Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

15 września 2017
Opis stanowiska:  Organizacja pracy z ładunkami na lotnisku.  Koordynacja współpracy ze spedytorami.  Koordynacja współpracy z agencjami celnymi.  Pozyskiwanie oraz realizacja zleceń.  Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i udzielanie porad związanych z procesami spedycyjnymi.  Wybór środka transportu.  Sporządzanie i kontrola dokumentacji transportowej oraz raportów sprzedażowych.  Monitorowanie pracy kierowców.  Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami. Wymagania:  Doświadczenia oraz znajomości branży TSL.  Znajomość ustaw dot. transportu i konwencji CMR ( w tym zagadnień dot. czasu pracy kierowców).  Znajomość obsługi giełd transportowych.  Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny.  Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel, Open Office, Trans.eu, Timo.com.  Umiejętność pracy pod presją czasu.  Komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. Mile widziane:  Posiadanie własnej bazy kontaktów.  Wykształcenie wyższe kierunkowe.  Znajomość programu spedycyjnego Fire TMS. Firma oferuje:  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.  Atrakcyjne wynagrodzenie.  Możliwość rozwoju zawodowego i wiedzy z zakresu TSL. Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.
Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (mazowieckie)
13 września 2017
Dla naszego Klienta - stabilnej firmy posiadającej wieloletnią tradycję, lidera w swojej branży, w związku z rozwojem oddziału w Warszawie - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor Lotniczy Miejsce pracy: Warszawa Nr ref. SL/107/17 Najważniejsze obowiązki: przygotowanie oraz obsługa zapytań ofertowych, realizacja zleceń spedycyjnych, obsługa systemu spedycyjnego, stały kontakt z klientami, agentami i przewoźnikami, współpraca z pozostałymi oddziałami firmy. Wymagania: wykształcenie min. średnie, min. 1-2 lata doświadczenia w pracy w spedycji lotniczej, znajomość języka angielskiego na poziomi umożliwiającym komunikację, prawo jazdy kat B, zaangażowanie w pracę, inicjatywa, samodzielność, dyspozycyjność, chęć do pracy. Oferujemy: stałą pracę w firmie posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, realną możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia, dodatkowe uposażenie (pakiet świadczeń socjalnych, opieka medyczna, karta Multisport, etc.).
Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków (mazowieckie)
Официальная работа на основании прямого контракта с польской фирмой. Требования: опыт работы от года, варить методом 135. 136. умение читать технические чертежи, документы подтверждающие квалификацию сварщика. Наличие рабочей визы (Для людей без виз, делаем визы). Условия: Рабочий день 10 часов, возможны переработки. Шесть дней в неделю. В месяц выходит 200 часов часы за переработку. Зарплата: Зарплата 12 - 14 злотых в час НЕТТО. Зарплата выплачивается на банковскую карточку после 10 числа каждого месяца за предыдущий месяц. Рабочая одежда предоставляется бесплатно. Жилье: Предоставляется бесплатно за счет работодателя. Снимаются квартиры, проживание по 2 - 3 человека в комнате. Условия комфортные. По вопросам трудоустройства обращаться: тел\VIBER.: +48 668 863 389
Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków (warmińsko-mazurskie)
Szukasz legalnej pracy w Niemczech? Masz doświadczenie w opiece? Znasz niemiecki lub chcesz się go szybko nauczyć? Zgłoś się juz dzisiaj!Oferujemy:Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.Posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec - każdy znajdzie coś dla siebie!Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Uwierz w Siebie! Znasz język lepiej niż Ci się wydaje, pozwól to potwierdzić naszemu Doradcy!Kontakt:HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.kom: 730 733 104
Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie)
11 września 2017
Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego klienta z branży TSL poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Spedytor – Dyspozytor Opis stanowiska: Pozyskiwanie oraz realizacja zleceń. Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i udzielanie porad związanych z procesami spedycyjnymi. Wybór środka transportu. Sporządzanie i kontrola dokumentacji transportowej oraz raportów sprzedażowych. Monitorowanie pracy kierowców. Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami.   Wymagania: Doświadczenia oraz znajomości branży TSL. Znajomość ustaw dot. transportu i konwencji CMR ( w tym zagadnień dot. czasu pracy kierowców). Znajomość obsługi giełd transportowych. Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny. Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel, Open Office, Trans.eu, Timo.com. Umiejętność pracy pod presją czasu. Komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.   Mile widziane: Posiadanie własnej bazy kontaktów. Wykształcenie wyższe kierunkowe. Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego. Znajomość programu spedycyjnego Fire TMS.   Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja). Możliwość rozwoju zawodowego i wiedzy z zakresu TSL. Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop. Zniżki na posiłki pracownicze.
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 49.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj