Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Apteka sieciowa w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje magistra farmacji. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy. Bez presji sprzedażowej i strefy przykasowej. Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania CV na adres mailowy; więcej info: +48 882 958 777
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Słubice, Świebodzin (lubuskie)
17 lipca 2017
PRACOWNIK OCHRONY Stanowisko 1. DOWÓDCA ZMIANY 2. PRACOWNIK OCHRONY Miejsce wykonywania pracy – Gorzów Wielkopolski OPIS STANOWISKA: Poszukujemy osób na stanowisko - Dowódca zmiany oraz Pracownik Ochrony w nowo powstającym Centrum Dystrybucji w Gorzowie Wielkopolskim. Do zadań (w zależności od posterunku) należeć będzie m.in.: - Kontrola - Patrolowanie podległego terenu - Obsługa monitoringu - Dbałość o bezpieczeństwo osób i mienia na terenie obiektu OCZEKUJEMY: - Niekaralności - Samodzielności, odpowiedzialności - Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków - Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług - Gotowości do odbycia wstępnego szkolenia w delegacji - Umiejętności pracy z komputerem - Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: - Szkolenie w delegacji – zapewniamy transport, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem oraz opiekę przełożonego - Dogodny system pracy – zmiany 8 lub 12 godzinne - Terminowe wypłaty - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Stabilność zatrudnienia - Możliwość rozwoju i awansu - SYSTEM PREMIOWY Zapraszamy do aplikowania również Panie! Aplikuj a skontaktujemy się z Tobą!   Telefon – 607-430-626
11 lipca 2017
Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls, turnieju UEFA EURO U21 i Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Product Owner   Miejsce pracy: Zielona Góra   Zakres obowiązków będzie obejmował: decydowanie o kierunku rozwoju produktów, analiza potrzeb użytkowników i określanie wymagań funkcjonalnych produktu, specyfikowanie i priorytetyzowanie elementów backlogu produktów, aktywny udział w spotkaniach zespołów developerskich, dbanie o dobre praktyki w procesie planowania i realizacji wytwarzania oprogramowania, współpraca z zespołami developerskimi, graficznym i UX.   Wymagania: doświadczenie zawodowe jako Product Owner lub Analityk Biznesowy w branży IT, praktyka w stosowaniu metodyki Agile / SCRUM, doświadczenie w szacowaniu i planowaniu zadań, umiejętność przekładania idei na rozwiązania funkcjonalne, wiedza z zakresu zarządzania projektami, mile widziana znajomość sektora finansowego, mile widziana wiedza z zakresu UX, zainteresowanie nowymi technologiami, zdolności analityczne, dbałość o szczegóły, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjne, wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę na każdym szczeblu zespołu, zdolności liderskie.   Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom, niezbędne narzędzia pracy, elastyczny czas rozpoczęcia pracy, wsparcie w relokacji do Zielonej Góry, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach, wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier, pracę nad realizacją innowacyjnych projektów, udział w zajęciach sportowych, świeże owoce, bilety na wydarzenia sportowe, dostęp do firmowej biblioteki.   Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Product Owner.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góra (lubuskie)
Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw Wydawanie surowca do produkcji Przyjmowanie wyrobu gotowego Załadunek Obsługa magazynu Wymagania: Znajomość obsługi komputera Dobra organizacja własnej pracy Doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT Obowiązkowości, sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków   Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę, Możliwość rozwoju zawodowego
Wymagania: umiejętności manualne i sprawna koordynacja ruchowa minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dobra organizacja własnej pracy i zaangażowanie dyspozycyjność Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego i  szkoleń
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 55.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj