu miesiąca do przepracowania. Oczywiście jest możliwość przepracowania 160-210 godzin.   Od momentu podpisania umowy mają Państwo stałą polskojęzyczną opiekę naszego biura. W razie potrzeby wypłacamy cotygodniowe zaliczki w wysokości 150 euro.    Pracownik, który się pokaże z dobrej strony ma szansę zostać w jednym miejscu przez długi okres czasu oraz otrzymać bezpośrednią ofertę pracy od klienta.   Możliwość zatrudnienia w parze, w przypadku, kiedy jedna z osobą nie posiada samochodu.   W razie zainteresowania  ofertą pracy, proszę o informację mailową oraz przesłanie CV. Klaudia Nowak
Lipsk, Berlin, Monachium, Norynbergia, Regensburg (Niemcy)
  OFERUJEMY PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! ZAROBKI DO 1450 EURO NETTO!   MIEJSCOWOŚC: MONACHIUM (BAWARIA). START: OD ZARAZ!   PROFIL PODOPIECZNEJ: Kobieta: 89 lat, 170 cm, 70 kg. Choroby: nadciśnienie, inkontynencja, Parkinson (zwłaszcza dolna część ciała); nosi okulary oraz aparat słuchowy. Mobilność: balkonik. Dodatkowe informacje: podopieczna uczęszcza na Krankengymnastik. Warunki mieszkaniowe: seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki: osobne mieszkanie w domu (łazienka, kuchnia, salon i sypialnia) z dostępem do Internetu. Opiekunce przysługują również 2-3 h wolnego czasu w ciągu dnia.   ZADANIA OPIEKUNKI: ·         wsparcie podczas kąpieli; ·         pomoc w roz- i ubieraniu; ·         zmiana pieluchomajtek; ·         prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, zakupy, sprzątanie itp.).   WYMAGANIA: ·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; ·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; ·         ukończony 25. r.ż.; ·         odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ·         gotowość do wyjazdu na  2 m-ce; ·         brak nałogów.   OFERUJEMY: ·         legalną i pewną pracę w Niemczech; ·         ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; ·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!; ·         PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!); ·         bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; ·         organizację wyjazdu oraz opłacenie kosztów podróży; ·         opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; ·         możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Skontaktuj się z nami: -          wyślij wiadomość na podany adres; -          zadzwoń na nr +48 739 205 501; -          wyślij SMS o treści „OPIEKA” – ODDZWONIMY!  
Monachium (Niemcy)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU kraj:Niemcy   Zakres obowiązków: praca ze skanerem na terenie magazynu, kompletowanie zamówień, ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta. Wymagania:   znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.   Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej.    
Munster, Dusseldorf, Monachium, Fryburg (Niemcy)
Szukasz pracy w konkretnej części Niemiec, ale inne firmy nie mają tam kontraktów? Przebywasz aktualnie na terenie DE i nie chcesz zjeżdżać do Polski? Specjalnie dla Ciebie otworzyliśmy nasze biura w największych miastach w Niemczech (Hamburg,Berlin,Essen,Frankfurt,Stuttgart,Monachium) Oferujemy stawki uzależnione od Twojego poziomu językowego, legalną pracę opartą o umowę zlecenie oraz dojeżdżamy do osób zainteresowanych naszą ofertą. Jeśli właśnie czegoś takiego szukałeś zgłoś się do mnie 015161541385
Hamburg, Stuttgart, Monachium, Dortmund, Bremen, Berlin, Leipzig (Niemcy)
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.   Aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz TIG/ MAG Miejsce pracy: okolice Monachium, Niemcy   Wymagania: - umiejętność spawania metodą TIG 141 lub MAG 135 + aktualny certyfikat, - znajomość j. niemieckiego na poziomie podstawowym, - prawo jazdy  i własny samochód mile widziane.   Zakres obowiązków: - spawanie materiałów metodą TIG 141 lub MAG 135.   Warunki zatrudnienia: - niemiecka umowa o pracę oraz świadczenia socjalne, - praca na pełen etat – 8 godzin dziennie, - możliwość zatrudnienia od zaraz, - wynagrodzenie: 2000€ netto / m-c + dieta 30€ za każdy przepracowany dzień, - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, pokoje jednoosobowe, - zapewniamy przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim.   Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy.   Osoba do kontaktu: Beata, tel.: 536 275 320   Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”    Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Monachium (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 60.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top