Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

16 marca 2018
Dla naszego Klienta - innowacyjnego, dynamicznie rozwijającego się startup-u działającego w branży nowych technologii (rozliczanie profesjonalnych usług za pomocą kryptowalut), z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osoby na stanowisko:   Social Media Specialist Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. SMS/4203 Najważniejsze obowiązki: opracowanie oraz aktualizacja strategii działań w obszarze social media i influencerów zgodnych ze standardami firmy, prowadzenie profili na kanałach Social Media, prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media, współpraca z działem marketingu oraz sprzedaży, implementacja działań z obszaru social media na rynki zagraniczne. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w obszarze Social Media, biegła języka angielskiego (warunek konieczny), bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych i swoboda poruszania się w nich, kreatywne myślenie i umiejetność generowania pomysłów, wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i otwartość, chęć rozwoju, gotowść do nauki. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju innowacyjnego na skalę światową projektu, pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia, styczność z nowymi technologiami, realna możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego, pracę w luźnej atmosferze współpracy.  
Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
15 marca 2018
  Firma INFOTECH zajmuje się doradztwem, projektowaniem oraz wdrożeniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Skład zespołu INFOTECH stanowią tak doświadczeni inżynierowie, jak i młodzi ambitni absolwenci Politechniki. Łączymy tym samym tradycyjne podejście do projektowania i doświadczenie, ze świeżością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami obowiązującymi na rynku. Cechuje nas kreatywne i nieszablonowe podejście do zadań, jak i determinacja i nastawienie na osiągnięcie wytyczonych celi.   OPIS STANOWISKA: Tworzenie dokumenrachi 3d Tworzenie dokumentacji wykonawczej Ofertowanie Kontakt z klientem WYMAGANIA: Podstawowe umiejętności projektowania w dowolnym systemie CAD 3D Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D i znajomośc norm rysunkowych Odpowiedzialność i samodzielność Umiejętność podejmowania decyzji Prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: Możliwość twórczej samorealizacji: zaprojektowania, a następnie uczestniczenie w wykonaniu oraz instalacji maszyn i urządzeń Możliwość pracy przy różnorodnych projektach Narzędzia niezbędne do pracy
Zabrze (śląskie)
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W chwili obecnej, poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby zainteresowanej rozpoczęciem kariery rekrutera w siedzibie naszej firmy w Gliwicach, jako: Asystent ds. Rekrutacji (bez doświadczenia) Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. AR/TAL/18 Najważniejsze obowiązki: pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych, administracja bazą danych kandydatów, pomoc w selekcji napływających aplikacji, uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych, inne prace administracyjne związane z realizacją projektów z zakresu HR. Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe humanistyczne - kierunki socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, itp., zainteresowanie zagadnieniami HR (w szczególności rekrutacją), komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej. Oferujemy: pracę w wyspecjalizowanej firmie rekrutacyjnej, szkolenie / przygotowanie do zawodu rekrutera, dalszy rozwój, zwiększanie odpowiedzialności i zaangażowania w projekty, przyjazną atmosferę.  
Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
Dla naszego klienta - renomowanej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac Miejsce pracy: Gliwice Nr ref. SKP/1402 Najważniejsze obowiązki: prowadzenie administracji kadrowej (pełna dokumentacja pracownicza: umowy o pracę, o pracę tymczasową, umowy cywilno-prawne oraz wszystkie niezbędne załączniki), ewidencja i rozliczanie czasu pracy, delegacji, kilometrówek, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac (pracownicy stali oraz tymczasowi), tworzenie deklaracji i sprawozdań. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej - warunek konieczny, bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych (mile widziana Enova), praktyczna znajomość programu PŁATNIK, bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel), dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzenia.  
Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Zadania: aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych szczególnie z branży meblarskiej, produkcyjnej, eksportowej, e-commerce, a także spółek skarby państwa, budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientem biznesowym, negocjacje handlowe, budowanie trwałych relacji,                                            proponowanie i kreowanie nowych strategii e-marketingowych, prezentacja projektów dla klienta, administracja stron www klientów, dodatkowe zadania social media, Wymagania: posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, silnej motywacji do pracy, własnej inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań, doskonałych umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych, doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży, znajomość branży internetowej, rynku medialnego, trendów e-marketingu, znajomość etykiety komunikacji biznesowej , wysokiej kultury osobistej, Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, praca w systemie Home office, telefon służbowy, know-how o Internecie i e-marketingu, częste szkolenia, Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.   Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Pracownik działu kas ¾ etatu Miasto: Zabrze   ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - rozliczenie ze sprzedaży - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klienta   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - stawka 14 zł brutto/h - praca w wymiarze ¾ etatu – ok. 130 h/ m-c - praca zmianowa w godz. 7-21 - osobom z potencjałem- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju         Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”        
Zabrze (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 19.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top