Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

15 listopada 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:   Kasjer/ka bez Książeczki   Miejsce pracy: Szczecin   Obowiązki na stanowisku: - obsługa klientów; - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych; - terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę   Wymagania: - dyspozycyjność do podjęcia pracy; - dobra organizacja pracy własnej   Oferujemy: - wynagrodzenie -  stawkę godzinową; - umowa zlecenie z pełnym ZUSem; -możliwość cotygodniowej wypłaty wynagrodzenia; - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej- darmowe   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: Kasa Szczecin   *Oferta pracy tymczasowej.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
15 listopada 2017
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:   Kasjer/ka bez Książeczki BEZ KSIĄŻECZKI   Miejsce pracy: Szczecin   Obowiązki na stanowisku: - obsługa klientów; - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych; - terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę   Wymagania: - dyspozycyjność do podjęcia pracy; -zaangażowanie, rzetelność   Oferujemy: - wynagrodzenie -  stawkę godzinową; - umowa zlecenie z pełnym ZUSem; - wypłatę wynagrodzenia w systemie miesięcznym lub tygodniowym; - darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: Kasa Szczecin   *Oferta pracy tymczasowej.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:   KASJER/KASJERKA   Miejsce pracy: SELGROS SZCZECIN bez Książeczki   Obowiązki na stanowisku: - obsługa klientów; - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych; - terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę   Wymagania: - dyspozycyjność do podjęcia pracy;   Oferujemy: - wynagrodzenie -  stawkę godzinową; - umowa zlecenie z pełnym ZUSem; - cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia; - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445. *oferta pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:Pracownik Kompletacji ZamówieńMiejsce pracy: Szczecin Zakres obowiązków:- realizacja zamówień zgodnie ze standardami;- kompletacja towaru pod zamówienia;- dbałość o jakość i terminową realizację zamówień;- przygotowywanie dokumentacjiWymagania:- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - dyspozycyjność i zaangażowanie; - dobra organizacja pracy własnej;- komunikatywność i orientacja na klientaOferujemy:- wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie Tygodniówek;- interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - umowę z pełnym ZUS-em;- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;- atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy zlecenie;- ciekawy zakres obowiązków;Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: Kompletacja Zamówień Szczecin.*Oferta pracy tymczasowejProsimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:   PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ  NOCKI   Miejsce pracy: SZCZECIN   Zakres obowiązków: - realizacja zamówień zgodnie ze standardami; - dbałość o jakość i terminową realizację zamówień;   Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - zaangażowanie; - dobra organizacja pracy własnej;   Oferujemy: - wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK; - umowę zlecenie z pełnym ZUS-em;   *Oferta pracy tymczasowej Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: Praca Szczecin     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:   PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ   Miejsce pracy: SZCZECIN   Zakres obowiązków: - przygotowywanie dokumentacji - realizacja zamówień zgodnie z obowiązującymi standardami; - dbałość o jakość i terminową realizację zamówień;   Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - dobra organizacja pracy własnej; - zaangażowanie;   Oferujemy: - umowę zlecenie z pełnym ZUS-em; - atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK; - możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;   *Oferta pracy tymczasowej Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445 . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:   PRACOWNIK HALI pn-pt 6:00-14:00   Miejsce pracy: SZCZECIN   Zakres obowiązków: - kompletacja towaru pod zamówienia; - przygotowywanie dokumentacji; - dbałość o jakość i terminową realizację zamówień   Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - dyspozycyjność i zaangażowanie;   Oferujemy: - umowę zleceni z pełnym ZUS-em; - wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK; - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: praca Szczecin. *Oferta pracy tymczasowej   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:   PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ   Miejsce pracy: SZCZECIN PRAWOBRZEŻE   Zakres obowiązków: - realizacja zamówień zgodnie ze standardami; - kompletacja towaru pod zamówienia; - dbałość o jakość i terminową realizację zamówień; - przygotowywanie dokumentacji   Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - dyspozycyjność i zaangażowanie; - dobra organizacja pracy własnej; - komunikatywność i orientacja na klienta   Oferujemy: - wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK; - interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - umowę z pełnym ZUS-em; - możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego; - atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy zlecenie; - ciekawy zakres obowiązków;   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445 . *Oferta pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracownika na stanowisko:   PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ pn-pt 6:00-14:00   Miejsce pracy: SZCZECIN   Zakres obowiązków: - realizacja zamówień zgodnie ze standardami; - kompletacja towaru pod zamówienia; - dbałość o jakość i terminową realizację zamówień; - przygotowywanie dokumentacji   Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid); - znajomość obsługi komputera; - dyspozycyjność i zaangażowanie; - komunikatywność i orientacja na klienta   Oferujemy: - wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK; - atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy zlecenie; - umowę z pełnym ZUS-em; - możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego     Zainteresowanych kandydatów prosimy o przysłanie CV za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: praca Szczecin.   *Oferta pracy tymczasowej   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Szczecin (zachodniopomorskie)
10 listopada 2017
  Firma produkcyjna z kapitałem skandynawskim działająca z sukcesem  na rynku Polskim od 3 lat w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie:   Planista produkcji - koordynacja łańcucha dostaw Lokalizacja: Szczecin   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie płynności produkcji w kontekście układania harmonogramów produkcyjnych , planowania zaopatrzenia materiałowego oraz za  dbanie by dostawy komponentów jak i gotowego produktu odbywały się bez opóźnień.   Pracodawca oferuje: - Bardzo przyjazną atmosferę pracy - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Pracę na niezależnym stanowisku - Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy - Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku   Obowiązki:  - Rejestracja zamówień sprzedażowych włącznie z datami dostaw - Analiza zdolności produkcyjnych oraz ustalanie procesów produkcyjnych, zasobów materiałowych oraz zasobów ludzkich - Tworzenie harmonogramów przepływów pracy do wszystkich działań - Planowanie oraz priorytetyzacja zadań mających na celu zmaksymalizowanie wydajności i zminimalizowania opóźnień produkcyjnych - Planowanie zapasów materiałów produkcyjnych  pod kątem wymagań planów produkcyjnych - Odpowiedzialność za zamówienia i dostawy materiałów produkcyjnych - Nadzór nad wysyłką gotowego produktu do klienta minimalizowanie ich opóźnień - Praca w systemie Axapta Dynamic   Wymagania: - Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne - Minimum roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym jako planista produkcji - Mile widziana znajomość Axapta lub innego systemu ERP - Umiejętność pracy w grupie oraz pracy samodzielnej - Język angielski -  na poziomie średniozaawansowanym   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Planista produkcji”   Kontakt: Magda Dziechciowska tel: 508 144 900 Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.   LSJ HR Group, nr licencji: 4440 ul. Celna 1, 70-644 Szczecin tel. 91 814 52 52
Szczecin (zachodniopomorskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 20.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top