Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

22 października 2018
Konsultant z jęz Polskim Umowa o pracę Wynagrodzenie: 1940 bgn net - 4255 zł netto Miejsce pracy: Bułgaria – Sofia WYMAGANIA: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO oraz angielskiego (tylko komunikatywny) Język angielski służy tylko do wewnętrznej komunikacji z innymi pracownikami – nie jest wymagany do wykonywania czynności zawodowych Praca polega na: weryfikowaniu zapytań oraz uzupełnianiu dokumentacji w systemie w języku polskim sprawdzanie zapisów w umowach kontakcie telefonicznym w celu przekazania informacji zwrotnych Oferujemy: 30 euro - kupon żywnościowy i Karta SIM - lokalny numer telefonu komórkowego Ubezpieczenie medyczne   Zakwaterowanie – Firma pokryje 1 bilet lotniczy (lub inny środek transportu do 500 EUR) około 2-miesiące zakwaterowania opłatę za czynsz + depozyt w Hotelu LEGENDS 4**** Godziny pracy - od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie CV w języku angielskim Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”    
Sofia (Bułgaria)
  Consultant witch greek for money gram Prowadzimy projekt dla Money Gram (przelewy / płatności internetowe) Miejsce pracy Sofia Wynagrodzenie: 4110 pln brutto BGN 1500 gross +BGN 200 gross language bonus + 10% performance bonus     Kandydat zatrudniony na projekt min 1 -1,5 roku dla naszego Klienta w Sofii Nie wymagamy doświadczenia     Gwarantujemy: umowę o pracę, opłacone zakwaterowanie razem z depozytem na 1,5 miesiąca, ubezpieczenie medyczne, podnoszenie kwalifikacji, płatny urlop, pakiet Voucherów/ Kuponów na artykuły spożywcze o wartości 30 Euro = 125 zł każdego miesiąca   Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim z dopiskiem GREEK – Job in Sofia    Polub nas Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”    
Sofia (Bułgaria)
17 października 2018
  Hebrew consultant Poszukujemy kandydata ze znajomością języka Hebrajskiego do działu wsparcia dla PayPal Umowa o pracę Miejsce pracy Sofia Wynagrodzenie: BGN 2700 gross +5% performance bonus - 6220 PLN brutto   Zadania: Praca z językiem hebrajskim, odpisywanie na zapytania użytkowników, kontakt mailowy i telefoniczny, weryfikowanie uzyskanych informacji   Gwarantujemy: umowę o pracę, opłacone zakwaterowanie razem z depozytem na 1,5 miesiąca, ubezpieczenie medyczne, podnoszenie kwalifikacji, płatny urlop, ZWROT KOSZTÓW TRANSPORTU do Sofii oraz pakiet Voucherów/ Kuponów na artykuły spożywcze o wartości 30 Euro = 125 zł każdego miesiąca   Angielski służy tylko do wewnętrznej komunikacji z przełożonymi i współpracownikami – angielski min B1/ B2   Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”    
Sofia (Bułgaria)
Pracownik działu Obsługi i Administracji ze znajomością języka Słowackiego – SLOVAK   Chcesz pracować za granicą (Bułgaria – Sofia) na umowę o pracę w międzynarodowej firmie   Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z naszym Klientem ZWRACAMY za koszt przejazdu/przelotu! Płacimy za zakwaterowanie podczas okresu próbnego   WYNAGRODZENIE 1940 NET BGN czyli 4255 PLN NETTO   ZAKRES OBOWIAZKÓW: Praca administracyjna z weryfikacją dokumentów w języku Słowackim, Udzielanie informacji zwrotnych związanych z zapytaniami.   W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu i przesłania CV W JĘZYKU ANGIELSKIM z dopiskiem SLOVAK - Job in Bulgaria   Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.   Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”  
Sofia (Bułgaria)
17 października 2018
  Internal employee with Cech Do you speak CZECH/ Mówisz w języku Czeskim     Chcesz pracować za granicą w Bułgarii w Sofii Wynagrodzenie : BGN 2300 gross – 5050PLN brutto Forma zatrudnienia: Umowa o pracę     Zakres obowiązków: Nasz Klient poszukuje kandydatów szukających stałej pracy w biurze w Sofiii, znających również język angielski na poziomie komunikatywnym. Praca polega na kontakcie poprzez mail, czat i telefon w języku czeskim, udzielanie informacji zwrotnych (dział techniczny). To nie jest sprzedaż – na tym stanowisku dbasz o szybki feedback ze strony firmy Dodatkowo: Pokrywamy koszty przylotu do Sofii Gwarantujemy zakwaterowanie przez okres próbny Oraz… 30 euro – kupon/ voucher do Supermarketów co miesiąc jako dodatek Karta SIM - lokalny numer telefonu komórkowego z dostępnymi minutami Od pierwszego dnia - ubezpieczenie medyczne CV w języku angielskim p Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”  
Sofia (Bułgaria)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 41.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top