Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osobę na stanowisko: Monter podłóg   Zakres obowiązków: - samodzielne układanie wykładzin, jastrychu oraz parkietu - obsługa podstawowych urządzeń przydatnych w pracy - instalacja materiałów termoizolacyjnych   Oferujemy: - długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - miejsce: Teningen, Mosbach (Badenia-Wirtembergia) - pracę na pełny etat w systemie 3-zmianowym + możliwe nadgodziny płatne 25% wypłacane co miesiąc - wynagrodzenie: 10,50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - możliwość rozwoju zawodowego   Wymagania: - doświadczenie na danym stanowisku - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - posiadanie własnego samochodu   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Teningen, Mosbach (Badenia-Wirtembergia) (Niemcy)
Podopieczna ma 81 lat (86 kg, 154 cm wzrostu). Seniorka ma zatwierdzony czwarty stopień niepełnosprawności. Cierpi na dość zaawansowaną demencję i choroby serca. 10 lat temu miała zabieg założenia bypassów. Ma również zdiagnozowaną osteoporozę. W wyniku upadku miała złamaną kość ramienia. Aktualnie pacjentka dochodzi do siebie w domu opieki. Seniorka porusza się jeszcze dość samodzielnie. Na spacerach używa balkonika. Seniorka stara się jeszcze korzystać z toalety ale dla zabezpieczenia używa wkładek. Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna, która zajmuje się podawaniem leków. Seniorka noce przesypia raczej spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.   Obowiązki: zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie), pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i spacerów, spędzanie czasu z podopieczną, granie w gry towarzyskie.           Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów jest 500 metrów od domu. 3 razy w tygodniu od godziny 10:00- 17:00 uczęszcza na zajęcia do domu pobytu dziennego dla seniorów. Seniorka lubi robić na drutach. Jest osobą otwartą i nieskomplikowaną. Ma 2 córki, które są bardzo zaangażowane w opiekę nad matką. Podopieczna miała w przeszłości problem z alkoholem. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem (własne WC). Jest internet. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie.              Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące.     Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
Cała Polska, Niemcy (cała Polska)
Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech 3 osoby na stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych   Zakres obowiązków: - bieżąca konserwacja i utrzymywanie w pełnej sprawności nadzorowanych maszyn - diagnoza usterek - dokonywanie napraw i remontów maszyn - utrzymywanie porządku w warsztacie   Oferujemy: - długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę na pełny etat (6 dni w tygodniu)+ możliwe nadgodziny wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości + 25% od podstawowej stawki - miejsce pracy: Igensdorf (Bawaria) - wynagrodzenie w wysokości minimum  10 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień - pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi) - możliwość rozwoju zawodowego   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - posiadanie własnego samochodu - umiejętność spawania - bardzo mile widziana wiedza dotycząca pneumatyki, hydrauliki oraz posiadanie prawa jazdy kategorii C. - aktualne doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji maszyn rolniczych - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Igensdorf (Bawaria) (Niemcy)
Dzisiaj
Witam Państwa,    Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników z branży budowlanej. Nasza firma zatrudnia pracowników takich jak: Elektrycy, Malarze, Monterzy instalacji sanitarnych oraz wentylacyjnych, Spawaczy i Ślusarzy. Mamy do zaoferowania dwa modele zarobkowe dla pracownika. Pracownik wybiera sobie sam model zarobkowy. Istnieje możliwość zmiany modelu zarobkowego podczas zatrudnienia na życzenie pracownika. Pracownik u nas jest zatrudniony na warunkach niemieckich tzn.: odprowadzamy podatki, opłacamy ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i emerytalne.   Pomożemy z wyszukaniem pierwszego zakwaterowania. Gwarantujemy 151,67 godzin w ciągu miesiąca do przepracowania. Oczywiście jest możliwość przepracowania 160-210 godzin.   Od momentu podpisania umowy mają Państwo stałą polskojęzyczną opiekę naszego biura. W razie potrzeby wypłacamy cotygodniowe zaliczki w wysokości 150 euro.    Pracownik, który się pokaże z dobrej strony ma szansę zostać w jednym miejscu przez długi okres czasu oraz otrzymać bezpośrednią ofertę pracy od klienta.   Możliwość zatrudnienia w parze, w przypadku, kiedy jedna z osobą nie posiada samochodu.   W razie zainteresowania  ofertą pracy, proszę o informację mailową oraz przesłanie CV. Klaudia Nowak
Lipsk, Berlin, Monachium, Norynbergia, Regensburg (Niemcy)
Firma Autowelt GmbH szuka od natychmniast: Mechanika pojazdów ciężarowych, kompleksowe naprawy i konserwacja samochodów ciężarowych.   Wymagania: Prawojazdy dla pojazdów do 7,5 tonyDuże doświadczenie jako mechanik   Oferujemy: Dobrze płatną pracę, praca na stałe, pomagamy szukać mieszkania.W okresie próbnym jest możliwość noclegu 500 metrów od firmy.Normalne godziny pracy, możliwość wykonywania nadgodzin.Praca jest legalna.
97618 Niederlauer (Niemcy)
Jesteśmy firmą wychodzącą na przeciw oczekiwaniom rynku usług opiekuńczych. Skupiamy się na jego potrzebach, dostosowując oferty do wymogów klientów. Prowadząc odpowiednią rekrutację zapewniamy dobre warunki pracy naszym opiekunkom osób starszych w Niemczech. Nasze opiekunki dostają tylko sprawdzone i wyselekcjonowane oferty. Zapewniamy im bezpieczeństwo oraz naszą pomoc. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i pracowników, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera.   Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 87letniej podopiecznej. Seniorka posiada III stopień niepełnosprawności. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, może stanąć, ale trzeba jej pomóc. Choroby: demencja starcza, problemy z krążeniem Pomoce: wózek inwalidzki Pozostałe informacje: podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, dla opiekunki standardowo wyposażony pokój + internet Obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w pielęgnacji ciała, prowadzenie domu, spacery Długość i termin zlecenia: 2 miesiące, 1.07. Miejsce: Bielefeld Stawka: od 1100Euro netto/msc Znajomość języka: komunikatywny   Oferujemy: - legalne zatrudnienie - opłacone składki i ubezpieczenia społeczne - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej - zwrot kosztów podróży - stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe.  
Niemcy, Bielefeld (Niemcy)
Szukasz legalnej pracy w Niemczech? Zależy Ci na umowie w Twoim języku ojczystym? Swoją emeryturę chcesz spędzić w Polsce? Zadzwoń do nas i sprawdź co możemy zaoferować! Jesteśmy polską firmą, z wieloletnim doświadczeniem w delegowaniu naszych rodaków do pracy na terenie Niemiec. Dzięki zaufaniu naszych niemieckich partnerów, oferujemy pracę w niemalże każdym zakątku DE. Sztab pracowników naszej firmy dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort w czasie wyjazdu. Oferta skierowana jest do osób, które aktualnie przebywają na terenie Niemiec i szukają legalnej pracy na miejscu, bez konieczności zjazdu do Polski. WAŻNE: oferujemy polską umowę zlecenie! Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 015161541385
Hamburg (Niemcy)
Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech 3 osoby na stanowisko: Mechanik maszyn budowlanych   Zakres obowiązków: - bieżąca konserwacja i utrzymywanie w pełnej sprawności nadzorowanych maszyn (min. koparki, ładowarki kołowe, żurawie) - diagnoza usterek - dokonywanie napraw i remontów maszyn   Oferujemy: - długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę na pełny etat (6 dni w tygodniu)+ możliwe nadgodziny wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości + 25% od podstawowej stawki - miejsce pracy: Feuchtwangen (Bawaria) - wynagrodzenie w wysokości minimum  10, 50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień - pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi) - możliwość rozwoju zawodowego   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - posiadanie własnego samochodu - umiejętność spawania - bardzo mile widziana wiedza dotycząca pneumatyki, hydrauliki oraz posiadanie prawa jazdy kategorii C. - aktualne doświadczenie w naprawie, mechanice maszyn budowlanych - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Feuchtwangen (Bawaria) (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 2377.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top