Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Produkcyjno-Handlowa KM GROM szuka pracowników produkcji. Praca stacjonarna Opacz Kolonia (k Ursusa), tryb pracy 8 godzin. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obróbce metali i spawaniu metodą MIG. Zgłoszenia/CV proszę kierować na adres email rekrutacja(at)kmgrom.pl; Aktualny nabór od 17.05.2017 - do 31.05.2017 dotyczy trzech etatów.
Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Grójec, Pi (mazowieckie)
Zakres obowiązków: Wykonywanie projektów opakowań; Przygotowanie wstępne rysunków; Wdrażanie nowych wzorów opakowań i materiałów; Projekty grafiki na opakowania; Kreowanie i utrwalanie wizerunku marki na rynku; Projektowanie logotypów oraz projektowanie architektury marki; Wsparcie przy projektowaniu innych materiałów marketingowych ATL/BTL/POS. Wymagania: Znajomość programów graficznych Corel Draw, Adobe Illustrator,  Adobe Photoshop; Doświadczenie zawodowe w projektowaniu opakowań dla branży FMCG, mile widziane dla branży kosmetyczne; Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się warunkach; Umiejętność dobrej organizacji czasy pracy i umiejętność pracowania nad różnymi projektów jednocześnie; Doświadczenie we współpracy z wewnętrznymi dostawcami; Wykształcenie wyższe (graficzne lub plastyczne); Utrzymywanie wysokiego poziomu artystycznego realizowanych projektów.  Oferujemy: Umowę o pracę; Stałą współpracę; Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz jasny system prowizyjny; Niezbędne narzędzia pracy; Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji; Ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe w firmie zorientowanej na rozwój i sukces.
Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie)
Lokalizacja: Brwinów koło Pruszkowa Wymagania: znajomość budowy aut osobowych, silników/ podstawowa, znajomość  części i narzędzi. Zaangażowanie do pracy i chęć nauki, doświadczenie mile widziane. Obowiązki : wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek; dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów osobowych; wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz dobieranie części zamiennych do wymiany;
Brwinów, Pruszków, Moszna Parcele (mazowieckie)
Lokalizacja: Brwinów koło Pruszkowa Pracodawca oferuje: szkolenie stanowiskowe, zatrudnienie na pełny etat, możliwość zakwaterowania w miejscu pracy.                                     Obowiązki: sprzedaż części samochodowych w punkcie obsługi klienta, umieszczanie przedmiotów sprzedaży na portalach np. Allegro Wymagania: podstawowo znajomość słownictwa jak również ogólna znajomość budowy aut, części samochodowych,
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.   Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ustabilizowanej pozycji na polskim rynku.   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie   Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych poprzez kontakty z dystrybutorami oraz firmami instalacyjnymi.  Prowadzenie negocjacji biznesowych. Doradztwo techniczne. Dobór urządzeń oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych. Systematyczne budowanie bazy klientów w powierzonym regionie. Kontrola procesu realizacji zamówienia. Raportowanie wyników. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.  Wymagania: Mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych. Wykształcenie wyższe, techniczne - kierunkowe (inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne). Prawo jazdy kat. B. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży. Wysoka kultura osobista. Systematyczność i samodzielność. Firma Oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem. Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy w branży.
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 39.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj