Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Zlecenie w Grevenvroich, ok. Dusseldorf, dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.  Podopieczna z IV grupą niepełnosprawności, od 11 lat cierpi na stwardnienie rozsiane. Ma nadciśnienie. Porusza się samodzielnie, nie ma problemów ze wzrokiem oraz słuchem, jest lekko zdezorientowana co do czasu i miejsca, potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych. Ma problemy z kontrolowaniem czynności fizjologicznych w związku z tym używa podkładów oraz pampersów. Je samodzielnie, należy ją motywować do przyjmowania płynów, bez problemów przesypia noce.  STAWKA: 1300 Euro netto + 500 Euro netto premii Od początku listopada do 16.01.2018 +48 570 624 703 Pflege mit Herzen
Wrocław, Bydgoszcz, Zielona Góra, Lublin, Łódź, Kraków, Wa (dolnośląskie)
Medyczna Policealna Szkoła Awangarda poszukuje nauczyciela języka angielskiego, który chętnie przekaże wiedzę naszym słuchaczom.
Zielona Góra (lubuskie)
11 października 2017
Biuro doradztwa personalnego Tigura Sp. z o.o., w związku z intensywnym rozwojem własnych struktur poszukuje Kandydata na stanowisko:   Specjalista ds. Rekrutacji Miejsce: Zielona Góra   Zakres obowiązków: •             Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (głównie w branży IT i inżynieryjnej); •             Rozwijanie metod i narzędzi niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych; •             Aktywne poszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji; •             Selekcja aplikacji; •             Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami; •             Kontakt oraz raportowanie do Klienta.   Oczekiwania: •             Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; •             Wykształcenie wyższe (najchętniej socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie); •             Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista; •             Zdolności analityczne, dokładność, sumienność oraz samodzielność; •             Umiejętność budowania relacji i wspierania współpracowników; •             Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; •             Znajomość pakietu MS Office.   Oferujemy: •             Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; •             Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •             Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system motywacyjny; •             Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy; •             Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zielona Góra (lubuskie)
11 października 2017
Biuro doradztwa personalnego Tigura Sp. z o.o., w związku z intensywnym rozwojem własnych struktur poszukuje Kandydata na stanowisko:   Specjalista ds. Rekrutacji Miejsce: Zielona Góra   Zakres obowiązków: •             Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (głównie w branży IT i inżynieryjnej); •             Rozwijanie metod i narzędzi niezbędnych do efektywnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych; •             Aktywne poszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji; •             Selekcja aplikacji; •             Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami; •             Kontakt oraz raportowanie do Klienta.   Oczekiwania: •             Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; •             Wykształcenie wyższe (najchętniej socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie); •             Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista; •             Zdolności analityczne, dokładność, sumienność oraz samodzielność; •             Umiejętność budowania relacji i wspierania współpracowników; •             Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; •             Znajomość pakietu MS Office.   Oferujemy: •             Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; •             Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •             Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system motywacyjny; •             Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy; •             Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy pomocy portalu olx.pl   Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zielona Góra (lubuskie)
Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - od 2500 zł na rękę dla liczącego, - od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język francuski, - od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem francuskim.   Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!                                                                 Gwarantujemy: - materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem, - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie,                 - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.   Oczekujemy: - komunikatywnej znajomości języka francuskiego, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych), - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania.   Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący z francuskim”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.   Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zielona Góra (lubuskie)
Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - od 2500 zł na rękę dla liczącego, - od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język niemieckim, - od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.   Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!   Gwarantujemy: - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.   Oczekujemy: - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych) - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności,          - chęci i pełnego zaangażowania.   Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.   Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zielona Góra (lubuskie)
Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - od 2500 zł na rękę dla liczącego, - od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język niemiecki, - od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.   Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!                                               Gwarantujemy: - klimatyzowane samochody  wyposażone w nawigację, - darmowe zakwaterowanie, - darmowy transport, - umowę zlecenie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia   Oczekujemy: - czynnego prawa jazdy kat. B, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych) - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania.   Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Kierowca”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.                                                                                                                                         Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zielona Góra (lubuskie)
Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - od 2500 zł na rękę dla liczącego, - od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język niemieckim, - od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim.   Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie!                                                Gwarantujemy: - materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem, - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie,          - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.   Oczekujemy:                                                    - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych), - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania.   Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący z niemieckim”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h.   Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zielona Góra (lubuskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 27.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top