Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji   Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych Obsługa urządzeń do skanowania towarów   Wymagania od kandydatów: Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych Pełnoletność   Zapewniamy: Umowę zlecenie Wypłatę w systemie tygodniowym Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy Transport na inwentaryzacje wyjazdowe Wynagrodzenie: 13,00 zł/h  brutto Premie za inwentaryzacje wyjazdowe Możliwość nawiązania stałej współpracy Nie wymagamy dodatkowych zaświadczeń i badań
Rzeszów (podkarpackie)
Firma zajmująca się sprzedażą maszyn i narzędzi na Rynek Europejski w związku z rozwojem poszukuje pracowników z biegłą znajomością języka francuskiego.Stanowisko: Specjalista ds. exportu z językiem francuskimMiejsce pracy: RzeszówNR REF: FR/RZ/2017Opis stanowiska: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy.Przygotowywanie ofert handlowych.Obsługa realizacji zamówień (telefonicznie i mailowo).Bieżąca obsługa logistyczna dostaw.Realizowanie planów sprzedaży.Doradztwo techniczne.Nadzór nad dokumentacją.Wymagania: Praktyczna znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie.Komunikatywność.Dobra organizacja pracy własnej.Kreatywność.Dobra znajomość obsługi komputera.Zorientowanie na sukces osobisty i firmy, motywacja do pracy i chęć nauki.Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.Oferujemy: Szkolenie wdrażające.Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.Wynagrodzenie stałe + prowizja + premia.Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.Własne stanowisko pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy. Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"
Zakres obowiązków :   prezentacja i sprzedaż samochodów  samodzielne pozyskiwanie klientów przygotowywanie dokumentów związanych ze sprzedażą samochodów  aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych wykonywanie jazd testowych z Klientami długofalowa współpraca z obecnymi klientami z naszej bazy danych Wymagania : wykształcenie kierunkowe zainteresowanie branżą motoryzacyjną  biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) dyspozycyjność, dokładność, sumienność umiejętność pracy w zespole  Oferujemy:   pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę możliwości rozwoju w strukturach organizacji niezbędne narzędzia pracy dogodną lokalizację z miejscem parkingowym
Starachowice Rzeszów (cała Polska)
Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:     Zastępca Głównego Księgowego       Opis stanowiska: Księgowanie i sprawdzanie poprawności dokonanych księgowań Rozliczanie faktur sprzedażowych i zakupowych Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Przygotowywanie dokumentów do banków Współpraca z działem IT w ramach poprawiania efektywności pracy działu i doskonalenia procesów przesyłu danych księgowych Szkolenie nowych pracowników działu     Wymagania: Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym i decyzyjnym stanowisku w dziale księgowości Wiedza z zakresu uwarunkowań finansowo-prawno-podatkowych w obszarze e-commerce Bardzo dobra znajomość komputera i chęć pracy z różnymi programami wspierającymi obszar księgowy Znajomość Ustawy z dnia 20 października 1994r. o specjalnych strefach ekonomicznych oraz stosowanie jej w praktyce Znajomość zasad rozliczania dotacji Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu Gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji w przypadku różnych interpretacji prawnych   Oferujemy: Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny Pracę w kilkuosobowym dziale księgowo-kadrowo-płacowym Elastyczne godziny pracy Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 55.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj