Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Główna Księgowa / Główny Księgowy Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. GK/16312 Najważniejsze obowiązki: prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (VAT, CIT), bieżąca sprawozdawczość finansowa dla GUS, US, NBP, sporządzanie bilansu przepływu środków pieniężnych, kontrola operacji księgowych w księdze głównej oraz środków trwałych, kontakt z instytucjami zewnętrznymi, usprawnianie procedur w dziale księgowości, zarządzanie zespołem podległych pracowników, kompleksowe analizy, kalkulacje i raporty na potrzeby wewnętrzne Zarządu. Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania, wiedza z zakresu pełnej księgowości, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu SAP, skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Oferujemy: stabilną pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę.
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier/Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Gliwice   Obowiązki: Dostarczanie surowców na produkcję, Rozładunek i załadunek towarów, Magazynowanie towaru, Koordynacja prawidłowych i sprawnych przepływów magazynowych.   Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (WJOII), Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania, Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.   Mile widzialne: Doświadczenie w pracy w dziale logistyki magazynowej, Doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej.   Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Ciekawe szkolenia, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.     W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.  
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy działającej na rynku usług prawnych z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. KSP/0601 Najważniejsze obowiązki: koordynowanie sprzedaży produktów prawnych oraz ich sprzedaż, nadzór nad zespołem sprzedażowym, wsparcie parterów firmy, udział we wdrożeniach nowych produktów, realizacja założonych celów, wsparcie z obszaru produktu dla parterów zewnętrznych oraz franczyzobioców, przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników oraz parterów. Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, umiejętność zarządzaniu zespołem, doświadczenie w sektorze prawnym bądź finansowym (mile widzialna wiedza z obszaru upadłości), umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów, umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach, niezbędne narzędzia pracy oraz comiesięczny Chill Day.
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
18 lutego 2019
Dla naszego klienta - stabilnej, polskiej firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach - w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Frontend Developer Miejsce pracy: Zabrze Nr ref. FD/1401 Najważniejsze obowiązki: rozwijanie warstwy front-end’owej istniejącej aplikacji, wsparcie pozostałych członków zespołu w rozwijaniu projektu, udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań dla klientów firmy. Wymagania: umiejętność programowania w JavaScript, HTML5, CSS3, znajomość C# oraz .NET MVC, znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: wykształcenie kierunkowe (informatyka), znajomość framework Angular, React lub innego, znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server), gotowość do rozwijania się w obszarze wdrażania produktu u klientów. Oferujemy: możliwość porozumienia co do formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B), elastyczne godziny pracy, dofinansowanie do wypoczynku, służbowy telefon i laptop, pracę w niewielkim, zgranym zespole, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, niezależność i swobodę w wyborze technologii, a także kierunku dalszego rozwoju.
Zabrze (śląskie)
Dla naszego klienta - stabilnej, polskiej firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach - w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Wdrożeniowiec (System IT dla Laboratoriów) Miejsce pracy: Zabrze Nr ref. W/1501 Najważniejsze obowiązki: czynny udział w procesie wdrażania systemu u klientów firmy, kontakt z klientem w celu dopasowania jego potrzeb do możliwości programu, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu, bieżące wsparcie techniczne klientów, współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu rozwijania projektu. Wymagania: praktyczna wiedza z obszaru funkcjonowania laboratorium, dobra znajomość programu Excel, komunikatywność i chęć do nauki nowych technologii informatycznych, gotowość do wyjazdów służbowych, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: znajomość normy ISO 17025, prawo jazdy kat. B, wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zainteresowanie nowymi technologiami. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dofinansowanie do wypoczynku, służbowy telefon i laptop, szkolenie wdrażające oraz wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu, pracę w niewielkim, zgranym zespole, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, elastyczne godziny pracy.
Zabrze (pomorskie)
13 lutego 2019
Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej posiadającej jeden ze swoich oddziałów w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:   Magazynier/Operator Wózka Widłowego   Stabilna praca od poniedziałku do piątku   Miejsce pracy: Gliwice   Obowiązki: Dostarczanie surowców na produkcję, Rozładunek i załadunek towarów, Magazynowanie towaru.   Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (WJOII), Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania.   Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów, Przyjazna atmosfera.        
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Dla naszego klienta - stabilnej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Opiekun Klienta Niemieckojęzycznego Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. OKN/14311 Najważniejsze obowiązki: organizacja oraz dbałość o przebieg opieki nad osobą starszą, prowadzenie korespondencji mailowej z niemieckim klientem (rodziną podopiecznego), utrzymywanie telefonicznych kontaktów z klientami, obsługa niemieckiej bazy danych. Wymagania: wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe), znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie), umiejętność obsługi komputera, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów, odpowiedzialność i sumienność. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą, pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.  
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Przyjmę Panią do pracy w charakterze sprzedawcy do nowo otwieranego sklepu ogólnospożywczego, znajdującego się pod adresem: ul. Grunwaldzka 8b w Zabrzu. Oferujemy Elastyczne godziny pracy , wedle wcześniej ustalonego harmonogramu z Panią kierownik. dostosowanego do pracownika. Pełny etat lub pół etatu (do wyboru). Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy. Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny do Pani kierownik, Pani Katarzyny, pod numerem tel. 534 210 468.
Zabrze (śląskie)
Dla naszego klienta - stabilnej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta (z jęz. niemieckim) Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. SOK/14511 Najważniejsze obowiązki: prowadzenie korespondencji mailowej z niemieckim klientem, utrzymywanie telefonicznych kontaktów z klientami, obsługa niemieckiej bazy danych, bieżące wsparcie klientów. Wymagania: wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe), znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie), umiejętność obsługi komputera, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów, odpowiedzialność i sumienność. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą, pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.
Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
10 lutego 2019
WMS Automatyka, oficjalny autoryzowany oddział serwisowy Niemieckiej Firmy KMA Umweltechnik GMBH, lidera na światowym rynku w branży filtracji przemysłowej poszukuje kandydatów na stanowisko serwisanta maszyn.   Do obowiązków zatrudnionego będzie należało:      - montaż instalacji KMA (głownie odlewnie aluminium) na terenie polski oraz Europy centralnej      - serwisowanie istniejących instalacji.     Oferujemy:      -Prace w międzynarodowym zespole.      -Umowę o prace.      -pakiet szkoleń poszerzających kwalifikacje zawodowe      -po okresie próbnym prace na samodzielnym stanowisku, samochód służbowy i wszystkie      potrzebne narzędzia.     Wynagrodzenie:      - 6000zl brutto + nadgodziny (+25% stawki godzinowej dodatku do wynagrodzenia        podstawowego za każdą godzinę nadliczbowa.)      -system premiowy      -diety (praca w delegacji)     Od kandydatów wymagamy:      -wyksztalcenie średnie techniczne najlepiej w kierunku automatyki, elektryki, mechaniki      maszyn.     - czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej zarówno elektrycznej jak i          pneumatycznej  oraz mechanicznej.     - prawa jazdy kat B.      -komunikatywna znajomość przynajmniej jednego z dwóch jeżyków obcych: preferowany       j. Niemiecki lub j. Angielski      -mile widziane uprawnienia SEP do 1KV      -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w utrzymaniu ruchu.      -Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska  Siemens Tia Portal lub step7.   Aplikacje CV i list motywacyjny proszę przesyłaćdo dnia 1. 03. 2019r.      
Zabrze (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top