Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.   Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy: Recepcjonistki w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu IT,RTV,AGD   lokalizacja: Warszawa - Białołęka   Obowiązki: - odbieranie połączeń przychodzących - witanie gości - przyjmowanie i nadawanie poczty - wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez przełożonego   Wymagania: - komunikatywność - umiejętność obsługi komputera - mile widziana umiejętność obsługi urządzeń biurowych - nienaganna dykcja - mile widziane wykształcenie wyższe humanistyczne - komunikatywna znajomość języka angielskiego    Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w wymiarze ¾ etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30 – 17:30 - rozwój poprzez liczne szkolenia i kursy - pracę w międzynarodowym i nowoczesnym środowisku pracy   Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV na adres mailowy w tytule podając numer referencyjny REC/WAW/17 Do CV należy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”  
Warszawa Włochy (mazowieckie)
14 lipca 2017
Firma Goldenore jest Gold Partnerem Oracle, jedyną w Polsce i jedną z nielicznych firm na świecie, która posiada certyfikat Specialized Oracle Golden Gate 12c. Nasze kompetencje stanowią unikalną wartość na rynku usług IT. W ostatnich latach zrealizowaliśmy szereg usług dla organizacji z sektora finansowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:     Konsultant Oracle Numer referencyjny: KO/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie)     Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie poprawnego działania środowiska bazodanowego firmy, a w szczególności: Zarządzanie wysokodostępnymi środowiskami baz danych Oracle – Oracle RAC 11g/12c, Oracle Data Guard Instalacja i aktualizacja systemów bazodanowych Oracle Database Server w wersjach 10g,11g,12c Kontrola i optymalizacja wydajności środowisk Oracle Database Server Kontrola i monitorowanie bezpieczeństwa baz danych Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie środowisk bazodanowych Konfiguracja, strojenie rozwiązania Exadata Wsparcie w zakresie zabezpieczenia  i przełączania do ośrodka zapasowego w oparciu  o Exadata Aktualizacja wszystkich komponentów Exadata Wiedza z zakresu OS LINUX, AIX, Windows w obszarze dotyczącym baz danych Oracle Database Server Idealni kandydaci to osoby z: 2-letnie doświadczeniem w administracji bazami danych Oracle 11g, 12c Bardzo dobra znajomość obszarów RMAN, OEM Cloud Control Bardzo dobra znajomość opcji bazy Oracle Database Server: partycjonowanie, zaawansowane security, multitenant Bardzo dobra znajomość SQL/PLSQL i języków skryptowych (perl, sh) Bardzo dobra znajomość systemów Unix (AIX i Linux) w zakresie konfiguracji i zarządzania Oracle Database Server Doświadczenie z rozwiązaniami HA dla Oracle Database Sever Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu rozwiązaniem Exadata oraz ZFS Praktyczna znajomość technologii Oracle WebLogic będzie dodatkowym atutem Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną Oferujemy: stałą pracę opartą na jasnych i elastycznych zasadach bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania współpracę z wybitnymi ekspertami oraz możliwość uczestniczenia w interesujących projektach związanych z technologią Oracle udział w certyfikowanych szkoleniach i systematyczne zdobywanie kompetencji w technologiach ORACLE narzędzia do pracy (telefon, laptop)  Przebieg procesu rekrutacyjnego: Rozmowa kwalifikacyjna Test- weryfikacja wiedzy teoretycznej Uzgodnienie warunków współpracy   Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie firma Goldenore Sp.z o.o.Sp.K., z siedzibą: ul. Płocka 5a, 01-231, Warszawa.   Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Firma Goldenore jest Gold Partnerem Oracle, jedyną w Polsce i jedną z nielicznych firm na świecie, która posiada certyfikat Specialized Oracle Golden Gate 12c. Nasze kompetencje stanowią unikalną wartość na rynku usług IT. W ostatnich latach zrealizowaliśmy szereg usług dla organizacji z sektora finansowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:     Oracle GOLDEN GATE Administrator Numer referencyjny: OGGA/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie)     Osoba zatrudniona będzie: Uczestniczyła w projektowaniu i tworzeniu procesów przetwarzania danych oraz merytorycznie wspierała zespoły developerskie w trakcie ich realizacji Brała udział we wdrożeniach narzędzi Oracle Data Integration Services tj :Oracle Golden Gate Wymagania: Dysponujące znajomością zagadnień związanych z replikacją relacyjnych baz danych Posiadające doświadczenie w technologii Oracle Golden Gate oraz znajomość języka PL/SQL Posiadające umiejętności analityczne oraz wiedzę na temat Systemu Linux Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną Oferujemy: Stałą pracę opartą na jasnych i elastycznych zasadach Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania Współpracę z wybitnymi ekspertami oraz możliwość uczestniczenia w interesujących projektach związanych z technologią Oracle Udział w certyfikowanych szkoleniach i systematyczne zdobywanie kompetencji z zakresu narzędzi ORACLE Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop) Przebieg procesu rekrutacyjnego: Rozmowa kwalifikacyjna Test- weryfikacja wiedzy teoretycznej Uzgodnienie warunków współpracy   Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie firma Goldenore Sp.z o.o.Sp.K., z siedzibą: ul. Płocka 5a, 01-231, Warszawa.   Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Firma Goldenore jest Gold Partnerem Oracle, jedyną w Polsce i jedną z nielicznych firm na świecie, która posiada certyfikat Specialized Oracle Golden Gate 12c. Nasze kompetencje stanowią unikalną wartość na rynku usług IT. W ostatnich latach zrealizowaliśmy szereg usług dla organizacji z sektora finansowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   Oracle Data Integrator (ODI) DEVELOPER Numer referencyjny: ODI/jobs.pl Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie)     Osoba zatrudniona będzie: Uczestniczyła w projektowaniu i tworzeniu procesów przetwarzania danych, Realizowała projekty integracyjne i hurtowni danych z wykorzystaniem narzędzia Oracle Data Integrator, Uczestniczyła w procesie analizy biznesowej i systemowej oraz czynnie wspierała zespoły developerskie.   Wymagania: Doświadczenie w pracy z narzędziem Oracle Data Integrator 11g/12c Znajomością zagadnień związanych z replikacją relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość oprogramowania Oracle GoldenGate 11g/12c), Doświadczenie w tworzeniu kodu PL/SQL Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle Doświadczenie w zakresie budowy hurtowni danych i rozwiązań raportowych dla sektora finansowego będzie dodatkowym atutem Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi wersjonowanie kodu (SVN, GIT) Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM będzie dodatkowym atutem Znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika (umiejętność pisania skryptów), Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną   Oferujemy: Stałą pracę opartą na jasnych i elastycznych zasadach, Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania, Współpracę z wybitnymi ekspertami oraz możliwość uczestniczenia w interesujących projektach, Udział w certyfikowanych szkoleniach i systematyczne zdobywanie kompetencji z zakresu narzędzi ORACLE do replikacji danych, Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)   Przebieg procesu rekrutacyjnego: Rozmowa kwalifikacyjna Test- weryfikacja wiedzy teoretycznej Uzgodnienie warunków współpracy   Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie firma Goldenore Sp.z o.o.Sp.K., z siedzibą: ul. Płocka 5a, 01-231, Warszawa.   Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Firma Woojin Plaimm jest liderem w produkcji i sprzedaży maszyn wtryskowych używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Na całym świecie posiadamy 38 biur sprzedaży oraz biura R&D. Aktualnie do naszego oddziału w Polsce poszukujemy dwóch nowych osób, chcących podjąć z nami współpracę na stanowisku handlowca. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami.     Przedstawiciel Handlowy   Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie), Łódź (łódzkie), Katowice (śląskie) Nr ref: PH/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Zakres obowiązków Spotkania ze stałymi oraz nowymi klientami – minimum 10 spotkań tygodniowo                 Nabywanie nowych klientów Wykonywanie dziennych oraz tygodniowych raportów Sprzedaż oraz sporządzanie ofert Współpraca z Koreańskim menadżerem Czynny udział w trakcie targów Cotygodniowe spotkanie z menadżerem oraz pozostałymi handlowcami   Wymagania   Przedstawiciel techniczno-handlowy Wysoki poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Zmysł do prowadzenia interesów Obycie techniczne Prawo jazdy Zamieszkały na Śląsku   Handlowiec doświadczeniem w sprzedaży wtryskarek Podstawowy poziom języka angielskiego w mowie i piśmie Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn wtryskowych Prawo jazdy Zamieszkały w okolicach Warszawy lub Łodzi   Narzędzia pracy Samochód – po okresie próbnym Wakacje Telefon komórkowy Laptop   Wynagrodzenie – w okresie próbnym Podczas okresu próbnego podstawowe wynagrodzenie będzie wynosić: 800~1000 Euro, z czego należy samodzielnie opłacić opłatę skarbową oraz ZUS. W przypadku przedłużenia kontraktu będzie możliwość renegocjacji wynagrodzenia, w zależności od doświadczenia Prowizja od sprzedaży zostanie omówiona po okresie próbnym   Kontrakt Po okresie próbnym – 3 miesiące – Woojin Plaimm, ustali nowe warunki kontaktowe w oparciu o ocenę zdobytych umiejętności.
Warszawa Włochy (mazowieckie)
12 lipca 2017
Firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:   Kierownik Budowy   Numer referencyjny: KB/jobs.plMiejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)   Wymagania: wykształcenie wyższe budowlane doświadczenie w generalnym wykonawstwie uprawnienia budowlane bez ograniczeń dobra znajomość środowiska Windows i oprogramowania AutoCAD znajomość zasad kosztorysowania i harmonogramowania umiejętność analizy problemów technicznych bardzo dobra organizacja pracy systematyczność, dokładność, punktualność odporność na stres Oferujemy: zatrudnienie w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku atrakcyjne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasowym, na budowach w Warszawie i okolicach pracę w zespole wykwalifikowanej kadry inżynieryjno – technicznej możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji  Oferty kwalifikacyjne prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz   Firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnychz wybranymi oferentami. 
Warszawa Włochy (mazowieckie)
12 lipca 2017
Firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:   Kierownik Kontraktu   Numer referencyjny: KK/jobs.plMiejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)   Do zadań Kierownika Kontraktu należeć będzie: zarządzanie budżetem kontraktu/budowy, realizacja założonego wyniku finansowego monitorowanie realizacji budżetu optymalizacja kosztów Inwestycji w ustaleniach z Inwestorem zarządzanie zasobami w postaci zespołów budów oraz podwykonawców i dostawców materiału i sprzętu odpowiedzialność za terminowe zakończenie kontraktu i sprzedaż inwestycji do Zamawiającego Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego o profilu budownictwo ogólne posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, kilkuletniego doświadczenia w branży budowlanej, w tym minimum trzech lat doświadczenia na stanowisku kierownika kontraktu przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego i/lub przemysłowego, umiejętność zarządzania finansami i kontroli kosztów, doświadczenia w kontaktach z inwestorem i prowadzeniu negocjacji handlowych prawa jazdy kat. B. Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji, opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych pracę w przyjaznym zespole Stabilne warunki współpracy, umowa o pracę lub kontraktowa
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Systemy Bramowe Serwis Sp. z o.o. Firma z wieloletnim doświadczeniem w dostawie bram, urządzeń przeładunkowych, automatyki dla przemysłu  oraz realizująca kompleksowy serwis w powyższym zakresie, działająca na terenie całej Polski, poprzez posiadane oddziały w kilku województwach, poszukuje do pracy na stanowisko:   Monter bram, drzwi oraz automatyki przemysłowej   Miejsce pracy: mazowieckie Nr ref: monter/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Do obowiązków pracownika będzie należało : Montaż  bram, systemów przeładunkowych, drzwi oraz  innych urządzeń na wskazanych obiektach. Instalacja automatyki Wykonywanie napraw serwisowych Sprawozdania i raportowanie bieżących prac Przestrzeganie przepisów BHP Od kandydatów oczekujemy: Prawa jazdy kat. B Gotowości do wyjazdów służbowych Znajomości i obsługi elektronarzędzi Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości Doświadczenia w branży - bramy/drzwi/okna lub chęć zdobycia Uprawnienia energetyczne mile widziane Oferujemy: Atrakcyjną pracę w szybko rozwijającej sie firmie na terenie całej Polski Wysokie zarobki adekwatne do zaangażowania oraz posiadanego doświadczenia Samochód oraz narzędzia do wykonywania zleceń Systematyczny rozwój zawodowy Szkolenia
Warszawa Włochy (mazowieckie)
12 lipca 2017
Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym biologicznym, biotechnologicznym lub pokrewnym do pracy w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie na stanowisku asystenta naukowego. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz możliwość rozwoju kariery naukowej poprzez uczestnictwo w projektach badawczych z zakresu biologii molekularnej i komórkowej, immunologii, pulmonologii i onkologii doświadczalnej. Od kandydatów oczekujemy silnej motywacji do pracy laboratoryjnej i naukowej, kreatywności, umiejętności pracy w zespole oraz przynajmniej 2-letniego doświadczenia w pracy naukowo-badawczej. Wymagania: ukończone studia na kierunku biologia, biotechnologia lub pokrewnym, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej (praca mgr, udział w projekcie badawczym, etat w jednostce naukowej itp.), udokumentowana znajomość podstawowych technik biologii molekularnej: izolacja kwasów nukleinowych, real-time PCR, elektroforeza DNA, spektrofotometria UV/VIS umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych: termocykler real-time PCR, spektrofotometr, komora laminarna II klasy, wirówki laboratoryjne, mikroskop świetlny, mikroskop fluorescencyjny itp., bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie i pisanie tekstów naukowych oraz ustne prezentowanie danych, umiejętność pracy z elektronicznymi bazami danych, doświadczenie w pracy z komputerem: pakiet MS Office, internet, podstawowe programy graficzne, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra komunikatywność, wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja Umiejętności preferowane: doświadczenie w zakresie prowadzenia hodowli in vitro ludzkich/zwierzęcych linii komórkowych, doświadczenie praktyczne z ludzkim lub zwierzęcym materiałem biologicznym: krew, wycinki tkankowe, mocz itp., dorobek naukowy w postaci publikacji w czasopismach krajowych i międzynarodowych, doniesień konferencyjnych, uczestnictwa w projektach badawczych itp., Wymagane dokumenty: życiorys  (z wykazem osiągnięć naukowych), list motywacyjny (preferowany w języku angielskim), zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm. Oferta ważna do: 9.08.2017 UWAGI: Do kolejnego etapu rekrutacji zaprosimy kandydatów wybranych na podstawie nadesłanych aplikacji. Aplikacje prosimy nadsyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem „asystent” Osoba do kontaktu: dr Adam Szpechciński tel. 22 43 12 359
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703). Obecnie dla naszego Klienta – firmy  z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:     DORADCA KLIENTA – branża budowlana     Lokalizacja:  Warszawa Bemowo   Jeśli chcesz zajmować się: - doradztwem, sprzedażą i obsługą klientów w sklepie, - opracowywaniem wycen rolet, - tworzeniem raportów i innej dokumentacji, - tworzeniem harmonogramu pracy monterów.   Jeśli więc: - posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, - dużym plusem będzie doświadczenie w branży budowlanej, - potrafisz dobrze obsługiwać pakiet MS Office, - jesteś dobrze zorganizowany, - potrafisz samodzielnie planować sobie prace, - jesteś komunikatywny.   W zamian chcemy zaoferować Ci: - zatrudnienie w oparciu umowy o pracę – bezpośrednio u naszego Klienta, - pracę od poniedziałku do piątku + co drugi weekend w Warszawie Bemowo, - wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży, - możliwość rozwoju i awansu.   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Prosimy również o dołączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."  
Warszawa Włochy (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 31.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top