Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:      Pracownik hali – dział ogród Miasto: Ostrów Wielkopolski      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pielęgnacja roślin   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - stawka 14 brutto/h - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).   
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/sprzedawca Miasto: Ostrów Wielkopolski      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy - rozliczenie ze sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - stawka 14 zł brutto/h - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
15 lutego 2018
POSIADASZ WYSOKIE UMIEJETNOŚCI SPRZEDAŻOWE? JESTES OTWARTY NA NOWE WYZWANIA? KONSEKWENTNY W DĄŻENIU DO CELU?  LUBISZ SIE UCZYĆ? NIE MASZ PROBLEMU Z NAWIĄZYWNANIEM NOWYCH ZNAJMOMOŚCI?  W OBLICZU PROBLEMU NIE TRACISZ ZIMNEJ KRWI? JESTES SYSTEMATYCZNY I LOGICZNY W DZIAŁANIU? JEŚLI NA WIĘKSZOŚC PYTAŃ ODPOWIEDZAŁEŚ TAK- TO ZNACZY ,ŻE WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY! OSTROWSKA RODZINNA FIRMA OD LAT ZAJMUJACA SIĘ SZEROKO POJETYM RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI  POSZUKUJĘ OSOBY NA STANOWISKO AGENTA NIERUCHOMOŚCI. Opis stanowiska: sprzedaż /wynajem nieruchomości poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami indywidualnym. kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: wykształcenie minimum średnie niekaralność doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie prawo jazdy kat. B gotowość do pracy mobilnej – poza biurem mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej i/lub nieruchomościowej Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowe o dzieło profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży indywidualne, niekorporacyjne podejście do Ciebie i Twojej pracy, stabilną współpracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji . Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WACHOWSCY NIERUCHOMOŚCI zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.                                
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:      Pracownik hali – dział ogród Miasto: Ostrów Wielkopolski      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pielęgnacja roślin   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - stawka 14 brutto/h - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju       Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).   
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/sprzedawca Miasto: Ostrów Wielkopolski      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy - rozliczenie ze sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - stawka 14 zł brutto/h - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 16.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top